Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 38. týždeň

Blíženci

Tento týždeň si dávajte pozor, aby ste sa nechovali k druhým arogantne, alebo až povýšenecky. Jazyk vás bude poriadne svrbieť. Uvedomte si, že jemnejšie povahy berú pravdu povedanú rovno do očí, ako hrubý útok na ich osobu. Dnes by ste nemali vynechať prechádzku v prírode, napriek tomu, že vonku leje. Vyťažte pre seba maximum. Nebráňte sa ani experimentom, alebo "rýchlovkám" na netradičných miestach. Nerobte ústupky, ste vo veľkej výhode a v silnejšej pozícii, tak vyťažte pre seba maximum. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám, aby vás nedali bokom ako neflexibilného. Buďte prezieraví, ale dopredu sa veľmi netešte. Môže sa vyskytnúť situácia, ktorej podcenenie by malo nepríjemné dôsledky na vaše postavenie, kariéru i financie.

Rak

Tento týždeň svoj vkus a šarm môžete využiť i na vylepšenie pracovného prostredia, ale aj na poli lásky. Zemský živel mincí spoľahlivo ovplyvní vašu kariéru, ale aj výplatnú pásku. Samozrejme, že vám to nevyjde, keď budete sedieť so založenými rukami. Dávajte si pozor na zdravie, hrozia vám choroby z prechladnutia. V poslednom čase to máte v živote veľmi pestré. Príde k náhlym zmenám a všetci budú svedkami a obdivovateľmi vašej kreativity. Dajte si pozor, môžu na vás nepriaznivo pôsobiť stresy. Hviezdy ukazujú na nezhody v súkromí, ale aj v zamestnaní. Spomaľte. V tomto období hrá skúsenosť proti vám a cení sa flexibilita.

Lev

Tento týždeň sa snažte o pozitívne zmeny vo vašom živote. Urovnajte si vzťahy s ľuďmi, najmä tie, kde to už dlhodobejšie škrípe. Najväčší prospech človeku prinesie to, keď dokáže spojiť vlastné záujmy so záujmami ľudí, s ktorými žije a pracuje. Cvičte sebaovládanie. Svojou nacvičenou trpezlivosťou prekážky rýchlejšie zvládnete. Dobré pozície máte i na poli lásky. Svoj vkus a šarm môžete využiť i na vylepšenie pracovného prostredia. Taktiež sa k vám v tomto čase dostanú aj meškajúce peniaze. Príde k náhlym zmenám a všetci budú svedkami a obdivovateľmi vašej kreativity. Cez víkend si na čerstvom vzduchu prečistíte unavenú hlavu a zabudnete na všedné starosti.

Panna

Tento týždeň buďte opatrní, neriskujte tým, že by ste si nepremysleli dopredu svoje kroky. Vložte do vašej práce zdravý sedliacky rozum, usilovnosť, vytrvalosť a cit pre zodpovednosť. Druhá časť týždňa bude pokojnejšia. Dávajte si pozor na zdravie. Stanete sa lepšími pozorovateľmi. V práci vás novinky čakajú až v posledných dvoch dňoch týždňa. Nechajte si poradiť od prezieravého človeka, ktorý sa nepokúša vám ani lichotiť, ani si z vás robiť blázna. Voľné chvíle venujete nákupom a profesionálnej starostlivosti o svoj vzhľad. Zvlášť blížiaca sa dovolenka vás môže zviesť k poriadnemu míňaniu, ktoré by mohlo zamávať s vašim rozpočtom. Nemožnosť úniku vám privodí podráždenosť a nedobrú náladu.

Váhy

Tento týždeň sa dostanete do ťažkej situácie, ktorá bude od vás vyžadovať väčšiu pružnosť. Zvážte a posúďte priority. Skúste lepšie počítať, nech si môžete na dovolenke. Užívať a bez problémov regenerovať. Prospeje vám, keď sa viac sústredíte sami na seba a zabudnete na každodenné problémy. Oplatí sa ísť k odbornému masérovi. Ten vám naštartuje niektoré lenivé časti tela, aby lepšie fungovali. Počúvajte svoje srdce a poďakujte sa mu, že pre vás neustále bije. V pohode vás udržuje zmysel pre harmóniu a slobodu. Každý deň okolo obeda príde mierny útlm, ale navečer budete zase v skvelej forme. Pokúste sa poriadne odreagovať!

Škorpion

Tento týždeň pocítite smútok z rozčarovania, budete sa cítiť zraniteľní na tom najcitlivejšom mieste vašej duše. Môže vás sužovať silné utrpenie z nešťastnej a nenaplnenej lásky, pocity osamelosti a melanchólie. Dajte si pozor na autority vo vašom živote. Teraz ich môžete vnímať inak, ako je to možno v skutočnosti. Postavenie hviezd vám momentálne nepraje. Dajte si pozor, aby ste sa v bezmocnosti neventilovali na ľuďoch, ktorí sú vám oddaní a ochotne vám pomáhajú. Do práce sa vrhnite s patričným elánom a presnosťou. Je možné, že dosiahnete zaujímavý obrat niečoho bežného. Vyhnite sa vnútornému chaosu, pretože hrozia konflikty s políciou a verejnými činiteľmi.

Strelec

Tento týždeň by ste sa mali snažiť o usporiadanie svojho vnútorného života a dosiahnutie duševnej spokojnosti. Neviazať sa len na fyzické a materiálne. Je vhodné naplno sa ponoriť do práce alebo do štúdia a odpútať sa od okolia. Na pracovisku si hľaďte len svojich povinností. Rozvíjanie kolegiálnych vzťahov bude lepšie odsunúť na vedľajšiu koľaj. Pred partnerkou nemusíte potláčať žiadne svoje emócie. Naopak zdôverte sa jej so svojimi pocitmi. Vytvorí to medzi vami čarovné puto a vy sa budete cítiť slobodne. Len vzťah postavený na obojstrannej dôvere má skutočnú budúcnosť. Šírte okolo seba výbornú náladu a neskazte žiadnu zábavu.

Kozorožec

Tento týždeň sa šťastena otočí k vám svoju pomerne vľúdnu tvár, pretože planéty sa rozhodnú vybrať predsa len lepším smerom. Všetky vaše záležitosti sa začnú začiatkom týždňa konečne konštruktívne riešiť. Mali by ste si dať pozor, aby ste neurobili v práci nič neuvážené a nesnažili sa za každú cenu presadiť svoje záujmy. Slniečko má ešte svoju silu, voda mora je po lete vyhriata choďte si načerpať potrebnú energiu, z ktorej budete ťažiť celú zimu. Prečistíte si myseľ, pretriedite myšlienky a zbavte sa zbytočností. Tak hurá do toho! Nič neprekonávajte silou, nerobte si zbytočných nepriateľov. Nepodceňujte nebezpečenstvo, žiadneho druhu. Nie práve najlepšie na vás vplýva Pluto a Urán. Pozor predovšetkým na finančné záväzky.

Vodnár

Tento týždeň sa na nedostatok roboty nebudete mať dôvod sťažovať, ale bohužiaľ za vaše výkony nebudete finančne ocenený tak ako by ste si zaslúžili a to vás mrzí. Vaše súkromie bude v tomto týždni pokojné a harmonické. Štvrtok bude plný lásky a víkend? Ten bude taký nijaký. Z nudného stereotypu Vás vytrhne ponuka práce v zahraničí. Pusťme teda minulosť a všetky zbytočnosti a dajme sa do niečoho nového. Ukončiť niečo, neznamená definitívny koniec. Môže značiť aj to, že daná vec bude pokračovať v našom živote. Práca vás posunie vpred, mali by ste využiť ponúkanú šancu. Vo všetkom ukážte dobrú vôľu, popri tom relaxujte. Nepresviedčajte sa k ničomu, na čo vám nezostanú sily. Platí to v práci aj v súkromnom živote, potrebujete tiež relaxovať. Víkend využite a venujte sa intenzívne svojim koníčkom.

Ryby

Tento týždeň si môžete pripadať nezvyčajne krehkí a slabí. Je to len zdanie, ale vy prepadáte sebaľútosti. Členovia vašej rodiny to zaznamenajú a budú sa k vám správať veľmi prívetivo. Pokojne im priznajte, že si s mnohými vecami neviete rady a potrebujete poradiť. Premyslite si svoje ciele a zvoľte prostriedky na ich dosiahnutie. Teraz mate skvelý úmysel dôjsť k úspechu. Spolupráca si vyžaduje dohodu o rozdelení kompetencii, ale tiež otvorenosť a veľkorysosť. V osobnom živote sa snažte zabrániť zbytočným hádkam o ničom. Vo štvrtok vás čaká veľa lásky a sladkého udobrovania. Víkend bude prebiehať pokojne. Máte šťastie, že aj hviezdy stoja pri vás.

Baran

Tento týždeň budete mať pokoj ak si nebudete všímať to, čo vás deptá. Netrápte sa vy to aj tak nemôžete zmeniť. Na svete je toľko krásnych vecí, ktoré môžete ešte objaviť. Oplatí sa kráčať za nimi a nenechať si pokaziť dobrú náladu nikým a ničím. Pichľavé poznámky, ktoré niektorí neprajníci šplechnú tak, že idú pod kožu, odpáľte jemným humorom späť. Najlepšie je potom takúto spoločnosť opustiť a ísť objavovať posledné krásy jesene. Riaďte sa inštinktmi. Nič nie je tak horúce, ako sa zo začiatku zdá. Vyskúšajte viaceré variácie, najmä to, čo je nezvyčajné a zakázané, uplatnite svoju fantáziu. Zažite krátky ľúbostný románik. Nezabúdajte na to, že milujete rozkoš a väčšinou nepotrebujete dlhú predohru.

Býk

Tento týždeň prichádza váš čas. Pozor na to, čo a komu poviete. Menšie nezhody s kolegami vás nemusia odradiť od toho, čo ste začali. Podporí vás vedenie. Dávajte i len pozor, aby ste nekonali neuvážene. Inštinktívne dokážete vycítiť želania svojho partnera a aj ich splniť. Viete ho nielen vzrušiť ale aj navigovať. Ak cítite nervozitu, zalezte radšej s knihou, či slúchadlami na ušiach s dobrou hudbou. Nekritizujte a odložte si svoje veci večer tam, kam patria. Vyvarujete sa hádkam. Veci, ktoré nás obklopujú na nás totiž vplývajú v dobrom i v zlom. Skúste sa odosobniť od sebaľútosti a radšej sa poučte na vlastných chybách.

Zahraj si hry!
Dinner TapperDinner Tapper
skákačka
Nová verzia klasickej barmansk... hraj>
Jungle RollerJungle Roller
logická hra
Kvalitne spracovaná hra na šik... hraj>
ArcalonaArcalona
strategická hra
Budujte si svoje mesto a útočt... hraj>
Free Rally Free Rally
14
Kvalitná online rally hra, kde... hraj>
Girls Photoshopping DressupGirls Photoshopping Dressup
zábavná hra
Hra pre dievčatá. Obliekajte m... hraj>
Free Flight SimFree Flight Sim
4
Zalietajte si na leteckom simu... hraj>
The Pirates of Dockgold The Pirates of Dockgold
adventúra
Hľadanie vecí teraz v pirátsko... hraj>
Strain Z SurvivalStrain Z Survival
akčná
Kvalitná 3D zombie strieľačka ... hraj>
Nightpoint ioNightpoint io
akčná
Parádna multiplayerová zombie ... hraj>
The New Recipe The New Recipe
adventúra
Hľadanie vecí teraz s kuchársk... hraj>