Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 32. týždeň

Blíženci

Tento týždeň neseďte doma v kúte, tam si vás totiž nikto nevšimne. Je predpoklad, že opäť zavládne vo vzájomnom vzťahu priateľská atmosféra. Porozmýšľajte aspoň jeden večer stráviť v kruhu rodiny pri dobrom filme. Bude vhodný čas zamyslieť sa nad svojimi motívmi konania a túžbami, pričom sa o nich poraďte so svojimi blízkymi. Vezmite všetko, čo sa dá vo vašom živote do svojich rúk. Ak musíte niekde cestovať, dávajte si dobrý pozor na číhajúce nebezpečenstvo. Sám čoskoro zistíte svoju chybu a budete sa ju snažiť napraviť. Príslušné vesmírne uhly naznačujú teraz celkom radostnú perspektívu. Zvládnete všetko, čo Vám osud prinesie do cesty.

Rak

Tento týždeň ukončíte míňanie peňazí a začnete si šetriť, tvoriť rezervu na ťažšie chvíle. Budete úspešní, a koniec týždňa prinesie dôvod na oslavu. Klebetami sa vzťahy neupravujú a vy rozmýšľate, či sa k nejakým neuchýliť. Najlepšie urobíte, ak nejaké odložíte na neskôr. Partner bude mať pre vás veľa pochopenia. Tento týždeň bude poznamenaný peknými zážitkami. Splňte si všetky svoje sny. Je čas zmien a väčšina z nich bude prospešná. Pripravte sa na obdobie budovania pevných základov do budúcnosti. Ohlási sa niekto, s kým vás viazali silné citové vzťahy. Duševnú pohodu si zabezpečte rekreačným športom. Držte si svoje city zo začiatku na uzde, aby ste niečo neunáhlili. Strážte si peniaze, inak chvíle hojnosti budete dlho splácať.

Lev

Tento týždeň ak dokončíte úlohy, dosiahnete niečo cenné, čo vám už ostane. Neváhajte s prejavmi náklonnosti k vašim najbližším. Niekto by mohol zneužiť vaše záľuby, preto buďte v strehu. Vesmír prinesie poriadok do rodinných záležitostí, len musíte veci preorganizovať, zmeniť, Možno niektorí zmeníte svoje miesto. Budete plní energie, uberte však trochu na razantnosti. Nadviažete nové pracovné kontakty a Vaša sieť sa rozšíri. Ak nechcete nič meniť, zmena nepríde, ale vedzte, že kariéra nie je viac ako láska k celoživotnému druhovi. Pozor na rýchle lásky a osudové vzťahy. Vesmír prinesie poriadok do rodinných záležitostí, len musíte veci preorganizovať, zmeniť. Vytvorte si príjemné prostredie, zapojte sa do súťaží, ktoré vám ponúkajú rôzne spoločnosti.

Panna

Tento týždeň sa vyhnite sporom a neprajným kolegom. Opatrne, môže dôjsť k sklamaniu, lebo niekto bude ťažiť z vašej unáhlenosti. Nič nevyriešite, len veci urýchlite. V citovej alebo pracovnej oblasti prežijete určitú nespokojnosť. Pochmúrne myšlienky rozptýľte cestovaním, spoznávaním susedných aj ďalekých krajín. Získate niečo čo vám prinesie radosť z dobre vykonanej práce. Vaša intuícia vás neklame. Stanovte si reálne méty a určite ich naplníte. Neváhajte už konečne a pusťte sa do plnenia svojich snov. Venujte sa problematike nájmu, prenájmu, vlastníctva, spoluvlastníctva. Tieto jednania si vyžiadajú pevné nervy. Zamyslite sa nad problémami a trochu sa pocvičte aj v tolerantnosti, okolie to ocení.

Váhy

Tento týždeň sa v zamestnaní zamerajte na analýzy, lepšie tak pochopíte budúce možnosti. Ak chcete skutočne uspieť, musí vám viac záležať na maličkostiach a všetky je potrebné doťahovať až do konca. Práca by na čas mala byť prvoradá. Ak záležitosti vám kolegovia neprajú, obíďte ich s úsmevom a robte si svoje. Mali by ste využiť schopnosť získať záujem ľudí okolo seba. Vďaka tomu narastú vaše šance na povýšenie a zlepšenie finančnej situácie. Možno ste sa nedávno dopustili nejakých chýb, ale dnes ich začnete urýchlene naprávať. Ešte si dávajte pozor na to, čo a komu poviete. Pokiaľ neovládnete svoje negatívne pocity, dostanete sa do problémov. Všetko škodí predovšetkým vám, aj keď si to nechcete priznať.

Škorpion

Napriek rôznym zmätkom bude zrejme tento týždeň dôvodom na spokojnosť. Nebudete mať núdzu o rôzne zážitky. Zvýši sa vám chuť do života a aj ochota niečo pre to urobiť. Nenechajte si všetko len pre seba. Žiadne obchody neuzatvárajte. Víkendovú domácu pohodu môžu narušiť aj maličkosti. Tento týždeň v žiadnom prípade nepreháňajte v práci s úprimnosťou. Do rokovaní zapojte všetky diplomatické formulky. Plné nasadenie vám prinesie očakávané ovocie. Všetko chcete mať podľa svojich predstáv, tak sa musíte držať pravidiel, ktoré si stanovíte na začiatku, a musíte rešpektovať svoj rozpočet. Na konci týždňa sa z ničoho nič začnú vynárať nové príležitosti. Ak túžite vyriešiť istú záležitosť, je potrebný váš rýchly zásah.

Strelec

Tento týždeň kúpeľný, či rekondičný pobyt vám ako prestávka v neustálom pracovnom kolotoči padne vhod. Budete si musieť zachovať svoju individualitu. Budete nervózni a na okolie vplývať nepresvedčivo. Na povinnosti sa momentálne pozeráte zvrchu, chcete čosi viac a predovšetkým inde. Ohrozí vás to tak, že sa unavíte. Podaktorí príbuzní vám dajú riadne zabrať, ale všetko dobre dopadne. Naučte sa počúvať želania svojich blízkych a rozprávajte sa s nimi. Nestojte na mieste a poučte partnera v konaní, sám na to určite nepríde. Zmení sa vaše postavenie. V sporoch s nadriadeným ustúpte! Život s vami je zložitý. Výkonnosť a usilovnosť sa očividne podpíšu na vašom úspechu.

Kozorožec

Ak tento týždeň vystihnete tú pravú chvíľu, hodnota vášho majetku stúpne. Finančné spory, nedostatočné venovanie sa rodine - to je tento program. Tento týždeň vás bude nabíjať pozitívnou energiou. Máte pred sebou finančne vynikajúci týždeň, keď sa Váš majetok bude, čím ďalej tým viac rozmnožovať. Lámete závory kvôli peniazom, ženiete sa za ambíciami v kariére s neskutočným odhodlaním, ale váš život a emócie majú zabudovanú bezpečnostnú poistku. Máte pred sebou krásne obdobie, keď budete mať dojem, že dokážete zachrániť svet. Ak začnete robiť niektoré veci poza chrbát priateľov, či dobrodincov, stratíte ich priazeň. pochopenie a pozornosť. Vyrozprávajte sa zo svojich pocitov nejakej bútľavej vŕbe.

Vodnár

Tento týždeň vás šokuje istá výnimočná informácia, ktorú začnete ihneď riešiť. Zameriavajte sa na medziľudské vzťahy. Veľa vecí sa okolo Vás zmenilo, čo ešte stále nemáte strávené a to spôsobuje Vašu vnútornú neistotu. Otvorenosť pre náhle a neočakávané zmeny môže priniesť vzrušujúce zážitky. Začiatkom týždňa máte dobré možnosti k nadväzovaniu nových známostí. Ak ste dobrodružnej povahy, tak si odskočte niekde, kde ste ešte doposiaľ neboli. Pozornosť zamerajte skôr na neobvyklé, netradičné veci. Nemyslite na zajtrajšie pracovné povinnosti, radšej načerpávajte nové sily, ktoré budete potrebovať. Finančné prostriedky v hojnom množstve prúdia od partnera, rodičov alebo iného mecenáša. Zvýšte radosť na maximum.

Ryby

Čaká vás príjemný týždeň, v ktorom budete, ale riešiť vážne problémy. Ak máte v práci nejaké pochybnosti, nebuďte ticho, dajte o sebe vedieť. Choďte priamo za svojimi cieľmi bez ohľadu na iných. Nepreceňujte svoje vedomosti, viac pozorujte. Hovorte otvorene na poradách, jednaniach a najmä konzultujte problémy s odborníkmi. Už dávno sa vám žiadalo vypadnúť z každodennosti a obklopiť sa príjemnými ľuďmi v príjemnom prostredí. Je výborný čas na zorganizovanie skupinových akcií. Veselá, povznášajúca nálada by mala zdobiť spoločnosť, v ktorej sa pohybujete. Snažte sa čo najviac oddychovať, potom sa vám podarí veci dotiahnuť do konca. Cez víkend sa venujte sebe a svojim najbližším.

Baran

Tento týždeň si urobte maximalne pohodlie, nemate dôvod vyvijať prehnanú aktivitu. Prestanete sa spoliehať na pomoc iných. Zistili ste, že to čo potrebujete zvládnete i sami. Veríte, že ak robíte poctivo, budete ocenení. Vaše nápady sú fantastické, priblížte ich ostatným. Obetavo priložíte ruky k dielu a získate sympatie, ktoré by ste mohli v budúcnosti využiť. Vaše schopnosti sú síce mimoriadne, ale nemali by ste prekročiť únosnú mieru. Niekto vám bude chcieť vnútiť cudzie názory. Pozor, mihnutím oka sa môžete dostať z výslnia až na úplné dno. Doprajte si oddych! Stále sa o sebe dozvedáte niečo nové a rokmi ste už dozreli. Nie ste taký impulzívni ako kedysi. V tlačeniciach sa dobre vyznáte, preto dokážete oveľa ľahšie dospieť ku kompromisom.

Býk

Tento týždeň budete mať smútok v duši, nakoľko vás bude niečo trápiť. Buďte opatrní a všetko si dobre premyslite. Odporúčam vyhľadať odbornú pomoc. Doprajte si viac ako doteraz. Buďte opatrní pri rozdávaní sympatií. Okolo vás síce bude veľa ľudí, vy sa však napriek tomu budete cítiť opustene a osamelo. Pokúste sa stabilizovať svoj citový vzťah. Nezabúdajte na to, že by ste si mali splniť povinnosti v domácnosti. Pri konfrontácii s ostatnými ľuďmi budete mať sklony reagovať prehnane. V každej situácii síce poviete bez obáv, čo si myslíte, ale snažíte sa byť aj tolerantní. Obetavo priložíte ruky k dielu a získate sympatie, ktoré by ste mohli v budúcnosti využiť. Buďte opatrní pri rozdávaní sympatií.

Zahraj si hry!
Monkey Go Happy 856Monkey Go Happy 856
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Tiny CarsTiny Cars
0
Tiny Cars je farebná arkádová ... hraj>
Idle TownIdle Town
zábavná hra
Ponorte sa do sveta podnikania... hraj>
Dice MergeDice Merge
logická hra
Spájajte kocky a zvyšujte ich ... hraj>
Monkey Go Happy 854Monkey Go Happy 854
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Blastify IIBlastify II
logická hra
Blastify II je nová návyková l... hraj>
Solitaire Farm Seasons 3Solitaire Farm Seasons 3
kartová hra
Solitaire Farm: Seasons 3, veľ... hraj>
Bubble Blitz GalaxyBubble Blitz Galaxy
logická hra
Vitajte v galaxii Bubble Blitz... hraj>
Monkey Go Happy 852Monkey Go Happy 852
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Truck spaceTruck space
14
Jazdite s kamiónom pomedzi nár... hraj>