Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 8. týždeň

Blíženci

Tento týždeň budete riešiť jeden veľmi dôležitý problém. Musíte čeliť otázke, čo je pre vás v živote podstatné a najmä kto je pre vás dôležitý. Nechávate si zbytočne vyčerpať energiu ľuďmi, ktorí nie sú pre vás ochotní nič urobiť. A popri tom zabúdate na ozajstných priateľov, ktorí sa pre vás vždy obetujú. Urobte si v tom jasno, pretože o chvíľu už nebude pri vás nikto dôveryhodný. Nečakane vás nabijú dobrou energiou a prinútia vám vracať sa tam vždy dookola. Dnes spoznáte presne takéto miesto, ktoré vám ihneď prirastie k srdcu. Bude originálne, čo vás upúta.

Rak

Tento týždeň si vás život pekne podá po každej stránke, dokonca aj po citovej. Preveríte si svoju odvahu. Zamerajte sa na dôležité maličkosti, budete môcť všeličo posunúť k užitočnému a skvelému cieľu. Tvorivosť a fantázia, k tomu trochu zručnosti dokážu veľa. Rozhodne sa nudiť nebudete. Zistíte, nakoľko si dokážete veriť, nakoľko budete vedieť ovládať svoje menej pozitívne emócie. Svoje dilemy vyriešte s rozvahou. Je možné, že nadriadení neschvália dobrý projekt, alebo vám ani nedajú šancu. Sústreďte sa na to, aby ste neurobili niečo nechcené. Prejdete previerkou vnútornej sily, ale i múdrosti. Podarí sa vám dobrá finančná investícia. Zisk nebude veľký, ale sa môžete tešiť z dlhodobého príjmu.

Lev

Tento týždeň sa zatnite, aby ste dosiahli váš cieľ. Nepresúvajte si starosti do ďalšieho týždňa, pretože by vám to znepríjemnilo ďalšie dni a za to vám to istotne nestojí. Nebuďte smutný, že sa vám nedarí. Čo ste začali nevyšlo, ale nádej nesmiete strácať máte priaznivé podmienky. Rozvíjajte svoj osobný, telesný i duchovný šarm. Vaše cievy sa zanášajú. Ich priepustnosť je dôležitá. Nezabúdajte, že krása tela pochádza z vnútornej harmónie, preto pravidelne navštevujte fitnes centrum a jedzte zdravo. Porozmýšľajte nad tým, prečo sú veci vo vašom živote tak ako sú. Vaša tvrdohlavosť spôsobuje hádky, mali by ste vedieť aj ustúpiť. Vyskúšajte niečo nové, čo vám prinesie viac nadšenia, ktoré potrebujete pre váš kariérny postup.

Panna

Tento týždeň možno vás potrápi trochu bolesť hlavy a asi sa vrátite do minulosti. Ak sa budete cítiť unavení, tak sa vôbec neostýchajte. Ostaňte v posteli, potrebujete oddych. Uvedomte si, že život je krátky a podľa toho aj žite. Choďte na služobnú cestu, kde by ste sa odreagovali a vystúpili z každodenného stereotypu. Obrňte sa trpezlivosťou a vydiskutujte si nedorozumenia. Nájdite si aj chvíľku pre seba a započúvajte sa do svojho vnútra. Budete mať pocit, že milujete celý svet. Ste zbytočne skromní a tak sa o mnohé pripravujete. Pozor, často vás ovládne nervozita a potom sa ťažko sústreďujete na prácu. Musíte všetko urýchlene spracovať, a potom sa sústrediť na samotnú podstatu. Nenechajte sa znechutiť.

Váhy

Tento týždeň narábajte opatrne s financiami. Premyslite si každý výdavok, pretože potrebujete začať šetriť. Nenechajte sa zlákať ponukami, ktoré by vás odradili od vašich plánov. Veľmi dobre viete, čo je pre vás dôležité a ako veľmi si to chcete splniť, tak prestaňte robiť nepremyslené kroky. Koniec týždňa bude príjemný. Oddýchnete si a budete sa venovať svojim priateľom a blízkym. Dostanete jedinečnú šancu prehodnotiť svoj život a pozrieť sa naň z inej perspektívy. Skúste sa odosobniť od vlastnej sebaľútosti a radšej sa poučte na vlastných chybách. Doprajte si viac času na vyriešenie svojich vlastných problémov, ktorých máte viac než dosť. Pomôžte svojmu priateľovi hľadať prácu, sám to nedokáže.

Škorpion

Tento týždeň naštartujte sa do rozvíjania nových aktivít. Využite každý deň, každú chvíľu na to, aby ste ukázali svoju šikovnosť a schopnosť veľa urobiť a zariadiť. Len aktívnym prístupom bude váš život naplnený spokojnosťou. Využili ste možnosť a presadili sa v zamestnaní. No nezabúdajte, že na vašom úspechu sa podieľali i kolegovia. Zahrňte ich priazňou a neoľutujete, práve naopak. Urobte hrubú čiaru za obdobím neistoty, stagnácie a prešľapovania na mieste. Smelo sa pustite do svojich restov a kým ich dokončíte, ešte si aj premyslíte plány do budúcnosti. Pripravte sa na to, že tento týždeň preverí vašu fyzickú aj psychickú zdatnosť. Nedajte sa zahnať do kúta stresom, postavte sa mu čelom a bojujte.

Strelec

Tento týždeň si urobte okolo seba poriadok. Z chaosu môžu vzniknúť problémy. Vo vzťahu si nebudete mať čo vyčítať. Iba snaha nestačí. Viac ako inokedy budete cítiť potrebu intelektuálnej práce. V tomto období nastane priaznivý vplyv Marsu. Niečo z minulosti výhodne využijete v súčasnej práci. Asi si vezmete na hlavu väčšie bremeno ako unesiete. Vaše šance sa však pomaly zvyšujú, buďte v strehu. Je na čase začať u vás niečo nové, možno úplne inak ako doposiaľ, aby vás všetci nepovažovali za suchára bez fantázie. Stanovte si cieľ a potom vám už nebude nič brániť v jeho dosiahnutí. Mali by ste si vyraziť na túru, do prírody, tam zabudnete na to, čo vás trápi.

Kozorožec

Ak budete rýchlejšie reagovať ako iní, nebudete zaostávať. Dávajte pozor, aby ste sa nepreriekli pred nepovolanou osobou. Žite v zmysle slov, ži a nechaj žiť. Skúste namiesto tvrdých slov nájsť v srdci porozumenie. Poučte sa z každej „hĺbky“, do ktorej ste spadli. Všetko, čo sa deje, deje sa z určitého dôvodu. Negatívna psychika výrazne ovplyvňuje a spúšťa aj choroby srdca. V aktivitách si urobte poriadok, nič nenechajte na náhodu. Plánovaným výletom nebude chýbať iskra. Rodina vás veľmi neocení, ale robte to i kvôli sebe, primiešajte do života trochu poézie a tiež lásky. Hovorí sa, že kto dá – aj dostane, v osobnom vzťahu viac ovládajte emócie, odolajte ostrým slovám.

Vodnár

Tento týždeň Mars vám prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy. V tento týždeň sa dostavia výsledky vášho snaženia. Urobíte množstvo práce, ale aj množstvo chýb, ktoré všetko spochybnia. Môžete však vyniknúť pri nejakom stretnutí. Ujasníte si ciele a nerozptyľujte sa vedľajšími činnosťami. Úspešné zavŕšenie dôležitých činností značne posilní vaše pracovné postavenie i cenu v očiach konkurencie. Vaši najbližší si vydýchnu, že vás budú mať opäť viac doma. Ak budete potrebovať niečiu pomoc, určite ju veľmi rýchlo získate. Buďte dôsledný a trpezlivý.

Ryby

Tento týždeň si dávajte pozor na to, aby ste neprišli o peniaze. Na všetko sa pozerajte s primeraným nadhľadom a najmä sa neunáhlite. Niekto by chcel ťažiť z vašej nevedomosti. Nezadržateľne sa blíži deň, keď sa budete musieť rozhodnúť. Dávajte pozor, aby ste sa nepreriekli pred nepovolanou osobou. Na koniec týždňa sa správne nahneváte a urobíte radikálne opatrenia. Presvedčte sa, že máte nejaké peniaze v zálohe. Dokážete sa ponoriť do vlastného vnútra a máte potrebu zostať sami so svojou dušou. Ponorte sa do predstáv a dovoľte intuícii, aby vám poskytovala informácie, ktoré vám v živote pomáhajú a zároveň ich hneď logicky analyzujte, prídete k fascinujúcim záverom.

Baran

Tento týždeň bude vhodný na rozhodné konanie. Pozor. okolitá atmosféra vás odvedie od viacerých dôležitých vecí, čo môže počas víkendu vyústiť do problémov. Vy si však viete poradiť a nenecháte sa opantať sledom lákavých udalostí. Pripravte sa však na to, že nič nedostanete zadarmo a cena bude dosť vysoká. V práci vás čakajú zmeny, ale čím ich bude menej, tým bude lepšie. Využite možnosti a snažte sa byť opatrní. Nepúšťajte sa do súdnych sporov, ak ste si nie istý výsledkom. V práci presvedčte ľudí, že má zmysel podporiť vaše plány. Neváhajte ak bude niekomu potrebné pomôcť, tak mu pomôžte. Pokiaľ chcete v dohľadnom čase do niečoho väčšieho investovať, skúste sa predtým poradiť s odborníkmi na nehnuteľnosti.

Býk

Tento týždeň by ste sa mali chopiť jednej šance, ktorá vám pomalými krokmi prinesie potrebný úspech. Máte predpoklad prežiť krásne dni a spoznať to čo ste už dávno chceli. Keby ste sa viac usilovali, mohli by ste dosiahnuť veľké veci. Lenže vy nedokážete využiť svoj potenciál. Váš partnerský vzťah sa ocitne v menšej kríze, ale je vo vašej moci to zmeniť. Nakoľko v dobrej spoločnosti spoznáte veľa nového budete mať pocit naplnenia vlastných predstáv. Uspokojenie vašej túžby po pochopení nájdete u chápavého blízkeho človeka. Dôverujte skutočným priateľom. Ak si chcete urobiť radosť nejakou malou vecičkou, máte zelenú. Dobrá nálada vás totiž vyprovokuje k lepšiemu výkonu.

Zahraj si hry!
Pizza Ninja 3Pizza Ninja 3
skákačka
Pekná hra so sekaním potravín.... hraj>
Epic Robot TournamentEpic Robot Tournament
RPG hra
Postavte si svojho robota a zn... hraj>
Farm Tractor Driver 3Farm Tractor Driver 3
14
Parkujte s traktorom na farme.... hraj>
Monster Truck SoccerMonster Truck Soccer
športová hra
Zábavná futbalová hra s monste... hraj>
Jingsaw citytripJingsaw citytrip
logická hra
Ak sa nudíte a chcete sa troch... hraj>
Bubble Charms 2Bubble Charms 2
logická hra
Vystreľujte farebné guličky ta... hraj>
10x10 Classic10x10 Classic
logická hra
Hra v štýle tetrisu, len kocky... hraj>
World of MageWorld of Mage
akčná
Navštívte svet mágov v multipl... hraj>
Taylor Before and After BreakupTaylor Before and After Breakup
zábavná hra
Upravte Taylor Swift pred a po... hraj>
Spider Solitaire 2 SuitsSpider Solitaire 2 Suits
kartová hra
Nová verzia solitaire kariet. ... hraj>