Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 7. týždeň

Blíženci

Tento týždeň je ten správny čas na chvíľu sa zastaviť a prehodnotiť svoj doterajší život. Pokojne si nájdite nejaké tiché miestečko, kde môžete v pokoji rozjímať o všetkom čo vás teší a ktoré veci vo svojom živote by ste chceli definitívne zmeniť. Venujte sa vzdelávaniu, zvýšite si šance na lepšie ohodnotenie. Prestaňte sa spoliehať na pomoc, veď mnohé zvládnete i sami. nechajte si čas na premyslenie možností. Neprejavujte však hneď prílišnú dôverčivosť, mohli by ste ho sklamať. Večer voľte v pokojnej atmosfére s ľuďmi, ktorí vám robia radosť. dokážete i to, čo ste v minulosti považovali za úplne nemožné. Diplomaticky a elegantne sa zachováte i v zložitých situáciách, zabudnete na nepriateľstvo a zvolíte príkladnú zdvorilosť.

Rak

Tento týždeň vám prospeje odpočinok, venujte sa sami sebe a potrebám, ktoré máte. Blíži sa deň zaľúbených, premýšľate nad prekvapením ? Nechajte si tento týždeň dostatok času na rozhovor. Určite nájdete dosť argumentov, aby ste presadili vaše názory. Pozor na podrazy. Týždeň vám prinesie najväčší úžitok v sebarealizácii. Pri komunikácii sa snažte postupovať diplomaticky. Búrlivé ovzdušie v domácnosti môže vzniknúť na základe reakcií vašich najbližších, preto sa snažte vyhýbať témam, ktoré v sebe nesú čo i len najmenšie zárodky konfliktu. Rozhodnutia urobené v rýchlosti budú prekvapivo účinné a vhodné. Napätie a zhon môže u vás spôsobiť zdravotné ťažkosti. Nestrácajte nádej, keď si nenaplánujete nereálne plány, nemôžete byť sklamaní.

Lev

Tento týždeň sa snažte v práci zo všetkých síl. Nadriadený si to všimne a odmena je istá. Neobávajte sa, v práci vás dokáže zastúpiť aj šikovný kolega. Radujte sa z porozumenia, ktoré zavládlo vo vašej veľkej rodine. Niet nad pocit voľnosti, nemáte radi obmedzovanie, dnes vás môže trocha potrápiť otázka financií. Naučte sa zachovať tajomstvo a nedôverujte každému. Je najlepší čas na prezentácie, vyjednávania a uzatváranie obchodov. Zažijete mimoriadne pracovné úspechy, získate projekt, ktorý ste si želali, dokážete ľahšie dospieť ku kompromisom. Sebavedomie sa vám zvýši. Pracovné záležitosti trochu povrchne a narýchlo vybavíte, len aby bolo viac času na zábavu. Konečne chcete presadiť na vás až priodvážne nápady. Nedajte sa znechutiť, ak to zas nebude podľa vás úplne ideálne.

Panna

Tento týždeň sa samostatná tvorivá práca stane vašou zlatou baňou. Pred kolegami sa vyrozprávate, vďačne zájdete i do bufetu, len robiť nie. To, čo tento týždeň dosiahnete, nebude nič oslňujúce, ale bude to výhodné. Tohto týždňové dianie bude pre váš vycibrený vkus pohromou. Večer sa niekto ohlási a získate nečakaný dar. Nepovedal vám už niekto, že sa rozhodujete príliš rýchlo ? Stačí sa seba spýtať, čo chcete dosiahnuť a čo vám v tom bráni. Cielený, premyslený a pravidelný pohyb v kombinácii so správnym stravovaním prinesie výsledky skôr ako nejaká diéta. Rovnováhu vo vzťahu so svojím partnerom aj v ostatných aspektoch života považujete za veľmi dôležitú vec a na tej môžete počas tohto týždňa stavať.

Váhy

Tento týždeň sa vyhnite tomu, aby vaše rozhodovanie začali viac ovplyvňovať city ako zdravý rozum; to by ste potom bilanciu oslavovali možno aj v slzách. Asi vás obvinia z chýb, ktoré spôsobil niekto iný. Vyvarujte sa uponáhľanosti a zbrklosti. Zaradíte si do programu dlho plánovanú akciu. Nezabúdajte na pravidelnosť a využite šancu, ktorá sa vám ponúka, čo najskôr. Citová vyrovnanosť tohto obdobia prináša svetlo do vášho hľadania zmyslu života. Zdravotné ťažkosti, ktoré vás doteraz trápili, tento týždeň ustúpia. Úspechy, nádej, budúcnosť, vôľa, darovanie, všetko bude zakrátko. Preventívne si dajte do denného programu cviky na chrbticu. Cez víkend vezmite rodinu na lyžovačku alebo na Wellness pobyt. Zaspomínajte na staré časy a najmä prestaňte na chvíľu pracovať.

Škorpion

Tento týždeň si vyberte voľno, alebo si čas spestrite miernym hazardom. Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Počítajte s náhlou výmenou názorov a problémy s partnerom sa ešte viac zamotajú. Pripravte pre partnera nejaké prekvapenie. Nebojte sa popretŕhať kontakty s vecami alebo ľuďmi, ktorých už v práci nepotrebujete, nakoľko sa dostanete rýchlejšie vpred len s ústrednými záležitosťami. Cestovanie by vám malo priniesť šťastie a úspechy. Prepracovanie i neresti môžu zhoršiť váš zdravotný stav. Nič vás tento týždeň neodradí. Ak túžite vyriešiť istú záležitosť, je potrebný váš rýchly zásah. Tento týždeň vám prinesie veľa príležitostí, ako vyjadriť svoje vnútorné pocity. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.

Strelec

Tento týždeň znovu láska zaujme vo vašom živote dôležité miesto. Čaká vás niečo náročné. Získate si sympatie zaujímavej osoby. V jednotlivých dňoch okolo obeda príde mierny útlm, ale navečer budete zase v skvelej forme. Čakajú vás viaceré riešiteľné situácie, nemali by ste ich komplikovať. Vaše rozhodnutia a činy budú rázne a rýchle. Stereotypy v myslení a správaní môžete zmeniť, iba ak ich dokážete rozoznať. Vyhnite sa dlhodobým záväzkom. Mali by ste si vyraziť do prírody. Zodpovedný prístup vám pomôže dostať sa až na vrchol možností. Partnera príliš nedráždite, potrebuje tiež stráviť chvíľku v tichu a kľude. Nemáte neobmedzené možnosti. Cez víkend zabudnite na každodenné problémy a choďte sa sánkovať, lyžovať a v prípade, že bude zlé počasie zahrajte sa nejakú novú hru.

Kozorožec

Tento týždeň sa nebráňte všetkému novému, nemusí to byť také zlé, ako si myslíte. Zdôraznite intelektuálny rozmer svojej osobnosti bez teatrálnosti a vykročte smerom k životnému úspechu. Splníte aj náročné úlohy. Pravidelný relax vám pomôže navodiť sú správnu duševnú pohodu. Napätie vám môže ublížiť. Buďte vytrvalý a neúnavný a napokon sa tam dostanete. Okrem nákladov rodinného rozpočtu finančne stratíte iba na pokutách rôzneho charakteru, ak zabudnete na dôkladnosť a dodržiavanie pravidiel za volantom. Naučte sa rozdávať city i poprípade peniažky a tešiť sa z radosti iných. V rodinnom kruhu počas tohto týždňa bude všetko v najlepšom poriadku. Od začiatku týždňa budete vedieť, čo potrebujete.

Vodnár

Tento týždeň prežijete prekrásne chvíle v zamestnaní aj s partnerom ak nedovolíte, aby sa do vášho života vkradla nuda. Nenechajte sa ovplyvňovať zlými ľuďmi a dni tohto týždňa budú vaše šťastné dni. Nečakajte na ďalšie príležitosti, zariskujte na správnom mieste. Nezáviďte susedovi, zamerajte sa viac na seba. Viac sa šetrite, hrozia vám mierne zdravotné problémy. Niečo bude trápiť vášho partnera, pýtajte sa , kým neodpovie. Užívajte si nádhernú vlnu inšpirácie. Stretnete príjemnú osobu. Neustupujte pred problémami a nevyhýbajte sa rozhovorom. Dobre urobíte, ak si dohovoríte stretnutie s osobou, s ktorou sa môžete otvorene porozprávať o všetkom aj o osobných veciach. Snažte sa zachovať chladnú hlavu a neberte si veci osobne.

Ryby

Tento týždeň je ideálnym týždňom na pestovanie priateľstiev, iba si musíte vyjasniť, ktorí sú naozajstní priatelia a ktorí iba známi. Postavenie planét prinesie zlepšenie v rôznych oblastiach života. Dnešnú situáciu zvládnete len prívetivým správaním. Sústreďte sa tento týždeň na oblasť vzťahov a vymyslite si aj pekný program na sviatočný večer. Veľká pracovná záťaž vám prinesie neúspech a neistotu v správaní. Dávajte si pozor, aby ste svojím prístupom nevyvolali konflikty. Mnohým sa výraznejšie pripomenie ich vek, či zdravie. V práci nič moc neriešte a v súkromnom živote sa budete cítiť ako kráľ. Tento týždeň vám chýba pružnosť. Prežijete intenzívny a na udalosti bohatý týždeň. Pozor na rýchle lásky a osudové vzťahy.

Baran

Tento týždeň sa nedajte zlákať k ľahkému zisku, spôsobíte si problémy. Nespoliehajte sa na druhých, vo vzťahu k nim buďte opatrní. Objaví sa nová pracovná ponuka, zvážte všetky za a proti. Venujte sa rozvíjaniu nových tvorivých nápadov a úspech príde. Vaša hrdosť vám často nedovoľuje hľadať radu u druhých. Pozor na zlodejov, nad ránom je potrebné byť hore, nespať. Opatrne manipulujte financiami. Zrodia sa veľké zmeny. Asi sa vám splní niečo, po čom v poslednom období túžite. V práci získate nové možnosti, ktoré budú dlhodobejšieho charakteru, tak prekonajte lenivosť a využite ich. Nad desivými starosťami všedného každodenného týždňa zvíťazíte iba vtedy, ak sa vzopriete vyššej moci a vezmete osud do vlastných rúk.

Býk

Tento týždeň sa budete cítiť veľmi dobre, ste plní sily a vitality. V práci budete dosahovať úspechy bez väčšej námahy. Ak si doma s partnerom nerozumiete, vyberte sa do spoločnosti. Pri nadväzovaní nových kontaktov nebudete mať problémy. Ak predsa len budete mať problémy je dôležité ich riešiť ihneď, tak neváhajte, každý krok vás posunie o kus dopredu. Ak máte pri sebe väčšiu sumu peňazí, nechváľte sa nimi. Nezabúdajte nato, že peniaze hýbu svetom a sú pokušením pre tých, čo ich nemajú. Niečo citovo významné sa udeje ku koncu týždňa, ale ešte predtým, než začnete príliš panikáriť, možno zistíte, že to len odchádza vaša stará identita so svojimi starými zvykmi. Odstráňte prekážku, či už je vo vás alebo mimo vás, a hor sa s úsmevom do práce.

Zahraj si hry!
Egg RiotEgg Riot
skákačka
Obráňte kuchyňu pred nájazdom ... hraj>
Lego Batman BatsnapsLego Batman Batsnaps
skákačka
Minihry s Batmanom. Pomôžte mu... hraj>
Jump Out WorkshopJump Out Workshop
logická hra
Skáčte s muchami medzi krútiac... hraj>
Insect Alien ShooterInsect Alien Shooter
akčná
Akčna obranná 3D hra. Obraňujt... hraj>
Johnny Upgrade Johnny Upgrade
skákačka
Veľmi zábavná a návyková skáka... hraj>
Blocky warriorBlocky warrior
logická hra
RPG sekačka kombinovaná s logi... hraj>
Lighting Fast DeliveryLighting Fast Delivery
14
Donáška tovarov po meste. Šofé... hraj>
Max and MilkMax and Milk
akčná
Skákačka pre jedného alebo dvo... hraj>
Mahjong WizardMahjong Wizard
kartová hra
Nová mahjong hra, teraz s čaro... hraj>
Mad or DeadMad or Dead
akčná
Prebojujte sa hrdinom nepriate... hraj>