Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 28. týždeň

Blíženci

Tento týždeň vás niektoré záležitosti celkom riadne vyčerpajú, ale nedajte sa, budete na správnej ceste. Všetko je to predsa krok vpred za cieľom, ktorý ste si už dávnejšie vytýčili. Aj keď ste praktický a realistický, tento týždeň by ste mali staviť práve na povestný šiesty zmysel. Vyplatí sa Vám to. V tomto čase budete vyzerať skvele aj sa tak budete cítiť. Každý si všimne Vašu osobnú charizmu. Zdravie i energia budú na maxime. V tomto období by ste mali zredukovať svoju aktivitu, odpočinúť si. Ak ste niekde na horách a využívate posledný sneh, dajte pozor, nie ste telesne v dobrej kondícii, mohli by ste prísť k úrazu. Dávajte si pozor aj na osobné veci, budú sa snažiť vás okradnúť. Nech sa deje čokoľvek, riešte iba to, čo treba.

Rak

Tento týždeň aj keď sa vám nechce, pracujte poctivo. Energia tohto týždňa vás vyskúša v schopnosti urobiť niečo rozumné. Pri rokovaniach sa naučte byť tajomným a nechajte si dostatok času i priestoru na vzájomné poznávanie. Mali by ste sa zaujímať len o seba a svojho partnera a pokiaľ vám niečo vadí, tak to riešte otvorene a hlavne úprimne. Mali by ste sa zaujímať len o seba a svojho partnera a pokiaľ vám niečo vadí, tak to riešte otvorene. Niektoré záležitosti vyriešte útokom, iné mlčaním. Nemusíte nič dokazovať sebe, ani iným. Začína máj, skúste prehodnotiť svoje pracovné záležitosti i domáce práce. Ak ich chcete mať urobené perfektne, je to pekné, ale dajte pozor, aby ste nepretrhli spoločnú niť s ostatnými ľuďmi.

Lev

Tento týždeň budete potrebovať pevnú oporu, hľadajte ju u partnera. Hrozia vám útrapy zo samoľúbosti. Spoliehajte sa na svoje inštinkty a intuíciu. Sebadisciplínu podriaďujte logike a pravde. Nič nerobte bez uváženia, radšej zostaňte v ústraní. Pri práci sa snažte viac sústrediť, aby ste sa nedopustili nejakej chyby. Dobre vám padne pospať si a zabudnúť na problémy. V týchto dňoch neriešte spory, odložte to. Ku kolegom sa správajte zhovievavo a skôr neodpovedzte, ak by ste mali vyvolať nevôľu. Naučte sa rozdávať city a tešiť sa z radosti iných. Prípadné finančné neúspechy si vynahraďte spokojnosťou v rodine. Čaká vás veľa povinností a práce. Cez víkend by bolo vhodné si zašportovať, ísť na prechádzku.

Panna

Tento týždeň môžete riešiť veci, ktoré potrebujú veľa energie a odvážnosti. Športovo založení zástancovia tohto znamenia môžu žať úspechy, napríklad v plávaní alebo na tenisových kurtoch. Bolo by dobre, keby ste sa zdržiavali mimo veľkej spoločnosti. V pracovnej oblasti príde k objasneniu určitých nejasných záležitostí. Pomôže to k rozhodovaniu o Vašej budúcnosti. Všetky pracovné aktivity začnite seriózne, cieľavedome a podľa predpisov. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Bude vás prenasledovať chuť do nových úloh. Ostane vám dosť energie, aby ste využil svoje schopnosti a rozhýbali davy. Čaká vás dobrá správa Na víkend by ste si mohli naplánovať nejaký poznávací zájazd, oddýchnuť si a byť v pohode.

Váhy

Tento týždeň sa budete snažiť dohnať zameškané, ale môžete si vyrobiť aj problémy, hlavne zdravotné. Dávajte si pozor na povahu, aby ste si nové vzťahy nepokazili. Nebuďte unáhlení, pretože kolegovia majú z vás pocit, že v skutočnosti nemáte záujem o problémy. Majte na pamäti, že je treba byť k sebe i druhým čo najzodpovednejší, tešiť sa i z malých výhier a veriť, že všetko dobre dopadne. Viete, po čom túžite a nič vás nedokáže odradiť od vašich zámerov a ich naplnenia. Ukážte ostatným, že vaša odvaha a sila sú nevyčerpateľné a nekontrolovateľné pudy zo základnými inštinktmi, si viete dokonale držať pod kontrolou. S prácou to nepreháňajte a rozdeľte domáce povinnosti medzi všetkých členov rodiny.

Škorpion

Tento týždeň venujte aspoň v jednom dni chvíľu na duchovné štúdium a skĺbte to popri bežných činnostiach ešte i so športom. Stačí pár minút, pokým sa z toho nestane denný zvyk. Urobíte tak pre seba veľmi veľa. Nenechajte sa ničiť negatívnymi myšlienkami, či dokonca depresiami. Je najvyšší čas prelomiť bariéru, pretože trpíte vy aj vaše okolie. Zbavte sa starostí a sklamaní. Nech vo vás nezostávajú. Síce sa cítite rozpoltení, ale všetko zvládate. Spoločenské vzťahy zohrajú dôležitú úlohu v získavaní financií. Neunáhlite sa pri rozhodovaní a firmu, do ktorej by ste mali nastúpiť, si dôkladne preverte. Čaká vás radosť, niekto konečne dodrží slovo. Jednoducho zachovajte pokoj a rozvahu. Očaríte všetkých okolo seba svojim šarmom.

Strelec

Tento týždeň svojim výkonom všetkých očaríte. Okrem dobrej nálady a pozitívnej energie budete vyžarovať aj neutíchajúcu radosť zo života. Nezabúdajte na pomoc prírody. Zájdite si na prechádzku do lesa či parku. Odovzdajte svoje napätie stromom a všetkej zeleni. Potom pozbierajte zopár papierov a vyhoďte ich tam, kde patria. Ak bude niekto z okoloidúcich krútiť hlavou, zavolajte ho, nech sa k vám pridá. Energia v nás všetkých narastá, dni sú dostatočne dlhé. Využite to pre dobro všetkých. Stretávajte sa s ľuďmi a žehnajte si navzájom dostatok všetkého, hlavne lásky. Odpustite tým, ktorí vám ublížili a nelipnite na minulosti. Dbajte na to, aby ste mali všetko pod kontrolou, najmä ak samostatne podnikáte. Nenechajte sa vyviesť z rovnováhy.

Kozorožec

Tento týždeň aj keď nevyhráte veľké peniaze, bude z vás radosť priam prekypovať. Máte pocit, že všetky vaše sny a želania sa splnili a vy ste dostali všetko, dokonca oveľa viac, než ste si vedeli predstaviť. Ak máte pocit, že sa vám darí, nechajte si to pre seba, pretože všade číhajú závistlivci, ktorí len čakajú na príležitosť, aby vám to “osladili”. Zavolajte počas víkendu svoju polovičku na prechádzku do prírody. Vyzujte si sandále a čerpajte energiu zo Zeme. Z rutinného spôsobu života spravte zábavu. Nakoniec sa našej matke prírode poďakujte, že vás lieči. Ak ste si dali v nedávnej minulosti poradiť a aj teraz použijete pri rozhodovaní rozum, splnia sa vám isté želania. Veľa ľudí bude tento týždeň vašou úprimnosťou príjemne prekvapených.

Vodnár

Tento týždeň peniaze budú k vám prichádzať zo všetkých smerov. Nebolo by však múdre všetky minúť, radšej investujte. Možno máte určitý vzor v človeku, ktorý veľa dokázal a vy sa teraz s ním konfrontujete. Pokračujte ďalej vo svojej práci, nenechajte sa znechutiť svojimi neprajníkmi, lebo oni asi len na to čakajú. Bez vedomého výkyvu emócii si však skôr poradíte s každodennými starosťami. Venujte sa preto nejakému koníčku, najlepšie umeniu, aby ste negatívne energie vyrovnali. Asi pocítite príliv energie a pustíte sa do plánov do budúcnosti. Príde dôležitý oznam. Mali by ste sa vybrať do terénu a získavať nové kontakty. Prichádza dobrý týždeň na budovanie základov v peniazoch, ale pokúste sa nebyť ľahkomyseľný, keď Vám budú chcieť ostatní pomôcť.

Ryby

Tento týždeň ak vám váš zamestnávateľ mešká s výplatou, riešte to promptne, neodkladajte to. Zajtra môže byť neskoro. Ak ste už v citoch a emóciách dosiahli harmóniu, môžete sa zamerať na dosiahnutie pracovných plánov. Neustále si budujte podporu aj v rodine a u známych. Budete musieť preukázať dosť veľa statočnosti a odvahy čeliť klebetám, ohováraniu, možno aj iným špinavostiam. Pracovné problémy riešte premyslene, verte svojej intuícii a nedajte sa odradiť od svojich postupov. Nezoznamujte s neznámymi ľuďmi, mohli by vás uviesť do chaosu a aj do nepríjemností. Zahrávate sa s ohňom. Nesnažte sa radiť niekomu, kto o rady nestojí. Choďte cez víkend spolu s kamarátkou do fitnes centra.

Baran

Tento týždeň prihláste svoje deti na aktivity, ktoré ich zaujímajú Pracovné problémy by ste mohli vyriešiť v pracovné dni, neriešte v deň pracovného pokoja. Život je aj o harmónii. Myslite i na večernú siestu medzi skvelými knihami. Dnešný večer si zapáľte sviečku, a ak máte koho chytiť za ruku, urobte to. Milá odmena vás iste neminie, hlavne ak ste to urobili úprimne. Skúste prehodnotiť svoje pracovné záležitosti i domáce práce. Ak ich chcete mať urobené perfektne, je to pekné, ale dajte pozor, aby ste nestratili či nepretrhli spoločnú niť s ostatnými ľuďmi. Workoholizmus je dnes poriadne rozšírený. Rozchod, či pauza vám môže pomôcť pri hľadaní nového partnera.

Býk

Tento týždeň sa vám črtajú harmonické dni aj po emocionálnej stránke. Ak zatieni nejaký malý mráčik vašu tvár, zažeňte ho prácou na záhradke alebo pobytom v prírode. Využijete svoju bujnú fantáziu, totiž vaša nálada by mohla upadnúť do mínusu. Koncom týždňa budete oslavovať dosiahnuté výsledky. Pravdepodobne ste dosiahli čo ste chceli a nastáva čas na osobný život. Pokus dosiahnuť lepšiu pozíciu stroskotá. Dlhodobo vynakladané úsilie a aktivita vás budú viesť na ceste k úspechu a vy sa konečne budete môcť presadiť. Nastane čas užívať si život plnými dúškami. Napriek tomu, že peniaze sa k vám budú hrnúť z rôznych strán, prakticky bez vášho pričinenia, mali by ste sa vyhnúť unáhleným rozhodnutiam čo sa týka financií.

Zahraj si hry!
Obliekanie vílObliekanie víl
zábavná hra
Hra pre dievčatá, obliekajte v... hraj>
Heads MayhemHeads Mayhem
akčná
Zábavná bojová hra. Strieľajte... hraj>
Vex 5Vex 5
skákačka
Pekná skákačka s paličkovou po... hraj>
Monkey Go Happy 373Monkey Go Happy 373
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
PexesoPexeso
kartová hra
Pokúste sa postupne prechádzať... hraj>
Armor CrushArmor Crush
strategická hra
Akčná stratégia. Budujte svoje... hraj>
Heist RunHeist Run
skákačka
Zbierajte mince a utekajte, dá... hraj>
King of Spider SolitaireKing of Spider Solitaire
kartová hra
Ďalšia kartová Solitaire hra. ... hraj>
Tom & Jerry RunTom & Jerry Run
skákačka
Behajte a skáčte s Jerrym, zbi... hraj>
Super Blocky RaceSuper Blocky Race
14
Vyberte si auto a pripravte s... hraj>