Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 46. týždeň

Blíženci

Tento týždeň zabudnete na starosti a oddáte sa láske. Zoznámite sa s niekým, ktorý je úplne odlišný od doterajšieho partnera, Krátka nevera vás dostane do stresu, našťastie pôjde naozaj iba o krátke intermezzo. Máte výborné pracovné perspektívy, veľa ste v poslednom období investovali do svojej profesie, odmena však bude sladká. Platonické priateľstvo sa zmení na lásku. Niekto vás bude chcieť využiť. Budete sa cítiť ako medzi dvomi kameňmi. Cez víkend si doprajte relax v prírode, po večeroch si vypočujte peknú hudbu, zahrajte zaujímavú hru, prípadne si dajte masáž.

Rak

Tento týždeň je čas, kedy zabudnete na starosti a oddáte sa láske. Zoznámite sa s niekým, ktorý je úplne odlišný od doterajšieho partnera, Krátka nevera vás dostane do stresu, našťastie pôjde naozaj iba o krátke intermezzo. Máte výborné pracovné perspektívy, veľa ste v poslednom období investovali do svojej profesie, odmena však bude sladká. Platonické priateľstvo sa zmení na lásku. Niekto vás bude chcieť využiť. Budete sa cítiť ako medzi dvomi kameňmi. Cez víkend si doprajte relax v prírode, po večeroch si vypočujte peknú hudbu, zahrajte zaujímavú hru, prípadne si dajte masáž. Priznajte si svoje chyby, abz ste ich mohli napraviť a poučiť sa z nich.

Lev

Tento týždeň si nezačínajte nový vzťah, ak neustále nemáte doriešený ten starý. Síce môžete počítať s pekným zárobkom, ale však ten sa vo vašej peňaženke dlho neohreje. Stále váhate tam, kde by ste potrebovali rýchlo a pomerne razantne rozhodnúť. Nedokážete sa s niečím ľahko vyrovnať, naopak, rýchlo a často podráždene reagujete. Vážte si tých, ktorí vám vždy pomohli, a nezatláčajte ich kvôli novým objavom. Niekto blízky si o vás robí starosti, rozhovor zaženie chmáry. Čaká vás skúška priateľstva, prípadne i sklamanie nádejí. Pravdepodobne dostanete výborný nápad ako získať veľké financie. Vyrovnajte rodinné dlhy a žiadajte vrátenie pôžičiek. Porozmýšľajte nad tým, prečo sú veci vo vašom živote tak ako súm neusporiadané.

Panna

Tento týždeň bude týždeň, keď si ostatní všimnú, že inokedy vyrovnaný harmonický človek, ktorého poznali, na nich zaútočí s nabrúsenými nožmi a s vražedným inštinktom pre výhru. Vaša situácia sa skomplikuje a v hlave budete mať len chaos. Máte pocit, že stále chodíte v bludisku a neviete sa z neho dostať von. Nezaháľajte! Usilujte sa napraviť, čo ste zanedbali, alebo pokazili. Zo všetkých strán Vás ohrozujú konflikty a napäté vzťahy. Stačí len nabrať odvahu a prekročiť svoj tieň. Čaká Vás skúška priateľstva, prípadne i sklamanie nádejí. Na svoje si príde intrigán a vaša opozícia. Budete unavení a najmä zachraňovanie vzťahu za každú cenu nakoniec aj tak nebude mať význam. Dôležitým veciam neujdete, počkajú si na vás. Ak ste si dali v nedávnej minulosti poradiť a teraz použijete pri rozhodovaní rozum, splnia sa vám isté želania.

Váhy

Tento týždeň je jedno z najúspešnejších období vo vašom živote. Využite priaznivé postavenie hviezd k svojmu prospechu. Skúste realizovať to, o čom ste len snívali, urobte si radosť a okolie bude prekvapené. Samozrejme, že to nebude platiť, ak budete sedieť len so založenými rukami. Spočiatku všeličo vo vzťahoch bude závisieť od komunikácie a spôsobu reči. Kroky partnera dokážete odhadnúť, vlastné nie. Čaká vás skúška priateľstva, prípadne i sklamanie nádejí. Zapojte sa do každej zábavy. Nezabúdajte na to, že vás s partnerom nespája len spoločný majetok. Mali by ste si uvedomiť, že niekedy menej je viac. K istým veciam buďte viac diplomatickí. Nebuďte sivá myška v rohu miestnosti a povedzte konečne aj svoj názor. Máte právo brániť sa.

Škorpion

Tento týždeň budete prežívať ťažšie okamihy, najmä na jeho začiatku. Nepostačia vám trpké slzy alebo ľútostivý pohľad, majte oči otvorené a uši nastražené, aby vám nič neuniklo. Náročné aktivity odložte nabok, nepredvádzajte sa za volantom ani v práci. Buďte opatrní na ľudí okolo seba, nechoďte na nich príliš zhurta, lebo vám nebudú rozumieť. Obrňte sa trpezlivosťou a vydiskutujte si nedorozumenia. Nepokazte nepremysleným konaním to, čo ste prácne vytvorili. Snažte sa nepozerať na všetko cez peniaze. Niektorí ľudia vás vytočia, hoci budete mať pocit, že v niečom majú pravdu. Dôverujte viac ľuďom vo svojom okolí a nebudete tak často sklamaní. Nedajte sa vyhodiť z rovnováhy. Počas víkendu si doprajte pobyt na horách, na chalupe, či kdekoľvek v prírode.

Strelec

V tomto týždni zažijete veľa radosti a pekných zážitkov, čaká vás šťastie v láske a aj nečakaná návšteva. Okolo seba budete šíriť dobrú náladu. Všetky svoje povinnosti hravo zvládnete. Splní sa vám všetko, na čo si pomyslíte. Pozvanie, ktoré dostanete vám otvorí nové príležitosti, preto by nebolo správne ho odmietnuť. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy, ale nepoľavujte vo svojom úsilí, vaša snaha sa vám vyplatí. Snažte sa neostávať sama, ale choďte medzi ľudí. Tam sa cítite ako ryba vo vode a aj načerpáte potrebné sebavedomie a inšpiráciu. Nenechajte sa znechutiť a započúvajte sa do svojho vnútra. Budete mať pocit, že milujete celý svet. Ste zbytočne skromní, odhoďte zábrany. Urobte všetko, aby ste si vyjasnili problémy s okolím a zosúladili sa s ním.

Kozorožec

Tento týždeň vás čakajú príjemné dni, využite počasie a najmä sviatky, zájdite k vode, zaplávajte si. Napriek tomu pozor na nebezpečné parkovanie, hrozí pokuta alebo odcudzenie vozidla. Nezabúdajte, že veci sa môžu stať z večera do rána. Zaujmite včas dôležitú pozíciu a získajte všetko, na čom vám skutočne záleží a o čo vám ide. Neodmietajte pomoc kolegov a blízkych. Skúste viac oddychovať, najlepšie aktívne pri nejakom športe alebo v galérii. Inou možnosťou je využiť posledné letné dni na prácu v záhradke, či prechádzky prírodou. Sršíte energiou, a tak niet divu, že pracovné úlohy zvládate, čo nadriadení patrične ocenia. Ak idete kupovať nejakú veľkú vec, nechajte si poradiť.

Vodnár

Tento týždeň budete vnímavý, uvedomíte si, čo ku komu cítite. Čaká vás pech, darček, alebo peňažný príjem. Všímajte si, po čom túžia vaši blízki, priatelia, a venujte im to pre dosiahnutie spokojnosti. Na každý problém nájdete riešenie. Berte vzťah, ktorý sa začal iba prednedávnom, ako nejakú šancu, prostredníctvom ktorej môžete obmedziť svoje negatívne vlastnosti. Budete mať asi rozporuplné pocity, ktoré môžu vyústiť do nepríjemných hádok so svojimi blízkymi. Celý svet Vám momentálne leží pri nohách. Musíte však zistiť čo od života očakávate a stanoviť si cieľ a potom vám už nebude nič brániť v jeho dosiahnutí. Zaujmite včas dôležitú pozíciu a získajte všetko, na čom vám skutočne záleží.

Ryby

Tento týždeň budete dokonale ovládať svoje túžby a keď dosiahnete, to,, čo chcete, váš záujem poľaví. Hviezdy radia byť opatrnými, neflirtovať. Nemíňajte energiu na neperspektívne vzťahy. S pohybom to nepreháňajte, nepotrebné oblečenie darujte a skoncujte s fajčením. Zmena by vám prospela, nedajte si ujsť príležitosť vodných športov buďte trpezliví. Urobte si jasno v tom, čo chcete a uvidíte, že sa vám hneď začne lepšie dariť vo všetkých oblastiach. Vaše vzťahy upevní posedenie v pokojnom prostredí. Rýchlo Vás unaví jednotvárnosť, tak sa pokúste prejsť na iné myšlienky pri prechode touto novou cestou dobrodružstiev, inak iba zopakujete staré vzory a chyby. Budete mať asi rozporuplné pocity, ktoré môžu vyústiť do nepríjemných hádok so svojimi blízkymi.

Baran

Tento týždeň sa neprejedajte, Svoju prácu si ukončite načas zabudnite. Na starosti a oddáte sa láske. Zoznámite sa s niekým, ktorý je úplne odlišný od doterajšieho partnera, Krátka nevera vás dostane do stresu, našťastie pôjde naozaj iba o krátke intermezzo. Máte výborné pracovné perspektívy, veľa ste v poslednom období investovali do svojej profesie, odmena však bude sladká. Platonické priateľstvo sa zmení na lásku. Niekto vás bude chcieť využiť. Budete sa cítiť ako medzi dvomi kameňmi. Cez víkend si doprajte relax v prírode, po večeroch si vypočujte peknú hudbu, zahrajte zaujímavú hru, prípadne si dajte masáž. Neberte si všetko v práci veľmi osobne. Prejavte odvahu a začnite s vlastným podnikaním. Finančne si prilepšíte.

Býk

Tento týždeň zabudnete na starosti a oddáte sa láske. Zoznámite sa s niekým, ktorý je úplne odlišný od doterajšieho partnera, Krátka nevera vás dostane do stresu, našťastie pôjde naozaj iba o krátke intermezzo. Máte výborné pracovné perspektívy, veľa ste v poslednom období investovali do svojej profesie, odmena však bude sladká. Platonické priateľstvo sa zmení na lásku. Niekto vás bude chcieť využiť. Budete sa cítiť ako medzi dvomi kameňmi. Cez víkend si doprajte relax v prírode, po večeroch si vypočujte peknú hudbu, zahrajte zaujímavú hru, prípadne si dajte masáž.

Zahraj si hry!
Star Wars Dark ForcesStar Wars Dark Forces
skákačka
Klasická Star Wars hra z roku ... hraj>
Monkey Go Happy 322Monkey Go Happy 322
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Happy Fun RiderHappy Fun Rider
skákačka
Pokúste sa s panáčikom prejsť ... hraj>
Traffic.ioTraffic.io
14
Pokúste sa riadiť križovatku č... hraj>
Test Drive II Collection (1990)Test Drive II Collection (1990)
14
Vráťme sa späť v čase a spomeň... hraj>
Cover Orange PiratesCover Orange Pirates
logická hra
Ochraňujte pomaranče pred dažď... hraj>
Ski or Die (1990)Ski or Die (1990)
športová hra
Dnes si pripomenieme ďalšiu kl... hraj>
Archery TrainingArchery Training
športová hra
Snažte sa s lukom trafiť presn... hraj>
Clash Blade ioClash Blade io
akčná
Jedzte guličky a bojujte proti... hraj>
Heretic (1994)Heretic (1994)
akčná
Zahrajte si klasickú fps, ktor... hraj>