Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 4. týždeň

Blíženci

Tento týždeň vaša nefalšovaná úprimnosť a otvorenosť vám pomôže nájsť nových priateľov, u ktorých budete môcť rátať s plným porozumením pre vaše plány. Dokážu vám dokonca pomôcť bez ohľadu na svoje vlastné plány. Na dosiahnutie úspechu v každej oblasti vám pomôže pružné reagovanie na meniace sa skutočnosti. Duševnú pohodu si zabezpečte rekreačným športom. Skúste myslieť samostatne a využite intuíciu. Budete sa výborne cítiť v spoločnosti opačného pohlavia, ktoré prekvapíte svojím šarmom. Prežijete chvíle radosti a pokoja. V prípade, že vonku bude opäť liať/snežiť zahrajte si Overcooked, alebo niektorú z novších hier. Urobí vám to dobre. Cez víkend zorganizujte akciu v prírode. Nezabudnite pre každého pripraviť malú pozornosť, prekvapenie.

Rak

V zamestnaní si tento týždeň počínate dosť dobre na to, aby existovala reálna možnosť vášho povýšenia. Nemôžete však rátať s tým, že každý úspech bude ocenený aj finančne. Domov prídete síce unavení, ale s príjemnou náladou, že ste stihli viac, ako ste očakávali. Prežijete chvíle radosti a pokoja. Zmenené pracovné zaradenie prinesie zlepšenie pracovných vzťahov. Skúste myslieť samostatne a využite intuíciu. Sledujte svoje postoje, zvyky, spôsoby vyjadrovania a hlavne to, ako načúvate druhým ľuďom. Nebojte sa ničoho problematického. Nutne si potrebujete oddýchnuť myslite na to. Aspoň cez víkend vypadnite z domu do prírody, k vode, alebo podľa toho ako vám bude priať počasie. Urobte si jasno v tom, čo chcete a uvidíte, že sa vám hneď začne lepšie dariť vo všetkých oblastiach.

Lev

Tento týždeň sa venujte nielen partnerovi, ale aj deťom, rodičom alebo priateľom, či štvornohým maznáčikom, alebo navštívte blízkych. Dariť sa bude aj športovcom, umelcom a všetkým manuálne zručným ľuďom. Hviezdy vás nútia priveľmi presadzovať vlastné záujmy a myšlienky. Buďte opatrní pri rozdávaní sympatií. Zabudnite na všedné problémy, ktoré vás celý čas trápili a užite si voľný čas s ľuďmi, na ktorých vám záleží. Onedlho vstúpi Slnko do vášho znamenia, čo vám prinesie viac síl do práce i súkromia. Uvoľňujte svoje nadšenie novými vecami pomaly, ale isto. Skúste myslieť samostatne a využite intuíciu. Zaskočí vás stretnutie, ktoré prinesie zmeny vo vzťahoch. Pozor, niekto môže zneužívať vašu ochotu a úctivosť. Prežijete chvíle radosti a pokoja s knihou.

Panna

Tento týždeň sa nespoliehajte na náhodu. Zmeny vo vašom živote, ktoré ste nedávno urobili, treba pozorne sledovať ďalej. Mohli by sa uberať iným smerom, než si vy predstavujete. Transformujte svoju prebytočnú negatívnu energiu radšej na ušľachtilé ciele, respektíve ju vložte do umeleckej tvorby. Otvoria sa vám aj možnosti s ktorými ste nerátali. Nepríjemná bude nutnosť odmietnuť prosbu kamaráta, ale nedá sa nič robiť. Nemôžete byť sami proti sebe. Nie každý si vašu obetavosť zaslúži a taktiež nie všetko sa dá. Najlepšie sa má ten, komu mu je zamestnanie zároveň aj koníčkom. Skúšky tohto dňa sa budú týkať vašej nervovej sústavy, teda, nakoľko sa dokážete vyznať v chaose, ako si budete vedieť poradiť s napätím a neistotou. Blíži sa víkend, nutne si potrebujete oddýchnuť myslite na to. Prežijete chvíle radosti a pokoja.

Váhy

Tento týždeň by ste už nemali toľko uvažovať, ale začnite konečne konať. Množstvo možností ste už zahodili. Mohli ste mať všetko zabezpečené, keby ste sa snažili, no vy sa neviete rozhýbať a len snívate. Kým budete snívať, nič sa nezmení Určite môžete rátať aj s náhodným šťastím, ale majte na pamäti, že nič nebude zadarmo. budete mať možnosť niekoho povzbudiť príbehom zo svojho života, kedy ste si mysleli, že už nič dobré vás nečaká. Zamyslite sa aj nad svojimi snami. Zapisujete si ich? Sú len vaše a ak si ich spätne prečítate, bude to možno veľmi poučné. Dokážete v nich objaviť novú krásu. Zmenené pracovné zaradenie prinesie zlepšenie pracovných vzťahov na pracovisku, ale aj v rodine a iných spoločenstvách. Pozor na pracovné úrazy, buďte opatrní. Je jedno na akom pracovisku človek robí.

Škorpion

Tento týždeň vaša zlá nálada zmizne ako švihnutím čarovného prútika. Urobili ste toho dobrého iste veľa, len sa vám zdá, že vás okolie nepochopilo. Nezainteresovaný človek si povie, že je to náhoda. Ak sledujeme pohyb planét vidíme, že tieto protirečenia každoročne prichádzajú, a to s určitou presnosťou. Dokážete čokoľvek, len aby všetko sedelo ako treba. Dokonca niečo nové i vymyslíte. Nepotrpíte si na spoločnosť, ale vaše plány budú vyžadovať, aby ste nikomu neodmietli pozvanie na párty, alebo firemnú akciu. Nepodliehajte panike, ak sa niečo zrazu zosype, veď i to sa stáva. Voľný deň využite na užitočné i príjemné aktivity. Zistíte. že je mnoho vecí, ktorých sa treba zbaviť, iné zas pomôžu. Mnohí si naplánujú výlet do iného mesta, alebo vychádzku do prírody.

Strelec

Tento týždeň pokiaľ máte k tomu vzťah: začnite sa učiť meditovať alebo vidieť auru. Práve teraz je čas urobiť veci, ktoré ste v minulosti odkladali. Urobte si jasno vo vzťahoch. Buďte opatrní na svoje citové prejavy vo vzťahoch i v práci. Hľadajte odpovede na dôležité otázky. Až potom vám všetko okolo vás začne dávať zmysel. Dnes sa stretnete s ľuďmi, ktorých by ste radšej nemali ignorovať. Majte na zreteli, že v ustálených vzťahoch sa darí lepšie ako osamote. Za svojim cieľom preto nechoďte sami. Pracovné problémy budete zvládať s nadhľadom. Nerozčúli vás ani váš najväčší odporca. Ak sa ocitnete v nejakej trápnej situácii alebo v maléri, berte to ako získať dobré miesto. Z nezhôd, ktoré by predsa len vznikli aj keď budete ostražití, sa treba poučiť. Toto napätie využite na lepšie spoznanie samých seba.

Kozorožec

Tento týždeň bude taký nijaký a chvíľami budete mrzutí. Proti prípadnej zlej nálade nebojujte prejedaním sa, ale hrou alebo prácou na skrášlení domova. Doma neriešte to, čo by ste mali nechať spať. Skoncentrovať sa na jednu vec je niekedy ťažké, ale aspekty, ktoré sú tentoraz medzi planétami, vám snáď k tomu pomôžu. Najhoršie je začať a nevšímať si to, čo nás odvádza od pozornosti. Využite potlačovanú fantáziu. Vyslobodením môže byť neprítomnosť osoby, ktorú ste len s veľkým úsilím museli tolerovať. Cesta hore bude pomalá, ale istá. Robte to, čo máte, a bude to v poriadku. Nájdete oporný bod, ktorý potrebujete. Niekto vás seriózne v práci vytočí, spočítate mu to. Hoci celý týždeň bude komplikovaný, plný prekážok, vy dosiahnete slušné výsledky, ukážete iným, čo všetko možno zvládnuť.

Vodnár

Tento týždeň môžete napraviť zlý dojem, ktorý ste zanechali v rodine. Nedávno ste sa pohádali skoro s každým, teraz by sa to mohlo dať do poriadku. V práci to vyzerá tak, že svojou pracovitosťou ste si na seba uplietli bič. Bez vás sa nič nezaobíde, všetci si zvykli, že v pravú chvíľu prídete a prinesiete najprijateľnejšie a spásonosné riešenie. Možno by ste mali odísť na dlhšiu dovolenku, a dať im priestor a čas, aby si uvedomili, že na sebe treba pracovať a nie sa spoliehať na iných. V pracovných záležitostiach sa budete dosť namáhať, až pochopíte, že každá námaha je úmerná tomu, čo považujete za rozumné a konštruktívne. Únava, ktorú možno cítite, je z nedostatku pohybu a pružnosti. Ak pociťujete aj duševnú bolesť, asi ste boli v minulosti neúprimní k sebe i svojim milovaným.

Ryby

Tento týždeň skúste prežiť v pokoji a láske. Harmonicky prežitý týždeň bude mať veľký vplyv na vaše srdce. Sústreďte sa na túto oblasť vášho tela. Je tam energetické centrum, čakra anaháta. Skúste sa stíšiť a vnímať, čo vám srdce hovorí. Ak pociťujete smútok, mali by ste niečo vo svojom živote zmeniť. Začnite od seba, odhoďte hrdosť a pokorte sa. Nepodceňujte dobrý spánok, ak ste hlavne počas minulého víkendu ponocovali. Vaše srdce by mohlo trpieť. Okolnosti vás donútia jednať s niekým, koho podozrievate. Zvážte, čo všetko chcete komu povedať. Naučíte sa nové veci, ale využijete z nich len málo. Buďte opatrní i v komunikácii s okolím. Nepočúvajte klebety o vás a vašom partnerovi. Verte len tomu, o čom ste sa ozaj presvedčili.

Baran

Tento týždeň hoci hviezdy neukazujú nepriaznivé vplyvy, čo sa týka peňazí mali by ste sa držať vzadu. Ak ste peniaze získali tvrdou prácou, bolo by škoda, keby ste o ne ľahkomyseľne prišli v pochybných investíciách. Taktiež kroťte aj svoj temperament a nepúšťajte sa do slovných bitiek. Namiesto hnevu vyčarte milý úsmev, ktorý tomuto človeku ublíži oveľa viac. Buďte opatrní, aby ste zbytočne nevybuchovali na tých, ktorí za to nemôžu, že máte kritickejšie obdobie. Opatrní buďte hlavne na veci, ktoré ste si v minulosti neukončili. Na koniec týždňa si naplánujte krátku dovolenku, ktorú partnerovi spríjemnite romantickými drobnosťami. Stretnite sa s priateľmi, doprajte si relax. Zregenerujte všetky svoje sily a potom vykročte správnym smerom.

Býk

Tento týždeň v mnohých domácnostiach nebude príjemná atmosféra. Najhoršia bude tam, kde obidvaja partneri mali vedúce postavenie. Pokúste sa zmierniť nebezpečenstvo hádok. Pozrite si financie, či ste dobre gazdovali uplynulý týždeň. Hoci sa vám zdá, že šťastie vás obchádza, zachovajte pokoj a buďte pozitívny. Mali by ste venovať čas myšlienkam na budúcnosť. Nenechajte to na iných. Nehrňte sa dopredu nasilu, všetko má svoj čas. Vaše očakávania sa ukazujú ako reálne, ale pozor, nepokazte to svojou netrpezlivosťou. Keby ste tento, ale i budúci týždeň žili trocha skromnejšie a nechali si istú rezervu na horšie časy, urobili by ste múdro. Prospelo by vám keby ste víkend strávili mimo domova. Urobte niečo, čo upevní váš vzťah a lepšie sa zblížite.

Zahraj si hry!
Candy Blast MasterCandy Blast Master
logická hra
Klasická spájačka cukríkov. Sp... hraj>
Prison EscapePrison Escape
akčná
Pokúste sa dostať z väzenia v ... hraj>
Monkey Go Happy 333Monkey Go Happy 333
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Terminator 2Terminator 2
akčná
Zahrajte si klasickú PC hru Te... hraj>
Farming Simulator 2Farming Simulator 2
4
Zahrajte si farmársky simuláto... hraj>
Ninja ArashiNinja Arashi
akčná
Bežte s ninjom krížom krajinou... hraj>
BuilderBuilder
zábavná hra
Stavba domov na šikovnosť. Sta... hraj>
Top Shooter ioTop Shooter io
akčná
Multiplayerová strieľačka. Vyb... hraj>
Lamborghini American ChallengeLamborghini American Challenge
14
Zajazdite si preteky po celej ... hraj>
Impossible Truck CargoImpossible Truck Cargo
14
Jazdite s nákladnými autami ce... hraj>