Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 42. týždeň

Blíženci

Tento týždeň pôjde pomaly a ťažko. V práci sa vyhnite extrémnemu preťaženiu. Nepodstatné maličkosti neriešte. Dokážete zladiť vaše požiadavky s možnosťami. Pri fyzickej práci sa netrhajte a za volantom neriskujte. Pozor na prenáhlené sľuby.Čo sa týka peňazí momentálne nie ste na tom najlepšie. Bude vás stáť ešte veľa práce, kým sa všetko rozbehne. Potrvá určité obdobie, kým získate financie na väčšiu investíciu. Počúvajte, čo vám hovoria kolegovia a zbytočne nekritizujte nadriadených. Mohlo by sa to otočiť proti vám. Nové výzvy prijímajte s pochopením, učte sa a neprotestujte, ak vás pošlú na služobnú cestu. Najvyšší čas sa rozhýbať, končí sa jeden cyklus Vášho života. Nájdite cestu riešenia, nie však nových konfliktov.

Rak

Tento týždeň sa žiadne zázraky nedejú. V práci nie je vhodná doba na hádky. Ovzdušie, ktoré je okolo vás, nasávate a robíte si starosti aj z toho, čoho by ste si nemuseli ani všímať. Ak máte naozaj takéto pocity, utiahnite plniť svoje povinnosti. Ak vás niekto poprosí o pomoc, pomôžte, ale nenechajte sa zneužívať či dokonca až obetovať svoje priority. Pozor teda, aby sa vaše plány nejako nerozsypali, aby ste správne zvládli úskalia. Možno zaprší, možno niečo nesprávne pochopíte, buďte v strehu. Najvhodnejšie by pre vás bolo, keby ste si vyrazili do sveta len tak osamote, bez večných rečí a upozornení niekoho iného. Tých pár dní dovolenky vám veľmi prospeje. Stretnete nových ľudí, ochutnáte iný svet.

Lev

Tento týždeň sa žiadne zázraky nedejú. V práci nie je vhodná doba na hádky. Ovzdušie, ktoré je okolo vás, nasávate a robíte si starosti aj z toho, čoho by ste si nemuseli ani všímať. Ak máte naozaj takéto pocity, utiahnite plniť svoje povinnosti. Ak vás niekto poprosí o pomoc, pomôžte, ale nenechajte sa zneužívať. Pozor teda, aby sa vaše plány nerozsypali. Možno zaprší, možno niečo nesprávne pochopíte, buďte v strehu. Najvhodnejšie by pre vás bolo, keby ste si vyrazili do sveta len tak osamote. Tých pár dní dovolenky vám veľmi prospeje. Stretnete nových ľudí. Tento týždeň vám práca pôjde od ruky, všetko stihnete načas. V citovom živote nastane mierne ochladenie, vyvolané vašou túžbou po rôznych flirtoch. Nešite nič horúcou ihlou.

Panna

Tento týždeň všetko, do čoho sa pustíte, sa vydarí, rozhodnutia budú trvalého charakteru. Je tu perspektíva zachovania tak pozície, majetku a vzťahu aj do budúcnosti. Je tu toľko vecí, čo musíte stihnúť, že na záľuby vám zostáva minimum. Svoje vnútorné emócie často skrývate a ste v mnohom nepreniknuteľní. Môžete čakať finančné prilepšenie. Nepôjde o veľkú sumu, no príjemne vás prekvapí a pomôže vám. Buďte raz trochu zhovievaví aj k sebe a doprajte si odmenu. Život je krátky a nebude vždy ústretový, vychutnajte si ho. V zamestnaní dokážete, prečo ste dôležití. Nielen, že ukážete vaše organizačné schopnosti, ale sa postaráte o dobrú náladu. Prípadné profesijné zmeny konzultujte najprv s rodinou a až potom s priateľmi.

Váhy

Tento týždeň rodinné šťastie bude prekvitať. Pokiaľ ste vo vedúcej funkcii, treba však počítať s tým, že vás budú kontrolovať. Nasledujúce dni sa dostanete trochu do úzkych. Dajte si pozor na podpisy dôležitých dokumentov a finančné transakcie. Radšej to vždy nechajte niekoho spoľahlivého overiť. Zamyslite sa nad svojimi reálnymi povinnosťami, a držte sa ich; nenechajte sa vydierať. Neberte si toho priveľa na svoje plecia. Lepšie než snívať o krajšej budúcnosti je držať sa reálnej situácie. Mohli by ste sa lepšie sústrediť na svoje osobné aktivity, aby ste nemali pocit, že vám niečo uniklo. Ak ste na dovolenke, prežijete zaujímavé dobrodružstvo, možno sa niekde namakáte iba preto, lebo niekto bude príliš rozšafný a lenivý.

Škorpion

Tento týždeň vám práca pôjde od ruky, všetko stihnete načas. V citovom živote nastane mierne ochladenie, vyvolané vašou túžbou po rôznych flirtoch. Nešite nič horúcou ihlou. Máte dosť síl, aby ste riešili svoje veci, ktoré ste dlho odkladali. Pozor, Saturn, ktorý je teraz vo vašom znamení, vám nič zlé v prítomnosti neodpustí, hlavne ak sa už od začiatku mesiaca pohybuje priamo. Budete musieť urobiť jedno veľmi dôležité rozhodnutie, ktoré ovplyvní vaše smerovanie. Dajte príležitosť každému človeku, ale aj každému dňu a správne ho využite. Vaša intuícia vás upozorní, že sa niečo udeje. Snívať môžete zase začať neskôr, ale teraz potrebujete cítiť istotu v sebe a vo svojich schopnostiach. Využite možnosť nadobudnúť veľkú duševnú silu, nakoľko ju v ďalšom období budete potrebovať.

Strelec

Tento týždeň to vyzerá tak, že máte voľné dni. Ste naladený na romantiku a nie na prácu. Mate však pokojnú a miernu náladu, tak sa možno i prehovoríte k nejakej pracovnej činnosti. Máte na viac, ako si myslíte. Každý môže milovať všetko, ak si uvedomí čo robí a prečo to robí. Držte temperament radšej na uzde. Stále vás niečo znervózňuje, Vypnite a oddajte sa voľnému priebehu udalostí, ktoré vám prídu do cesty. Veľa rozdáte, ale aj dostanete. Starostlivo zvažujte, aké použijete prostriedky. Bude ľahké sa tento týždeň dohodnúť. V práci nič moc neriešte a súkromnom živote sa budete cítiť ako kráľ. Chopte iniciatívy a porozprávajte sa s nadriadenými. Neseďte doma, choďte do prírody, užívajte si posledné slnečné lúče, tešte sa z teplej jesene.

Kozorožec

Tento týždeň si môžete dovoliť skoro všetko, čo chcete. Máte veľkú výhodu v tom, že si dokážete udržať takmer za každých okolností prehľad o situácii. Pri tom všetkom, čo sa okolo vás deje je to naozaj obdivuhodné. Ak tento týždeň využijete na vybavovanie, určite všetko dobre doriešite. Uvedomte si, že akokoľvek sa rozhodnete, všetkým nevyhoviete. Podarí sa vám vec, ktorú ste odsúdili na neúspech. Vyskytne sa viac možností ako dosiahnuť to, po čom túžite. Dostanete príležitosť získať prácu, po ktorej túžite, čo Vám na oplátku zvýši finančnú zábezpeku a poskytne Vám peniaze, ktoré nepotrebujete. Možno prídu nečakané pracovné ponuky, ktoré vyzerajú veľmi nádejne.

Vodnár

Tento týždeň budú pred vami výborné dni, najmä v súvislosti s financiami. Budete si môcť dovoliť aj väčšie výdavky. Ochota pomáhať vám prinesie vďaku a uznanie okolia. Čaká vás stretnutie, ktoré môže ovplyvniť vašu prácu. Budete sa musieť zbaviť zaužívaných zvykov, možno aj zlozvykov. Najskôr si splňte vlastné ciele a vlastnú položí dobré základy vašej existencii. Pripravte sa na zmeny a dajte si do poriadku pracovné záležitosti. Niekedy je výhodnejšie priznať si chybu, lebo na pravde môžete najviac profitovať. Budete musieť veľmi zapierať, aby ste uspokojili svojich nadriadených, ale bude to stáť za to. Určite Vám to pomôže pri budovaní kariéry. Cez víkend Vás čaká romantika.

Ryby

Čaká vás príjemný týždeň, v ktorom budete, ale riešiť vážne problémy. Ak máte v práci nejaké pochybnosti, nebuďte ticho, dajte o sebe vedieť. Choďte za svojimi cieľmi bez ohľadu na iných. Nepreceňujte svoje vedomosti, viac pozorujte. Hovorte otvorene na poradách, jednaniach a najmä konzultujte problémy s odborníkmi. Už dávno sa vám žiadalo vypadnúť z každodennosti a obklopiť sa príjemnými ľuďmi v príjemnom prostredí. Je výborný čas na zorganizovanie skupinových akcií. Veselá nálada by mala zdobiť spoločnosť, v ktorej sa pohybujete. Snažte sa čo najviac oddychovať, potom sa vám podarí veci dotiahnuť do konca. V citovom živote nastane obdobie dávania a prijímania, ale nebojte sa, partner vás podporí.

Baran

Tento týždeň ako obvykle opäť sa budete venovať len práci a kariére, na osobné vzťahy nebudete mať čas. Váš zdravotný stav sa v priebehu tohto týždňa upraví na normálny. Vaše osobné šťastie bude mať mimoriadne priaznivé vyhliadky na úspech. Pripravte sa, čo nevidieť prídu dlhé večery. Keď to bude vo Vašich silách a možnostiach, vyjdite si aspoň raz v týždni za kultúrou. V druhej polovici týždňa sa Vám čiastočne pohorší nálada, lebo sa ocitnete vo finančnej tiesni. Hviezdna konštelácia Vás varuje pred úrazom alebo poranením. Hoci potrebujete dovolenku ako soľ, ale v dennom kolotoči si čas ťažko nájdete.

Býk

Tento týždeň si dávajte pozor, aby ste sa nestali obeťou zrady, najmä ženy by si mali uvedomiť, že klebety k ničomu nevedú. Vy pracovití a čestní sa nemusíte ničoho zlého obávať. Ak aj príde kontrola, všetko máte v poriadku, ešte sa dočkáte aj pochvaly. Vaša snaha presadiť poriadok a systém bude ocenená. Tento týždeň vám zostane menej času na rodinu. Uvedomte si, že najkrajšie chvíle s rodinou sú cez letné prázdniny. Nevyčítajte partnerovi prešľapy, radšej sa otvorene porozprávajte. Racionálnym prístupom k riešeniu aj citových problémov sa ďalej dostanete ako len čírym sentimentom, ktorý občas prináša aj slzičky. Trpezlivosť aj teraz prinesie záhradkárovi ruže, podnikateľovi peniaze. Otvárajú sa vám iné možnosti zárobku, v podobe výhry, dedičstva a pod.

Zahraj si hry!
Postavte mostPostavte most
logická hra
Stavajte stále zložitejšie mos... hraj>
Burget ChefBurget Chef
zábavná hra
Servírujte burgre zákazníkom p... hraj>
Big City Life RapunzelBig City Life Rapunzel
zábavná hra
Obliekajte Rapunzel na rôzne p... hraj>
Extreme MakeoverExtreme Makeover
zábavná hra
Postarajte sa o dievča a vylep... hraj>
MudfieldMudfield
akčná
Veľmi pekná multiplayerová 2D ... hraj>
Stunt Car Driving ProStunt Car Driving Pro
14
Jazdite s autom po prostredí s... hraj>
Roach Motel MysteryRoach Motel Mystery
adventúra
Detektívna hra. Vyriešte záhad... hraj>
Player KillersPlayer Killers
RPG hra
Dungeonová multiplayerovka. Pr... hraj>
PipemaniaPipemania
logická hra
Prepájajte potrubia a spojte c... hraj>
Millioniare CrocodileMillioniare Crocodile
skákačka
Pokúste sa vyťahovať krokodílo... hraj>