Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 21. týždeň

Blíženci

Tento týždeň rátajte s miernou únavou, naznačí Vám kedy vypnúť. Dajte si pozor, asi všetko nevyjde podľa vášho želania a objavia sa problémy. Stúpali ste nahor, ale tento týždeň je možný nepekný pád. Máte veľa inovatívnych myšlienok, ale možno máte až príliš veľa možností na výber. Nezabudnite na prejavy pozornosti voči svojim milovaným. Vaši známi budú potrebovať radu a vy ich nesklamete. Nastal čas vhodný na dôležité rokovania, riešenie partnerských kríz. Po dobre odvedenej práci prichádza na rad zaslúžený odpočinok. Prijmite ponuku a zájdite spoločne k priateľom na chatu. Nemusí sa vydariť počasie, ale ducha príjemne osviežite. Nezahadzujte žiadnu zábavu a neuzatvárajte sa do seba.

Rak

Tento týždeň stále riešite iné, a iných viac ako seba. To vám berie energiu, ale keď budete mať dosť energie, veci sa dajú zase do pohybu. Vaše ambície vás neustále posúvajú po rebríčku kariéry. Musíte bojovať o svoje miesto na pracovnom trhu. Pretože od prírody ste bojovníci, svoj boj vyhráte. Máte nával energie spolu s pracovnými možnosťami. Skúste sa teraz viac venovať tvorivej činnosti, usmernite svoju energiu správnym smerom. Pri pevnej vôli sa vám to určite podarí. Doprajte si dosť času na oddych a regeneráciu síl. Dávajte si pozor na pokušenie. Nenechajte sa uniesť negatívnymi myšlienkami, či dokonca depresiami. V práci dbajte na to, aby kolegovia pozorne počúvali, čo im hovoríte.

Lev

Tento týždeň nič neodriekajte sebe, ale ani rodine a priateľom. Počúvajte, čo Vám hovoria kolegovia a zbytočne nekritizujte nadriadených. Mohlo by sa to otočiť proti vám. Nové výzvy prijímajte s pochopením, učte sa a neprotestujte, ak vás pošlú na služobnú cestu. Ak ste sa rozhodli pre zmeny, zdá sa, že neostane kameň na kameni. Váš radikalizmus je však sympatický. Najvyšší čas sa rozhýbať, ale iba niektorí to dokážu. Nepríjemne sa vás dotkne reakcia blízkej osoby, ktorá vás s úsmevom zotrie. Zložitosti vlastnej ekonomickej situácie viete držať pod kontrolou. Máte šťastnú ruku na zárobok, ale peňazí máte stále nedostatok, potrebovali by ste pomoc. Vážte si tých, ktorí vám vždy nezištne pomáhajú.

Panna

Tento týždeň sa vaša situácia skomplikuje a v hlave budete mať len chaos, ale v podstate budete spokojní. Žiadne nebotyčné vrcholy sa síce nebudú konať, ale zároveň sa vyhnete aj nečakaným pádom. Čaká vás spokojnosť na všetkých stranách a taktiež neočakávaná výhra ak budete tipovať. Nebojte sa počúvať hlas svojho srdca, bude to príjemné. Zdá sa, že sa konečne učíte riešiť všetky vyskytujúce sa problémy. Pravdaže, chce to aj množstvo disciplíny z vašej strany. Rysuje sa vám taktiež dobrá spolupráca a prípadne nová práca. Pokiaľ cítite, žeby ste si mali vyhrnúť rukávy a vrhnúť sa do práce je vaše tušenie správne. Koniec týždňa bude priaznivý pre tvorivú činnosť.

Váhy

Tento týždeň nič nepokazíte, ak vyčkáte. Čo platilo včera, dnes nemusí. Rozmýšľajte o tom, čo sa vám stalo nedávno a vyhnete sa starostiam. Všetko si overte. Cez internet môžete získať veľa významných kontaktov, stretnúť sa aspoň virtuálne s priateľmi. Stereotypy v myslení a správaní môžete zmeniť, iba ak ich dokážete rozoznať. Príde obdobie, keď vás všetka novota bude trošku desiť, ale to vôbec nevadí. Vezmite na seba viac zodpovednosti a presne definujte pracovné vzťahy. Veci posudzujte vyvážene, jednostrannosť sa vám neosvedčí. Ak vás okolie správne pochopí, nedorozumeniam sa vyhnete. Potrebujete si nutne oddýchnuť. Skúste niečo nové, disponuje nevyčerpateľnou energiou.

Škorpion

Tento týždeň nájdete najlepšiu cestu na dosiahnutie cieľa. Ak vás okolie správne pochopí, nedorozumeniam sa vyhnete. Budete nabití energiou. Pred kolegami sa vyrozprávate, vďačne zájdete i do bufetu, len robiť nie! Nesnažte sa tento týždeň situáciu nijakým spôsobom urýchliť. Stiahnite sa do úzadia a nechajte rozhodovať iných. Pripravte sa na jeden rozhovor, môžete dostať nepríjemné otázky. Budete veľmi aktívni a dobrá nálada vám vydrží. Obrňte sa trpezlivosťou a vydiskutujte si nedorozumenia. Budete si musieť mnoho vecí doslova vybojovať a presadiť sa. Venujte sa aj oddychu, aj zábave, len pamätajte, že všetkého s mierou. Zistíte, že relaxovať stačí aj krátko.

Strelec

V tomto týždni si nájdite aj chvíľku pre seba a započúvajte sa do svojho vnútra. Budete mať pocit, že milujete celý svet. Ste zbytočne skromní a tak sa o mnohé pripravujete. Ovládne vás nervozita. Potrebujete odpočinok, preto si doprajte kratšiu dovolenku alebo aspoň menej práce v zamestnaní. Postačia malé úpravy vašich plánov a môžete ich realizovať a mnohých milo prekvapiť. Uvedomte si, že život je krátky, vychutnajte si ho. Nepozerajte na všetko iba cez peniaze a vyvarujte sa hodnotenia ľudí iba podľa ich zovňajšku, mohli by ste sa pomýliť. Pozor na plytvanie. Zarobíte dosť, ale nedokážete peniaze udržať. Financie vám často doslova uletia. Musíte všetko nejako spracovať, a potom sa sústrediť na samotnú podstatu.

Kozorožec

Tento týždeň Nebude to jednoduchý týždeň, ale ani vzťahy ľudí zo znamenia Vodnára nie sú jednoduché. Tento týždeň si uvedomte, že múdry človek si vždy vo všetkom poradí, lebo hľadá vo všetkom iba to najlepšie. Ak sa vám nedarí celkom podľa vašich predstáv, nedávajte vinu iným. Čakajú vás aj harmonickejšie časy. Uvoľnite sa. Život je dlhý a nemusí byť všetko ihneď. Pozor na plytvanie. Zarobíte dosť, ale nedokážete peniaze udržať. Financie vám často doslova uletia. Nebude ľahké odolať pokušeniu či ľahkomyseľnosti, no ani nemožné. Čaká vás veľa nových, zaujímavých kontaktov, zvlášť v druhej polovici roka. Otvárajú sa vám nové možnosti i so vzdialenejšími miestami a cudzinou.

Vodnár

Tento týždeň peniaze budú k vám prichádzať zo všetkých smerov. Nebolo by však múdre všetky minúť, radšej investujte. Možno máte určitý vzor v človeku, ktorý veľa dokázal a vy sa teraz s ním konfrontujete. Pokračujte ďalej vo svojej práci, nenechajte sa znechutiť svojimi neprajníkmi, lebo oni asi len na to čakajú. Bez vedomého výkyvu emócii si však skôr poradíte s každodennými starosťami. Venujte sa preto nejakému koníčku, najlepšie umeniu, aby ste negatívne energie vyrovnali. Asi pocítite príliv energie a pustíte sa do plánov do budúcnosti. Príde dôležitý oznam. Mali by ste sa vybrať do terénu a získavať nové kontakty. Prichádza dobrý týždeň na budovanie základov v peniazoch, ale pokúste sa nebyť ľahkomyseľný.

Ryby

Tento týždeň buďte trpezliví. Urobte si jasno v tom, čo chcete a uvidíte, že sa vám hneď začne lepšie dariť vo všetkých oblastiach. Vaše vzťahy upevní posedenie v pokojnom prostredí. Veľmi rýchlo Vás unaví jednotvárnosť, tak sa pokúste prejsť na iné myšlienky pri prechode touto novou cestou dobrodružstiev, inak iba zopakujete staré vzory a chyby. Budete mať asi rozporuplné pocity, ktoré môžu vyústiť do nepríjemných hádok so svojimi blízkymi. Preto si prácu, kedy sa treba poriadne sústrediť, nechajte na neskoršie, alebo si dajte viac priestoru na rozmýšľanie a rozhodovanie. Netreba ísť proti prírode, ktorej sme my súčasťou. Keď si neviete rady, pomôže vám feng šuej, najmä cez víkend.

Baran

Tento týždeň v práci dokážete veci rýchlo zmeniť, ale musíte to chcieť. Taktiež čo sa týka kondície je potrebné nastaviť si rovnomerne tempo také, aké zvládnete. Samozrejme záleží to aj od ostatných aspektov. Prestaňte sa neustále naháňať dopredu, Počas tohto týždňa nemyslite stále len na povinnosti a problémy, ale snažte sa tešiť aj z maličkostí, ktoré vám podsúva život. Snažte sa tešiť aj z maličkostí, ktoré vám podsúva život. Je dôležité, aby ste si dobili energiu a vyčistili hlavu, nonstop vysoké tempo by vám mohlo ublížiť. Detailmi sa nezaťažujte. Avšak veľmi rýchlo sa jeho činorodá aktivita môže zmeniť na tvrdohlavosť, bezhlavosť, netrpezlivosť, podráždenosť až zúrivosť.

Býk

Tento týždeň v práci sa pripojte k iným, spoločne to pôjde oveľa lepšie. Objavíte v sebe možnosti, o ktorých ste vôbec netušili. Detailmi sa nezaťažujte. Snažte nepreháňať v práci a viac sa venujte rodine, priateľom. Priateľov nezneužívajte, prídu na to a potom sa budete cítiť nepríjemne. Na druhej strane nebojte sa realizovať svoje skryté túžby. V práci bude rušno opäť zabudnete na seba a obetujete sa pre druhých. Ak sa ochotnejšie prispôsobíte tomu, čo chcú aj iní, budete prekvapení spokojnosťou všetkých. Pokiaľ sa cítite osamelí, predchádzajúce slová vám môžu ukázať chyby, ktoré bránia naplnenému partnerstvu. Príliš často a dlho riešite problémy, ktoré si nevyžadujú toľkú pozornosť.

Zahraj si hry!
Pirate BattleshipsPirate Battleships
logická hra
Klasické lodičky s pirátskou t... hraj>
Funny Throat SurgeryFunny Throat Surgery
zábavná hra
Starajte sa o zuby detí v zába... hraj>
Gluch.ioGluch.io
akčná
Kvalitná multiplayerová battle... hraj>
Dumb Ways JR Zany HospitalDumb Ways JR Zany Hospital
zábavná hra
Starajte sa o postavičky v nem... hraj>
Lordz2.ioLordz2.io
strategická hra
Strategická multiplayerová hra... hraj>
Zombain.ioZombain.io
akčná
Multiplayerová zombie hra. Boj... hraj>
Monkey Go Happy 245Monkey Go Happy 245
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Stone MergeStone Merge
logická hra
Logická hra s číslami. Spájajt... hraj>
Dumb Ways to Die 3Dumb Ways to Die 3
skákačka
Zábavné minihry, v ktorých sa ... hraj>
Mafia City DrivingMafia City Driving
14
Jazdite s autom po meste. Prec... hraj>