Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 29. týždeň

Blíženci

Tento týždeň napriek tomu, že vo financiách sa vám bude dariť, nepoľavujte v pozornosti a najmä neriskujte. Tešte sa z toho čo máte a dávajte si pozor na závisť ostatných. Nie vždy vás v problémoch podržia priatelia a blízky. Spoliehajte sa len na seba. Zamyslite sa, či nie ste príliš náročný. Naplánujte si predĺžený víkend, začnite s hľadaním čo najskôr. Zažili ste pekný víkend, zopakujte si to aj s priateľmi. S priateľkou sa porozprávajte o spoločných plánoch do budúcnosti. Nestrácajte nádej, keď si nenaplánujete nereálne plány nemôžete byť sklamaní. Prežívate radostné obdobie, tak si ho predĺžte čo najviac a tešte sa. Vybehnite von, nadýchajte sa čerstvého a chladného vzduchu. Zmeňte priority a sústreďte sa na to podstatné, neubližujte blízkym.

Rak

Tento týždeň budete musieť v práci rýchlo konať a rozhodovať. Investície, ktoré vložíte do istej investícii, by sa vám však mali čoskoro vrátiť. Čiastočná zvedavosť je prípustná, ale udržujte si ju v norme. Pokiaľ sa vám žiada rozprávať o veciach v práci, nehovorte. Dodržujte teda všetky čestné zásady vo svojom vystupovaní a neriskujte s financiami. Budete profitovať z výhodnej kúpy nehnuteľnosti. Niekto vám pripraví horúce chvíľky svojou nezodpovednosťou a neochotou pripustiť si, že urobil chybu. Trochu vás to zdrží, ale zároveň vás napadne spásonosná myšlienka, na ktorej zarobíte slušný balík. Nemusíte sa stále vychvaľovať, robte ďalej čo doteraz, ale po tichu. Získajte viac priateľov a budete spokojnejší.

Lev

Tento týždeň sa nenechajte znervózniť. Aspoň teraz viete, prečo sa cítite teraz inak, ako minulý týždeň, ktorý ste prežívali síce hekticky, ale s určitou spokojnosťou. Teraz vyplávajte z mútnych vôd vašich negatívnych myšlienok a pozrite na svet aj dnes optimisticky. Oddychujte! Urobte si masáž nôh. Nohy nás nosia celý život. Ak vás bolia, pozrite sa, či idete po tej správnej ceste životom. Kroťte sa v jedle, menej slaďte, alebo vôbec nejedzte cukrovinky. Optimizmus vám dodá ďalšiu tvorivú silu a energiu, aby ste mohli doriešiť všetky úlohy, ktoré vám naložili. Nápadov máte určite veľa, uskutočnite ich. O veľkých sumách sa poraďte s blízkymi.

Panna

Tento týždeň nerozmýšľajte a oddajte sa vášni a túžbe, nájdete to, čo dlho hľadáte. Financie vám zahrajú na najkrajšiu strunu, prídu nečakané peniaze. Víkendový deň by ste mali stráviť príjemné na nejakom kultúrnom podujatí v dobrej spoločnosti. V práci sa vám bude veľmi dariť, nezabudnite sa za úspechy pochváliť. Nepodľahnite ilúziám, život Vám prináša šťastie a čistú radosť zo života. Nezastavujte sa, aj keby ste mali pochybnosti o tom, čo ste urobili. Cesta späť by bola veľmi zložitá. vyplávajte z mútnych vôd vašich negatívnych myšlienok a pozrite na svet aj dnes optimisticky. Energiu úspešne premeníte na majetkové zisky, žiaľ niektorí sa pozabudnú a minú viac, než plánovali.

Váhy

Počas tohto týždňa energiu úspešne premeníte na majetkové zisky. Nezastavujte sa, aj keby ste mali pochybnosti o tom, čo ste urobili. Cesta späť by bola veľmi zložitá. Ženy, ktoré sa cítia byť milované, majú nižšie riziko, že ochorejú. Pocit zodpovednosti za finančné otázky vás príliš zaväzuje a vyčerpáva aj dnes. Vaše znamenie má často hlavu v oblakoch. Myšlienky sú nad realitou. Niekedy viete vymyslieť niečo svetové, inokedy nie. Nedajte sa nikdy odradiť nemysliacim okolím. Síl a elánu, ako aj nových plánov máte dosť, a tak sa snažte realizovať všetky svoje predsavzatia čo najskôr. Čo už, máte ťažšie obdobie, ale niečo to má do seba. Veci, ktoré sa vám teraz odkrývajú sa niekam stratia.

Škorpion

Tento týždeň nervozita z každodenných povinností u vás môže vyvolať pocit, že vás všetci využívajú. Opatrnosť je na mieste. Jednoducho zachovajte pokoj a rozvahu. V menšine prípadov Vám postaví do cesty prekážky alebo nezdary. Priblíži sa váš cieľ. Zvážte, či je tvrdosť k sebe na mieste. Spokojnosť, peniaze a práca idú ruka v ruke a jedna kŕmi druhú. Hľadáte kvalitnú pozíciu s vysokým zárobkom a ak budete trpezlivý, aj ju získate. Rozoberte si, čo sa stalo v nedávnej minulosti. Nedajte sa znechutiť, vzdelávajte sa v zahraničí. Spomaľte, poobzerajte sa okolo seba. Vyrovnajte sa s nečakanými zmenami, ktoré sa môžu objaviť vo vašom programe. Nepovyšujte sa, nemuselo by to vyvolať dobrý dojem.

Strelec

Tento týždeň strážte si svoje zdravie. Je to základ toho, čo naozaj máme. Mali by ste chytiť svoje šťastie aspoň za kraj kabáta. Úspechy nie sú len zisky. Niekedy sa to len na prvý pohľad tak zdá. Šťastie praje pripraveným. Neviete čo s peniazmi? Naozaj? Všetko svoje nosíte stále so sebou. Nepresadzujte svoje názory za každú cenu a proti väčšine, a hlavne nie v širšej rodine. Doprajte si aj dosť spánku. Požiadajte partnera o nejaký čas na premýšľanie, priveľmi na Vás tlačí a chce vás dostať na cestu, z ktorej sa už nebudete môcť vrátiť späť. V skutočnosti pôjde všetko v zaužívaných koľajach a vy už len budete odrátavať dni, pokiaľ sa začne niečo diať. Dávajte si pozor. Spoznáte sa s istou osobou a dozviete sa veľa zaujímavého.

Kozorožec

Tento týždeň si splňte sen vašej mladosti, kúpte si, čo ste si chceli už dávno kúpiť. Stretnite sa s ľuďmi, s ktorými sa dobre cítite, len sa neuzavrite do seba, hoci k tomu tieto letné energie mnohých tlačia. Hoci vaša nálada v týchto dňoch nemusí byť práve ružová, snažte sa myslieť na pozitívne veci. Zaiste sa máte na čo tešiť, život vám pripraví veľa zaujímavých zážitkov, stačí len vyjsť svojmu šťastiu naproti a nepremeškať svoju šancu. Nebojte sa byť priebojnejší a húževnatejší, ináč vás ostatní ušliapu. Určité udalosti sa vám môžu zdať iné, ako v skutočnosti sú. Ak sa budete s niekým dohadovať o financiách, pripravte si argumenty. Možná je spokojnosť s financiami, istota na pracovisku, ale prestaňte uprednostňovať prácu pred rodinou.

Vodnár

Pomaly zaraďujte spiatočku. Svoje ste si už urobili, teraz by mali byť na rade iní. Vo financiách nemusíte byť medzi prvými. Nechajte ostatných, nech všetko napred otestujú. V láske si radšej niektoré veci ujasnite, aby vás nakoniec neprekvapili Tento týždeň si na plecia nakladiete priveľké bremeno, nastane zmena k lepšiemu. Podarí sa vám uzatvoriť významný obchod, ktorý ovplyvní fungovanie firmy. Časté vysedávanie pri televízii vám nepomáha. Zakážte si myšlienky na čokoľvek. zlé, zase sa vám začne dariť. Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie. Hoci vaša nálada v týchto dňoch nemusí byť práve najlepšia snažte sa myslieť na pozitívne veci. Zaiste sa máte na čo tešiť, život vám pripraví veľa zaujímavých zážitkov.

Ryby

Tento týždeň z rutinného spôsobu života spravíte zábavu, energie by ste mali mať dosť. Ovplyvnia Vás len zmeny počasia. V práci máte problémy, preto vezmite osud do vlastných rúk. Kontrolujte si pravidelne stav konta a zažijete bezpečný ale zaujímavý týždeň. Obetavo priložíte ruky k dielu a získate sympatie, ktoré by ste mohli v budúcnosti využiť. Aj keď to na pracovisku občas poriadne zaškrípe, stále ste tým, ktorý dosahuje super výsledky. Mali by ste sa naučiť prijať aj názory ostatných. Zamerajte sa na zlepšenie komunikácie, veď v poslednej dobe tak málo hovoríte. Mimoriadne dobre sa vám darí, to vás povzbudzuje k ďalšej tvorivosti. Cítite sa plný energie a sily. Veci, ktoré ste dlho odkladali začnite konečne riešiť.

Baran

Tento týždeň vám bude dávať vplyv, že budete mať pocit, že na splnenie povinností máte dosť síl, chuti, i dôvod. Snažte sa predísť blamáži v pracovnej sfére. Ozvú sa aj bývalí kolegovia. Nepodceňujte ani malé príznaky ochorení. Ovplyvní vás i počasie, astrologické zoskupenie planét, srdcovo cievny systém, či striedanie vášho pohľadu na svet. Tento týždeň trpezlivosť a pohoda vám prinesú hľadaný pokoj. Podarí sa vám vynikajúci úlovok, môže to byť dobrá kúpa, výborný obchod, ale aj nečakaná známosť. Nerobte rýchle rozhodnutia, nehádajte sa, konflikty vám nepomôžu, skôr uškodia. Nič nepodnikajte, vyhýbajte sa ľuďom. Šťastie býva vrtkavé, držte sa nepreháňať mlčať znamená zlato.

Býk

Tento týždeň všetko dôležité vybavíte aj bez slov. Dokázali by ste aj viac, keby ste prekonali niektoré predsudky, ktoré v sebe máte. Keď sa v práci nahromadí napätie, budete v dobrej forme. Spoliehajte sa na seba, iná pomoc nie je na obzore. Verte sám sebe, uverte aj ostatným a oni uveria vám. Na zmeny sa pripravte, nikoho neprovokujte. Nechajte veci plynúť, aj keby mali dopadnúť vo váš neprospech. Energia tohto týždňa vás vyskúša v obratnosti, v serióznosti, ale aj v schopnosti urobiť niečo rozumné. V zamestnaní nastanú tvrdšie časy. Niečo sa rozbehne plným prúdom, na niečo budú chýbať financie. Rozhodne sa skúste presadiť ako tí, ktorí vedia a neboja sa. Isto to zvládnete. S nadriadenými jednajte diplomaticky.

Zahraj si hry!
Miner DashMiner Dash
skákačka
Kopte s malým baníkom, zarábaj... hraj>
Princeznin šatníkPrinceznin šatník
zábavná hra
Vyberajte disney princeznám ve... hraj>
German in Mad CityGerman in Mad City
akčná
Znovu vylepšený pokus o vytvor... hraj>
Warzone SniperWarzone Sniper
akčná
Kvalitná sniper hra. Nájdite n... hraj>
Monkey Go Happy 253Monkey Go Happy 253
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Offroad Cycle 3DOffroad Cycle 3D
14
Jazdite na bicykli v terénoch.... hraj>
Japan Castle MahjongJapan Castle Mahjong
kartová hra
Zahrajte si Mahjong v novom pr... hraj>
Trials RideTrials Ride
14
Prejdite prekážkami s motorkou... hraj>
Monkey Go Happy 252Monkey Go Happy 252
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Flappy royaleFlappy royale
skákačka
Multiplayerové Flappy Birds Ro... hraj>