Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 4. týždeň

Blíženci

Tento týždeň ste schopný pustiť sa do riskantných podujatí a dokončiť ich. Stojte pevnými nohami na zemi a nerobte si zbytočné ilúzie. Pozor na nedorozumenia v citovej oblasti. Všetko bude v poriadku. Budete sa dnes cítiť lepšie. Zdá sa, že vaše zásluhy si privlastní niekto cudzí. Rozdeľte povinnosti medzi viacerých, sami všetko nezvládnete. Buďte vytrvalý a neúnavný a napokon sa tam dostanete. Domnievate sa, že už ste všetko videli, zažili a skúsili. Zbavte sa starých zvykov a verte svojim inštinktom. Záležitosti okolo seba berte vážnejšie a viac si dôverujte. Nenaháňajte sa za peniazmi. Tešte sa zo súčasného stavu, neposudzujte negatívne prácu iných. Aj vy robíte chyby. V práci budete dosahovať úspechy bez väčšej námahy.

Rak

Tento týždeň bude vidieť, že myslite aj na zadné dvierka, pretože máte skrytú finančnú rezervu. Nemali by ste sa miešať do záležitostí, v ktorých nemáte prehľad. Prekvapením bude ponuka príbuzných alebo dobrých známych. Rozoberte si, čo sa stalo v nedávnej minulosti! Nič dobrého neodrieknete sebe, ani rodine, ani priateľom. Netešte sa na dlho očakávaný oddych, situácia sa skomplikuje. Máte veľkú šancu zbaviť sa dlhov. Snažte sa byť iným finančne nápomocný a váš finančný úspech sa dostaví nečakane, bez toho, aby ste pre to niečo urobili. Zdravotne by ste na tom nemuseli byť najhoršie, ale dávajte si na seba väčší pozor ako inokedy. Oddychujte a relaxujte viac ako ste navyknutý. Spoliehať sa na šťastnú náhodu, ktorá zmení váš život, je totálny nezmysel.

Lev

Tento týždeň sa v rodine nájde človek, ktorý vám podá pomocnú ruku. Dozviete sa veľmi príjemnú novinu a budete sa z nej dlho tešiť. Vyvarujte sa uponáhľanosti a zbrklosti. Neuzatvárajte sa do ulity. V neskorom popoludní môžete zažiť romantické chvíle s milovanou osobou, ak sa ho rozhodnete stráviť v spoločnosti. Všeobecne nemáte zlé obdobie. Nebojte sa a nevzdávajte sa. Bude vám dobre a bezpečne, až sa príliš rozrečníte. Pripravte sa na spokojný týždeň. Božie mlyny melú pomaly, ale spravodlivo. Ak ste tento týždeň niečo zanedbali, nemusí to byť navždy stratené. Riziko vás podnieti k výkonom. Vypočujte si názor iných, upevníte tak citové väzby. Možno by ste sa mali radšej pozrieť najskôr na vlastné vnútorné pocity a záväzky, zistiť, či naozaj chcete zveriť svoje srdce do rúk inej osoby.

Panna

Tento týždeň sa končí dlhšie obdobie, kedy ste si nemohli dovoliť také alebo onaké. Po finančnej stránke sa vám darí na sedemdesiat percent. V práci treba trochu pritvrdiť. Opatrní však buďte v nákupe šatstva a jedzte menšie porcie jedla. Opozičná Venuša nie je nebezpečná, ale rada predhadzuje pred oči lákadlá, ktorým je ťažko odolať. Ak sa však pred nákupom na to vedome pripravíte, prejdete týmto obdobím. Nebojujte stále sám so sebou. Ak rozmýšľate o nových investíciách, niet na čo čakať. Prichádza čas, keď sa musíte obzrieť za svojou kariérou a uvedomiť si, či vám poskytuje to, čo chcete. Mnohí vám budú hádzať polená pod nohy a budete sa cítiť, že každým krokom vpred robíte dva kroky dozadu. Nevzdávajte sa a neplačte do vankúša. Budete hľadať uvoľnenie.

Váhy

Tento týždeň sa vám v práci bude celkom dariť. S kolegami a prostredím budete v zásade spokojní, a to hlavne koncom týždňa. Pokiaľ ste vo vedúcej funkcii, treba však počítať s tým, že s dobrou náladou a vitalitou prinesiete úžitok sebe aj okoliu. Stúpali ste nahor, ale tento týždeň je možný nepekný pád. Na nákupy vezmite partnera, má lepší cit na dobré investície. Niekto bude k vám veľkorysý. Vďaka svojmu novému postoju k pracovnej morálke sa cítite oveľa mladšie a uvoľnenejšie. Snažte sa udržať si zdroj príjmov. Nepokúšajte sa obísť zákony. Pri nákupoch pozor na omyly, krádeže a podvody. Budete sa cítiť tak, že každým krokom vpred robíte dva kroky dozadu, nevzdávajte sa a neplačte do vankúša. Dajte si poradiť a cez víkend nepracujte.

Škorpion

Tento týždeň pre mnohých z vás bude náročný a namáhavý, Vaša budúcnosť je v priateľových rukách. Vaši blízki od vás čakajú elán, rozhodnosť a fantáziu. Kto k vám príde bude očarený pôvabom a útulnosťou vášho rodinného krbu. Koncom týždňa sú možné nedorozumenia a roztržky. Máte pred sebou mimoriadne úspešné dni plné zaujímavých zmien a prekvapení. Neodmietajte malé zisky. Nezabúdajte na to, že nech sa tento týždeň rozhodnete akokoľvek, všetkým vyhovieť nemôžete. Pri finančných aktivitách sa vyhýbajte rýchlemu rozhodnutiu. Nechajte veci prirodzene plynúť. Dobrou náladou a vitalitou prinesiete úžitok sebe aj okoliu. Kontrolujte svoje slová, mohli by ste sa niekoho dotknúť. Kúpte si novú hru a s priateľom si zahrajte.

Strelec

Tento týždeň sa zbytočne nerozčuľujte, hnevom sa vám dvíha krvný tlak. Venujte pozornosť zdraviu, pri práci buďte opatrní. Nech už sa v tieto dni pokazí čokoľvek, vedzte, že máte viac šťastia ako rozumu. Rozhodovanie bude ťažké. Choďte za svojím cieľom, nepodceňujte intrigy a ohováranie. Buďte rázni, no aj ústretoví a skoro vždy nájdete kompromisné riešenia, výhodné pre všetkých. Vaše predpoklady udržať finančnú situáciu, na minimálne rovnakej úrovni ako bola doteraz, sú vynikajúce. Týždeň si nepokazte nejakou malichernosťou. Pozor na klebety, ktoré môžu spôsobiť neplechu medzi príbuznými. Ak úprimne vyjadríte svoj názor, vyhnete sa obvineniu. Keď sa budete zaoberať tým čo ak to alebo ono vyjde, alebo nevyjde, nebudete žiť svoj ozajstný život.

Kozorožec

Tento týždeň zosilnejú vaše vôľové vlastnosti. Komunikácia po úradoch, ani obchodovanie nemusí ísť podľa vašich ideálnych predstáv, ale nakoniec sa vám vydarí všetko. Využite týždeň na urovnanie nedorozumení v rodine. Pomerne náročný týždeň začnite riešením najťažšieho problému. Väčší tlak, ktorý pociťujete už dlhší čas, môže u vás prerásť do výbuchu nahromadených emócií. Vaša telesná schránka si skutočne niečo žiada. Ciele, ktoré si stanovíte na tento týždeň, bude ťažké dodržať, ale jedine vy to môžete dokázať. Nemali by ste priateľstvo chápať ako nejaké materiálne zabezpečenie alebo finančnú zábezpeku. Ľahší a uvoľnenejší prístup k riešeniu záležitostí prospeje dokonca aj vášmu zdraviu. Pre chvíľku vášne si môžete pokaziť seriózny vzťah.

Vodnár

Tento týždeň majte v rukáve plán B pre prípad núdze. Dajte si do poriadku všetky dedičské, zmluvné a iné právne záležitosti najmä, ak sa týkajú hnuteľného a nehnuteľného majetku. S niekým si začnete byť blízki. Vo vzťahoch nič nezmeníte, hoci spoznáte celkom zaujímavých ľudí. Tento týždeň budú ohrození tí, ktorí si neodoprú isté rozkoše. Nenechajte sa zaskočiť ekonomickou situáciou, neskôr by sa vám to mohlo vypomstiť a spôsobiť problémy v práci. Neponáhľajte sa so snahou urobiť si jasno vo všetkých záležitostiach. Večer si rezervujte pre svojho partnera, s ktorým si spravte večer plný pohody so všetkým, čo k tomu patrí. Tento týždeň unesiete veľkú fyzickú a psychickú záťaž. Podniknete kroky na odstránenie zdravotných problémov.

Ryby

Tento týždeň venujte väčšiu pozornosť nohám, nosia vás po celý deň. Asi sa objavia neprajníci, ktorí vyhľadávajú len vaše chyby. Lásky si užijete dosť, a to vo všetkých podobách. Počas obeda porozmýšľate o veciach, ktoré musíte riešiť. Pozor na úrazy, hlavne ak pracujete s elektrickými zariadeniami. Pred Vami je fúra možností a budete stále v pravom čase na pravom mieste, aby ste dosiahli rýchly zisk. Do kariet vám nahráva príjemná atmosféra, každý sa snaží byť dobrý, milý a ústretový. Rozviažte nefunkčné vzťahy a nadviažte nové. Pričasto sa sťažujete, čo môže vyvolávať nevôľu ľudí, s ktorými prichádzate do kontaktu. Komunikácia po úradoch, ani obchodovanie nemusí ísť podľa vašich ideálnych predstáv, ale nakoniec sa vám vydarí všetko.

Baran

Tento týždeň buďte opatrní vo vzťahu k druhým, najmä nespoliehajte sa na nich. Nedajte sa zlákať k ľahkému zisku, spôsobíte si problémy. Šetrite si úspory, ale aj energiu do ďalších dní, čakajú vás viaceré obchodné a pracovné stretnutia. Buďte spontánny a prirodzený. Viac sa držte rozumu ako citu. Čaká vás obdobie plné rozhodovania sa. Dobré vzťahy v práci sú ne nezaplatenie a tak pridajte viac úsmevu a tolerancie voči chybám ostatných. Vaše zdravie trochu pokrivkáva, doprajte si viac vitamínov. Dostanete voľnosť byť sám sebou a táto myšlienka vás bude nesmierne vzrušovať. Situáciu riešte tak, aby ste neboli na niekom závislí. Pri realizácii finančných zámerov venujte pozornosť dokladom. Asi nezvládnete konfliktné situácie. Nebojte sa chytiť šťastie za pačesy.

Býk

Tento týždeň budete mať dostatok energie na realizáciu vašich nápadov. Nenaháňajte sa za peniazmi. Tešte sa zo súčasného stavu, pozor však na klebety. Nesprávajte sa na úkor zodpovednosti a správnosti. Od tohto týždňa budete vedieť, čo potrebujete. Buďte opatrní, niekto sa vás pokúsi oklamať. Dôležité je, že na rozdiel od iných máte čisté svedomie. Máte sklon urobiť vždy viac, ako treba, ale ľudia to u vás už považujú za bežné a nie za výnimku. Nie každý jemný flirt, flirtom aj končí. Obmedzenia, hranice, veľa trápenia a málo zisku budete mať v kontakte s dominantnou ženou. Veľmi dobre sa vám bude dariť riešiť všetky problémy, ktoré vznikli v minulosti a stále sa s vami ťahali. Dôležité je, že na rozdiel od iných máte čisté svedomie.

Zahraj si hry!
Dynamos WorldDynamos World
RPG hra
Hra v štýle pokémonov. Bojujte... hraj>
Z Ball 5Z Ball 5
skákačka
Zábavná hra s loptou na šikovn... hraj>
Rogue Quest 2Rogue Quest 2
adventúra
Pokúste sa prejsť temnou vežou... hraj>
3D Truck Simulator3D Truck Simulator
14
Pekná hra vo veľkom 3D meste, ... hraj>
Soccer Physics 5Soccer Physics 5
športová hra
Zábavná fyzikálna futbalová hr... hraj>
The Halloween SoulsThe Halloween Souls
adventúra
Hľadanie vecí, teraz s hallowe... hraj>
SupermallSupermall
4
Starajte sa o obchodné centrum... hraj>
Infected BloodInfected Blood
akčná
Zombie akcia. Prejdite mestom,... hraj>
Monster Truck 3D Arena StuntsMonster Truck 3D Arena Stunts
14
Kvalitne spracovaná monster tr... hraj>
Afternoon TeaAfternoon Tea
adventúra
Nová hra s hľadaním vecí. Tera... hraj>