Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 25. týždeň

Blíženci

Tento týždeň nefrflite na svoju prácu, neventilujte si nespokojnosť na kolegoch. Ak sa vám niečo nepáči, máte dosť priestoru, možností a času to zmeniť. Urobte radosť aj druhým. Zistíte, že to, po čom túžite, máte možno priamo pred sebou, ale dlho ste si to nevšimli. Doprajte si a nepodliehajte strachu z neistej budúcnosti. Obohaťte vašu životnú filozofiu o nové poznania, obnovte staré známosti, ktoré časom prerastú do príjemných priateľstiev. Neznižujte svoj pracovný výkon, aj keď sa vo firme nič neočakávané nedeje, a vy tak už možno nemáte dostatočnú motiváciu. Zdolať akúkoľvek prekážku sa vám podarí len vtedy, ak budete rýchly, bystrý a pohotový. Aj preto sa vám podarí nájsť správny kľúč k úspechu a ziskom. Vaše sily by mali byť zamerané na jeden smer.

Rak

Tento týždeň zájdite s kamarátmi na pivo a vyriešte si problémy. Budete sa cítiť lepšie. Uspokojivé výsledky dosiahnete ak budete postupovať opatrne a kriticky k ponúkaným možnostiam. Kolesá sa začnú otáčať a vy sa stanete čím ďalej tým silnejšími. Obraňujte si to svoje šťastie zubami nechtami, aby ste ho nestratili. Pri presadzovaní Vášho stanoviska postupujte oveľa diplomatickejšie ako dosiaľ. Inak by mohli veci nabrať smer, ktorý nie je žiaduci. Pozor na osoby, ktoré chcú od vás vylákať väčšie finančné čiastky. Tento týždeň vám práce neubudne. Podriaďte záujmy len existenčnej nutnosti, zmiernite tempo a intenzitu. Skúste sa viac naladiť na obyčajné veci a budete sami sebe radcami. Len tak budete mať cestu otvorenú.

Lev

Tento týždeň sa skúste viac naladiť na obyčajné veci a budete sami sebe radcami. Len tak budete mať cestu otvorenú. Taktiež môžete počítať s pekným zárobkom, ktorý sa však vo vašej peňaženke dlho neohreje. Stále váhate tam, kde by ste potrebovali rýchlo a pomerne razantne rozhodnúť. Nedokážete sa s niečím ľahko vyrovnať, naopak, rýchlo a často podráždene reagujete. Vážte si tých, ktorí vám vždy pomohli, a nezatláčajte ich kvôli novým objavom. Niekto blízky si o vás robí starosti, rozhovor zaženie chmáry. Ak ste sa rozhodli pre zmeny, zdá sa, že neostane kameň na kameni. Váš radikalizmus je však sympatický. Najvyšší čas sa rozhýbať. Nepríjemne sa vás dotkne reakcia blízkej osoby. Máte šťastnú ruku, preto zložitosti vlastnej ekonomickej situácie viete držať pod kontrolou.

Panna

Tento týždeň sa neobzerajte po iných, nehľadajte chyby na sebe a šťastie niekde inde. Keď sa nad sebou zamyslíte, zistíte, že doma to vôbec nie je špatné. Ste vo výbornej kondícii, všetko hravo zvládnete. Skúste hodiť za hlavu všetky problémy a sústreďte sa na to, aby ste svoje plány doviedli do úspešného konca. Dajte si pozor na ohováranie a tiež dbajte, aby ste sa nedostali do rečí, mohlo by to výrazne poškodiť vašu pozíciu v práci. Dajte si pozor na ostrý jazyk a riešte situáciu profesionálne, ani to, že chcete skončiť, vám nedáva právo niekoho uraziť. Vaša cesta je kľukatá, ale v konečnom dôsledku úspešná. Vyhýbajte sa drobným hádkam so spolupracovníkmi. Neobzerajte sa po tom, čo robia iní, nájdite si vlastnú cestu.

Váhy

Tento týždeň sa môže stať, že si budete pripadať bezradní a možno i podvedení. Na druhej strane, môže sa všeličo vyvinúť k lepšiemu, závisí od toho, akými „zbraňami“ porazíte strach, pochybnosti a rôzne zákerné maličkosti. V dnešných aktivitách budete môcť postaviť na nohy to, čo sa zosypalo. Pocity šťastia zažijú hazardéri, ktorí neodolajú túžbe riskovať; pokiaľ nebudú celkom závislí, môžu sa dopracovať k zaujímavej výhre hoci v kasíne. Možno niektorý priateľský vzťah prestanete akceptovať. Vaša kondícia sa bude pohybovať okolo priemeru, hoci občas pocítite stavy apatie. Koniec týždňa využijete na dotiahnutie maličkostí do konca. Dávajte si však veľký pozor na úrazy. V komunikácií budete úprimný a otvorený.

Škorpion

Tento týždeň buďte opatrní a všetko si dobre premyslite. Čaká vás niečo náročné. Získate si sympatie zaujímavej osoby. Vaša telesná schránka si skutočne niečo žiada. Dajte si pozor, čo nereálne si želáte, mohlo by to vypáliť úplne inak. Zdá sa, že sa v rodine vaše obavy predsa len nesplnia. Znovu vstúpite do krajiny živých a máte čo doháňať. Po práci sa odmeňte dobrou večerou v dvojici, alebo sa stretnite s priateľmi. Spoločne pouvažujte nad túrou v blízkych horách, ktorú by ste absolvovali zajtra. Odbúrate tak stres z tohto náročného obdobia. Prestanete sa zabávať, lebo vás to vyčerpáva. Nezaťažujte škodlivými látkami pečeň a obličky. Na konci dňa začnete s niečím čistým a novým. Svoje dojmy z pobytu v nezabudnite dať na papier.

Strelec

Tento týždeň budete nadšení, optimistickí a v nových úlohách naplno využívať svoje znalosti. Dostanete sa do situácie, keď budete spoločne vnímať vytváranú nádheru okolo seba. Dobre urobíte, ak si dohovoríte stretnutie s osobou, s ktorou sa môžete otvorene porozprávať o osobných veciach. Mars vás varuje, preto buďte v tomto období opatrní. Nepodliehajte depresii, a pozitívnejšie sa nalaďte. Aj pracovný výkon bude vďaka negatívnemu postoju zhoršený. Pozbierajte sa, choďte do spoločnosti, kina a pod. Stretne vás aj šťastie, ale musíte mu vyjsť v ústrety. Poobzerajte sa okolo seba a všeličo pochopíte. Z Nepríjemne sa vás dotkne reakcia blízkej osoby, ktorá vás s úsmevom zotrie. Poobede zájdite niekam za kultúrou, alebo sa venujte deťom či svojim koníčkom. Najlepšie bude, ak to skĺbite dohromady.

Kozorožec

Bude to nádherný týždeň a môže sa zmeniť aj váš život. Komunikujte so svojím okolím čo najviac. Nezabúdajte, že veci sa nestanú z večera do rána. S obľubou vyhľadávate plytké debaty a k ničomu nevedúce diskusie. Najlepšie urobíte, ak si nejaké odložíte na neskôr. Lepšie urobíte, keď budete len tak oddychovať a nič nerobiť. Pustite sa do vecí, ktoré ste už dlho odkladali. Môže to byť banálne napísanie mailu, do ktorého sa vám nechcelo alebo vyhadzovanie starých vecí. Nezabudnite však aj na oddych. Budete mať tendenciu presúvať všetky dôležité záležitosti na neskôr. Šéf vám bude nepríjemne stáť za chrbtom a kontrolovať dochádzku do práce i pracovný výkon, nevšímajte si ho. Ak máte horšiu náladu, skúste sa prekonať.

Vodnár

Tento týždeň počúvajte a spolupracujte. Zbavte sa všetkého starého negativizmu a hlbšie sa zamyslite nad svojim životom. Zvoľnite trochu tempo, čaká vás veľa povinností v práci aj doma. Premyslite si preto, ktoré záležitosti majú prioritu a ktoré by ste mohli posunúť až na neskôr. Oplatí sa vám kalkulovať. Ak si stanovíte latku vysoko, prerastie vám všetko cez hlavu. Nerobte si ťažkú hlavu z toho, že ste si takmer vybielili konto. Vždy sa nájde pár dobrých priateľov, ktorí vám radi pomôžu. Uvedomte si, že začiatok nového neznamená, že sa skončí to staré. Neočakávajte žiadne prevratné zmeny vo svojom živote. Snažte sa byť rozvážnejší a menej roztržitý. Pokiaľ sa rozhodnete ísť do spoločnosti budete mať veľký úspech. Na obzore sa rysuje vzťah, ktorý vás uspokojí.

Ryby

Tento týždeň pochopíte, že život nie je iba o úspechoch a nemôžete sa preto správať sebecky. Urobte si jasno v tom, čo chcete a uvidíte, že sa vám hneď začne lepšie dariť vo všetkých oblastiach. Vaše vzťahy upevní posedenie v pokojnom prostredí. Veľmi rýchlo Vás unaví jednotvárnosť, tak sa pokúste prejsť na iné myšlienky pri prechode touto novou cestou dobrodružstiev, inak iba zopakujete staré vzory a chyby. Budete mať asi rozporuplné pocity, ktoré môžu vyústiť do nepríjemných hádok so svojimi blízkymi. Preto si prácu, kedy sa treba poriadne sústrediť, nechajte na neskoršie, alebo si dajte viac priestoru na rozmýšľanie a rozhodovanie. Netreba ísť proti prírode, ktorej sme my súčasťou. Cez víkend by ste si mali dopriať oddych.

Baran

Tento týždeň nestrácajte nádej, pokiaľ sa budete držať pri zemi, skôr prerazíte hlavou múr a vynesie vám to slušnú hromadu financií. Odporúčam vám viac sa zaujímať o duchovno i vôbec to, čo je neviditeľné a tajomné tu na tomto svete. Popri láske sa venujte aj kariére. Prehĺbte si svoje vedomosti štúdiom popri zamestnaní alebo tí mladší, prihláste sa na denné štúdium. Práca sa bude vyvíjať k vášmu prospechu. Možno sa niektorí rozhýbete a zmeníte svoje miesto. Budete prekvapení, ako sa vám uľaví, keď zrušíte isté záväzky. Naučte sa, kedy je lepšie veci zmierniť, a kedy sa treba chytiť príležitosti. Tento mesiac budete energicky obhajovať svoje presvedčenie, ale príliš ľahko sa necháte podráždiť, takže sa snažte uvoľniť a upokojiť.

Býk

Tento týždeň dosiahnete uspokojivé výsledky ak budete postupovať opatrne a kriticky. Situácia sa zlepší. Príde obdobie vhodné na uzatváranie zmlúv, poistiek, ale aj dohôd týkajúcich sa profesie a kariéry. Radšej si odpustite zbytočný komentár, mlčte. Kolesá sa začnú otáčať a vy sa stanete, čím ďalej tým silnejším. Nedajte sa zaskočiť neprajníkmi, obraňujte si svoje šťastie zubami nechtami, nakoľko ho strácate. Prichádzajúcu ponuku na zlepšenie finančnej situácie najprv zvážte. Nezdôverujte sa so svojimi obavami, buďte diplomatickí a šikovní. Hovorí sa, že peniaze točia svetom, nie vždy je to pravda. Možno máte pocit, že sa vám nepodarilo získať to, čo ste chceli, ale nevzdávajte sa, úspech si vás nájde.

Zahraj si hry!
Basketball lineBasketball line
športová hra
Veľmi zábavná basketbalová hra... hraj>
Monkey Go Happy 193Monkey Go Happy 193
adventúra
Nová miestnosť do príbehov Mon... hraj>
Color MagnetColor Magnet
skákačka
Náročná hra na šikovnosť. Skáč... hraj>
Downhill rushDownhill rush
športová hra
Pekná bicyklová hra. Jazdite n... hraj>
Bubble shooterBubble shooter
logická hra
Strieľajte bubliny rovnakých f... hraj>
Takemine.ioTakemine.io
akčná
Multiplayerová survival hra v ... hraj>
GTA - Grand Shift AutoGTA - Grand Shift Auto
akčná
Snaha o prepracovanie GTA do w... hraj>
Geometry TowerGeometry Tower
logická hra
Ukladajte na seba tetrisové ko... hraj>
Airplane Simulator Island TravelAirplane Simulator Island Travel
4
Lietajte s lietadlom medzi let... hraj>
Tank BattleTank Battle
akčná
Zábavná tanková vojna. Ovládaj... hraj>