Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 34. týždeň

Blíženci

Tento týždeň so svojimi pozitívnymi dňami je ako stvorený na doriešenie dávnejších rodinných sporov. Zachovajte chladnú hlavu a o všetkom diskutujte otvorene. V citovej oblasti vám dá láska istý návrh, ktorý sa týka spoločnej domácnosti. Pozor na falošných kolegov, dnes sa prejavia poza Váš chrbát. je pozitívny deň a tak je ako stvorený na doriešenie dávnejších rodinných sporov. Zachovajte chladnú hlavu a o všetkom diskutujte otvorene. V citovej oblasti vám dá láska istý návrh, ktorý sa týka spoločnej domácnosti. je pozitívny deň a tak je ako stvorený na doriešenie dávnejších rodinných sporov. Zachovajte chladnú hlavu a o všetkom diskutujte otvorene. V citovej oblasti vám dá láska istý návrh, ktorý sa týka spoločnej domácnosti.

Rak

Tento týždeň plný pozitívnych dní je ako stvorený na doriešenie dávnejších rodinných sporov. Zachovajte chladnú hlavu a o všetkom diskutujte otvorene. V citovej oblasti vám dá láska istý návrh, ktorý sa týka spoločnej domácnosti. Aj keď sa vám niekedy bude zdať, že šťastena sa vám obracia chrbtom, zachovajte pokoj a v žiadnom prípade nestrácajte svoj optimizmus. Postupom času zistíte, že nie je všetko také, aké sa zdá na prvý pohľad. Zbavte sa všetkého, čo nebudete potrebovať v nasledujúcom roku. Spory v práci ukončite pokojným, ale jasným rozhovorom s podriadenými. Buďte trochu skromnejší a zľavte zo svojich požiadaviek. Chmúrne myšlienky zlikvidujte športom, alebo prácou, čo vás naozaj baví.

Lev

Tento týždeň bude emotívne náročný. Zhrnie sa viacero faktorov, kvôli ktorým nebudete vedieť ovládať svoje správanie. V niektorých prípadoch sa stane, že tým zraníte ľudí, ktorých milujete ovládajte pri jedení sladkých a príliš slaných jedál, Vaša postava to pocíti. Zdravie majte pod kontrolou. Odpočívajte a relaxujte, nič vám neutečie. Neprepínajte zbytočne sily tým, že budete robiť viacero vecí naraz. Neprospelo by to vašim plánom, ani vášmu zdraviu. Pri troche šťastia uskutočníte investíciu, ktorá vám prinesie značné finančné zisky. Materiálne zabezpečenie nie je pre vás to najdôležitejšie. Riadite sa zásadou, že peniaze sú tu preto, aby robili život príjemnejším. Čaká vás niekoľko fantastických prekvapení, ktoré vám dobrú náladu ešte viac vylepšia. Ako však bude čas plynúť, pochopíte, prečo vám hviezdy pripravili túto cestu a pomaly sa začnete tešiť. Držte sa zásady, že si nikým a ničím nenecháte skaziť život. Mali by ste sa snažiť brať všetko, čo sa okolo deje, s nadhľadom a humorom. Buďte trochu skromnejší a zľavte zo svojich požiadaviek.

Panna

Tento týždeň budete mať hodne problémov doma i v zamestnaní. Vďaka svojej pracovitosti všetko hladko zvládnete. Minulosť nezmeníte, tak sa netrápte a pozerajte sa pozitívne dopredu. Máte veľa plánov, nevyhľadávate chvíľkové šťastie, ktoré sa nakoniec ukáže asi ako zrada, čím vo vás spôsobuje zmiešané pocity. V súkromí sa vám podarí konečne vyriešiť niečo, čo vás už dlhší čas ťažilo na srdci. Mali by ste si dať pozor, aby ste priveľkú aktivitu neprehnali. Séria neúspešných krokov sa tento týždeň skončí. Postačia malé úpravy vašich plánov a môžete ich realizovať. Nebude vám chýbať fantázia a ani energia. Nenakupujte sladené nápoje, nahraďte ich citronádou. Nezabudnite na dôležitý sviatok blízkej osoby vo vašej rodine.

Váhy

Tento týždeň energiu skúste dobiť šťastím, pohodou, zdravou stravou a pohybom. Stačí trochu viac chcieť a zamerať sa na tie krajšie súčasti vášho života. Hviezdna konštelácia je priaznivá, tak pokiaľ nie ste spokojní, je to len Vaša chyba. Ste v rozvážnej nálade a veci riešite s pokojom. Máte jedinečnú šancu vyriešiť svoje problémy. Vaša usilovnosť, vytrvalosť a činorodosť konečne prinášajú plody Vašej práce. Osud Vášho spolužitia je na váhach. Môže to byť prechádzka ružovou záhradou, rovnako ako útek pred hromami a bleskami. Ako to všetko dopadne záleží len na Vás. Chmúrne myšlienky zlikvidujte športom, alebo prácou, čo vás naozaj baví. Peniaze, je ich treba, ale až tak dôležité nie sú.

Škorpion

Tento týždeň máte veľa plánov, nevyhľadávate chvíľkové šťastie, ktoré sa nakoniec ukáže asi ako zrada, čím vo vás spôsobuje zmiešané pocity. V súkromí sa vám podarí konečne vyriešiť niečo, čo vás už dlhší čas ťažilo na srdci. Mali by ste si dať pozor, aby ste priveľkú aktivitu neprehnali. Séria neúspešných krokov sa tento týždeň skončí. Postačia malé úpravy vašich plánov a môžete ich realizovať. Nebude vám chýbať fantázia a ani energia. Nenakupujte sladené nápoje, nahraďte ich citronádou. Nezabudnite na dôležitý sviatok blízkej osoby vo vašej rodine. Užívajte si pekný deň bez povinností, ešte príde čas, kedy vám také budú veľmi chýbať. Jednoducho sa len uvoľnite, zájdite si do prírody a dýchajte zhlboka čerstvý vzduch.

Strelec

Tento týždeň bude šťastie priať odvážnym, ale za svoje sny musíte bojovať. A tak zmobilizujte všetky svoje sily a puste sa do práce. Šťastie sa k Vám pridá. Taktiež hviezdy nie sú proti. Neprenáhlite sa pri rozhodovaní srdcom. V tejto oblasti nemáte práve najpriaznivejšie obdobie. Riešenie milostných záležitostí nechajte na neskoršiu dobu. Nevzdávajte sa hneď nádejí, keď u svojej lásky neuspejete na prvý pokus. Teraz máte voľnejšie, tak rozhodne nezapínajte počítač a naplánujte si oddych, ako sa patrí. Spite, relaxujte, prečítajte si dobrú knihu, pozrite si pekný film a naplánujte romantický večer pre seba a svoju lásku. Pripustite si už realitu. Možno sa necítite príliš dobre, ale nemusíte kvôli tomu meniť svoje plány.

Kozorožec

Tento týždeň vás príjemný týždeň, využite počasie a najmä sviatky, zájdite k vode, zaplávajte si. Napriek tomu pozor na nebezpečné parkovanie, hrozí pokuta alebo odcudzenie vozidla. Nezabúdajte, že veci sa môžu stať z večera do rána. Zaujmite včas dôležitú pozíciu a získajte všetko, na čom vám skutočne záleží a o čo vám ide. Neodmietajte pomoc kolegov a blízkych. Skúste viac oddychovať, najlepšie aktívne pri nejakom športe alebo v galérii. Inou možnosťou je využiť posledné letné dni na prácu v záhradke, či prechádzky prírodou. Sršíte energiou, a tak niet divu, že pracovné úlohy zvládate, čo nadriadení patrične ocenia. Ak idete kupovať nejakú veľkú vec, nechajte si poradiť.

Vodnár

Tento týždeň máte pred sebou vhodné podmienky k nadväzovaniu nových známostí. Zažijete niečo, o čom si myslíte, že sa vás netýka a že s vami nemá nič spoločného. V práci, ale aj v osobnom živote sa udejú pozitívne a naozaj zásadné zmeny. Sny, o ktorých ste snívali a ktorých ste sa nevzdávali ani vo chvíľach najväčších depresií, sa konečne začnú napĺňať. Len málokto si užije najbližšie dni toľko šťastia ako vy. Dokonca ním nakazíte aj svoje okolie, obzvlášť rodinu, ktorú to neočakávane stmelí. Každý z nás má nejaké chyby a musíme sa naučiť s nimi žiť. Okolitý svet vás tento týždeň neprestane vyhadzovať z rovnováhy, snažte sa s ním preto prichádzať do styku čo najmenej. Emocionálne oslabenie vám môže priniesť pocity smútku a nudy.

Ryby

Tento týždeň máte pred sebou vhodné podmienky k nadväzovaniu nových známostí. Zažijete niečo, o čom si myslíte, že sa vás netýka a že s vami nemá nič spoločného. V práci, ale aj v osobnom živote sa udejú pozitívne a naozaj zásadné zmeny. Sny, o ktorých ste snívali a ktorých ste sa nevzdávali ani vo chvíľach najväčších depresií, sa konečne začnú napĺňať. Len málokto si užije najbližšie dni toľko šťastia ako vy. Dokonca ním nakazíte aj svoje okolie, obzvlášť rodinu, ktorú to neočakávane stmelí. Každý z nás má nejaké chyby a musíme sa naučiť s nimi žiť. Okolitý svet vás tento týždeň neprestane vyhadzovať z rovnováhy, snažte sa s ním preto prichádzať do styku čo najmenej. Emocionálne oslabenie vám môže priniesť pocity smútku a nudy. Udržíte si akú takú rovnováhu s menšími výkyvmi.

Baran

Počas tohto týždňa by ste mali konečne vypnúť a odpočívať. Pokiaľ si môžete vziať dovolenku, urobte to a užívajte si pokoja a odpočinku. Príroda je mocná čarodejnica a pomôže Vám vrátiť stratenú energiu a chuť do práce. Máte šancu skvele sa pobaviť s priateľmi, nakoľko Vám šťastena praje v medziľudských vzťahoch. Na dovolenke máte povolené aj leňošiť, nie sa uštvať. Nepreháňajte to s pobytom na slniečku, aby ste nedostali úpal. Mali by ste zabudnúť na prácu, celé dni ste ťažko pracovali a keď je voľný deň, patrí predsa iba vám a vašim blízkym. Nezostávajte však sami doma a neležte len tak v posteli, naplánujte si pestrý program, ktorý vám pomôže prísť na iné myšlienky. Skúste sa viac uvoľniť a menej stresovať.

Býk

Počas tohto týždňa sa nepretvarujte, ani keby sa to v danej situácii hodilo. Ide o klam, ktorý by ste dodatočne ľutovali. Zachovajte si svoju tvár a neprekračujte hranice, ktoré máte už roky nastavené. V konečnom dôsledku tým iba získate a keď pôjde do tuhého, vaši blízki vás podržia. Využite všetku energiu, ktorú ste nazhromaždili. Neodopierajte si príjemnú spoločnosť, veď nemusí byť hneď z toho svadba. Máte šancu uskutočniť mnoho pozitívnych zmien, a to ako v osobnom, tak i v profesionálnom živote. Veľmi sľubne sa rysujú aj vaše perspektívy vo finančnej oblasti, a tak sa snažte tieto šance využiť. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto znamení vedia ako zaujať a okúzliť všetkých okolo.

Zahraj si hry!
4x4 Offroad racing4x4 Offroad racing
14
Kvalitné offroad preteky. Jazd... hraj>
Crescent SolitaireCrescent Solitaire
kartová hra
Klasická kartová hra Solitaire... hraj>
Online mahjongOnline mahjong
kartová hra
Logická mahjongová hra, ktorá ... hraj>
Monkey Go Happy 201Monkey Go Happy 201
adventúra
Pomôžte opici, nájdite všetky ... hraj>
PolyWar 2PolyWar 2
akčná
Kvalitne spracovaná strieľačka... hraj>
Neon StreamNeon Stream
logická hra
Neon Stream je logická hra, v ... hraj>
Ski SlalomSki Slalom
športová hra
Zalyžujte si, prejdite obrovsk... hraj>
Angry Gran Run TurkeyAngry Gran Run Turkey
skákačka
Bežte s nahnevanou starou mamo... hraj>
Money Movers MakerMoney Movers Maker
skákačka
Kradnite s dvomi zlodejmi. Pre... hraj>
Combat Zone ioCombat Zone io
akčná
Kvalitne spravená tanková mult... hraj>