Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 21. týždeň

Blíženci

Tento týždeň sa vám všetko podstatné vydarí. Už dávnejšie ste vykročili tým správnym smerom, preto úplne stačí, ak budete pokračovať presne tak ako doteraz. Vždy robte tak, aby ste na svoju prácu mohli byť pyšní. Úspechu sa dočkáte, aj uznania, len treba byť trpezlivým. Pomôže spriaznená duša, nemýľte si to však s láskou. Nedajte sa rozladiť stereotypom, ktorý v týchto dňoch zavládol vo vašom živote. Snažte sa nebyť ľahkovážni a dôverčiví, u rýchlene si vyriešte otázku financií. Zahryznite si do jazyka zakaždým, keď budete chcieť niekoho na niečo upozorniť, inak začnete poniektorým poriadne liezť na nervy.

Rak

Tento týždeň sa pripravte na skvelý týždeň, kedy sa vám podarí všetko, čoho sa chytíte a taktiež budete sršať dobrou náladou a pozitívnou energiou. Hviezdy sú k vám naklonené, Niektorí ľudia vás nepochopia, ale neoberajte sa o energiu tým, že sa im to budete snažiť donekonečna vysvetľovať. Aj pre vás bude lepšie, ak zostane rozhodnutie stáť len a len na vás. Pomaly, ale isto sa začínate zobúdzať. Vydržte dostanete sa z toho najhoršieho. Ak idete nakupovať, narábajte s financiami opatrne, hlavne ak má na danú záležitosť vaša polovička iný názor ako vy. Nezabúdajte, že víkend je na to, aby ste relaxovali. Každý človek, ktorý miluje svoju prácu, musí na sebe pracovať, a vy pracujete radi.

Lev

Tento týždeň nepodceňujte silu arogancie zo strany neprajníkov a buďte mimoriadne obozretní. nepodceňujte však silu arogancie zo strany neprajníkov a buďte mimoriadne obozretní. Buďte však opatrní, nie všetko je príjemné a pohodlné. Pravdepodobne ste niekde urobili chybu, preverte si svoje záznamy v diári. Ak zistíte, že potrebujete skutočnú odbornú pomoc, nájdite si odborníka, rád pomôže. Prežijete príjemný zážitok. Stretnete niekoho, kto vám otvorí oči a poskytne odlišný pohľad na život, ako ste boli doteraz naučený. V zamestnaní buďte opatrní, vyvarujte sa konfliktom s nadriadenými. Nepozerajte sa na to, ako by sa na vašom mieste zachovali iní. Treba sa viac angažovať a vyliezť zo svojej ulity.

Panna

Tento týždeň by ste nemali podceňovať silu arogancie zo strany neprajníkov. Väčšinou sa vám podarí takmer všetko, do čoho sa pustíte. Nájdite si čas porozprávať sa o problémoch vašich ratolestí. Možno zistíte, že žijú životom o ktorom toho veľa neviete. Dostanete neohlásenú návštevu, ktorá vám bude proti mysli, ale mala by vám byť nápomocná. Nestrácajte prehľad o aktuálnom dianí. Situácia, ktorá je pred vami nebude pre nikoho jednoduchá. Neriskujte s financiami, nepoľavujte v pozornosti. Totiž vaša finančná situácia momentálne nie je najružovejšia. V problémoch vás rada podrží milovaná osoba.

Váhy

Tento týždeň zabráňte tomu, aby vás cudzie názory ovplyvnili natoľko, že zmeníte svoje pôvodné plány. Najlepšie ak si dáte trochu pohov, ale potom opäť rozbehnete niečo zaujímavé. Šťastie k vám príde vo chvíli, keď ho budete najmenej očakávať. Toto by mohol byť týždeň, keď sa oveľa viac budete venovať investíciám nehnuteľností. Pri práci potrebujete pokojnú myseľ, preto občas vypnite. Všetku únavu zo stresu prenesiete na milovanú osobu. K partnerovi buďte úprimní a dočkáte sa vďaky. Dávajte si pozor na zdravie. Prospeje vám meditácia, či masáž. Tento týždeň môžete na stabilne postavených základoch ryžovať. Čaká vás brilantné leto. Naplánujte si dovolenku na Slovensku.

Škorpion

Tento týždeň budete pod vplyvom snenia. Viac plánujte, improvizujte a s realizáciou počkajte na príhodnejší čas. Rýchlo sa rozhliadnite, aby ste mohli účinne a energicky jednať a rozhodovať. Vaše postavenie sa môže veľmi zlepšiť nielen vďaka vašim schopnostiam, ale taktiež vďaka správnym kontaktom. V práci sa pred vami z hľadiska tvorivých možností otvárajú nové príležitosti. Cez víkend si splňte svoj malý cestovateľský sen a choďte s priateľmi, alebo známymi do zahraničia. Pozor, nemali by ste veľa utrácať. Trocha šetrnosti nie je na škodu. Nemusíte sa preto stresovať.

Strelec

Tento týždeň v práci nič moc neriešte a v súkromnom živote sa budete cítiť ako kráľ. Ak túžite vyriešiť istú záležitosť, je potrebný váš rýchly zásah. Ponúkne sa vám šanca vylepšiť si situáciu. Neodmietajte pomoc kolegov a partnera. Možno dostanete presne to, po čom túžite. Zaujmite včas dôležitú pozíciu a získajte všetko, na čom vám skutočne záleží a o čo vám ide. Vaše šance sa však pomaly zvyšujú, buďte v strehu. Úspech budete mať v nejakej riskantnej hre. Zvolíte si aktivity, pri ktorých máte priestor na vybitie energie. Celý svet Vám momentálne leží pri nohách. Musíte však zistiť čo od života očakávate a chcete. Inak sa môžete ľahko zamotať. Stanovte si cieľ a potom vám už nebude nič brániť v jeho dosiahnutí.

Kozorožec

Tento týždeň sa môže zmeniť váš život. Nezabúdajte, že veci sa nestanú z večera do rána. S obľubou vyhľadávate plytké debaty a k ničomu nevedúce diskusie. Najlepšie urobíte, ak si nejaké odložíte na neskôr. Lepšie urobíte, keď budete len tak oddychovať a nič nerobiť. Pustite sa do vecí, ktoré ste už dlho odkladali. Môže to byť banálne napísanie mailu, do ktorého sa vám nechcelo alebo vyhadzovanie starých vecí. Nezabudnite však aj na oddych. Budete mať tendenciu presúvať všetky dôležité záležitosti na neskôr. Šéf vám bude nepríjemne stáť za chrbtom a kontrolovať dochádzku do práce i pracovný výkon, nevšímajte si ho. Ak máte horšiu náladu, skúste sa prekonať.

Vodnár

Tento týždeň dosiahnete skvelé výsledky, prídete na nové nápady a veľa z toho dokážete zrealizovať. Možno presadíte nejaký beznádejný projekt z minulosti. Na posedení pri kávičke nedávajte však dôverné informácie takému človeku, ktorému sa hovorí, že je hlásna trúba. Vaše informácie nielenže podá ďalej, ale ich ešte aj skreslí. To by ste iste nechceli. Môže sa vám zadať, že si nerozumiete s ľuďmi. Keby len to, ale asi nebudete rozumieť i sebe, preto využite voľný čas na pozorovanie diania okolo seba. Prestanete si všímať drobné problémy a sústredíte sa na vážne kroky v oblasti vášho profesionálneho záujmu. Vylezte zo svojej ulity.

Ryby

Tento týždeň príde čas na vrátenie pomoci, ktorá vám bola v minulosti poskytnutá. Vyhýbajte sa akýmkoľvek konfliktom, nemáte vhodnú pozíciu na hádky. Ak vás niečo trápi, hovorte o tom, rozhodne to neignorujte. Ak niečo chcete zmeniť, nebojte sa to povedať. Nečakajte, že pre vás druhí urobia niečo sami, pretože sú z vás skôr zmätení. Nezabudnite však na relax. Oddýchnutý človek odvedie prácu lepšie ako ten večne ustarostený. Buďte radšej prezieraví, ako by ste sa mali dopredu veľmi tešiť. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám v práci, aby vás nedali bokom ako nepotrebného. Kto chce vsadiť na istotu a bude na nej lipnúť, môže prísť taktiež o všetko. Pozor, koleso šťastia sa často zastaví na nule, a to znamená stagnáciu, až stratu.

Baran

Tento týždeň sa zbytočne nenaháňajte, všetko podstatné sa vám aj tak vydarí. Už dávnejšie ste vykročili tým správnym smerom, preto úplne stačí, ak budete pokračovať presne tak ako doteraz. Úspechu sa dočkáte, aj uznania, len treba byť trpezlivým. V práci vám chýba pružnosť a flexibilita, zapracujte na tom. Potlačte svoje náreky nad tým, že sa všetko nedarí tak, ako si prajete. Zachovajte pokoj a nerobte si vopred nádeje, vyhnete sa tak prípadnému sklamaniu. Nechoďte do rizika a obracajte každé euro. Snažte sa zmeniť, lebo v poslednej dobe bola u vás na prvom mieste práca a nič iné.

Býk

Tento týždeň sa venujte všetkým svojim povinnostiam naplno. Urobte si určitý pracovný harmonogram a presne ho dodržiavajte. Skúste sa venovať nielen úlohám, ktoré musíte pravidelne plniť. Neváhajte sa pustiť do nových projektov. Práce menej nebude, ale konečne bude systematická a zmysluplná. Nezabúdajte na to, že úspech nie je meraný pracovnými výkonmi, ale šťastím doma. Preto sa dnes snažte venovať svojej rodine a milovaným, v poslednej dobe bola na prvom mieste práca a ich srdcia sa tým cítia zradené. Nezabúdajte na to, že úspech nie je meraný pracovnými výkonmi, ale šťastím. Máte ideálne predpoklady na to, aby ste upevnili svoje vzťahy s kolegami alebo vyriešili spory.

Zahraj si hry!
IcebergIceberg
logická hra
Logická hra s ľadovcami. Pokús... hraj>
Left BehindLeft Behind
akčná
Zombie behačka. Bežte, vyhýbaj... hraj>
Robo BattleRobo Battle
skákačka
Skáčte s robotom a zbierajte s... hraj>
Office Strike 2Office Strike 2
akčná
Multiplayerový boj v štýle Cou... hraj>
Stone Age RacingStone Age Racing
14
Jazdite na autíčkach v dobe ka... hraj>
Highway Patrol ShowdownHighway Patrol Showdown
14
Pretekajte s policajným autom ... hraj>
Fio Adventure - Crimson ItemsFio Adventure - Crimson Items
skákačka
Kvalitná skákačka s červenou č... hraj>
Capman.ioCapman.io
skákačka
Multiplayerová verzia klasické... hraj>
Air Strike WarfareAir Strike Warfare
4
Lietajte s lietadlami v 3D sve... hraj>
Polar ForcePolar Force
akčná
Bojujte s ľadovým medveďom pro... hraj>