Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 13. týždeň

Blíženci

Tento týždeň využite všetky svoje možnosti a schopnosti na to, aby ste ho prežili plnohodnotne. Nemajte strach prejaviť svoje city k opačnému pohlaviu. Nezahadzujte žiadnu zábavu a neuzatvárajte sa do seba. Máte vynikajúce vyhliadky na úspešné uskutočnenie vašich plánov, ale uvedomte si, že občas je mlčanie najlepšou zbraňou. Vy si nastražte uši a nenecháte si ujsť žiadne slovo z toho, čo si iní hovoria. Ak získané myšlienky využijete vo svoj prospech a ešte získate aj chuť do života, nemusíte mať výčitky svedomia. Nedajte sa znechutiť uštipačnými poznámkami kolegov. Držte sa svojho a nedovoľte nikomu, aby spochybňoval vaše rozhodnutia. Uznanie, peniaze a stabilitu môžete dosiahnuť len pomalými krokmi.

Rak

Tento týždeň sa snažte nerobiť veľké životné rozhodnutia. V súkromí pre vás nastáva obdobie menších nezhôd, naopak v práci vás čakajú prijemné prekvapenia. Čo najrýchlejšie vybavte všetky resty. Vaše súkromné záležitosti totiž zapríčinia očividný pokles vášho pracovného výkonu. Únava a náladovosť Vás budú sprevádzať po celý týždeň. Je len na Vás, či im podľahnete, alebo sa budete snažiť nájsť si chvíľku pre seba a zamyslieť sa nad ďalším konaním. Nevkladajte energiu do ničoho, čo vám nebude dávať čo i len trochu zmysel. Úspech dosahujete najmä vlastným úsilím, ale aj nezameniteľnou logikou a schopnosťou argumentovať v pravej chvíli. Pracovné výsledky vám prinášajú finančné zisky.

Lev

Tento týždeň potlačte v sebe provokačného raráška, veď na pracovisku je relatívna spokojnosť a vyrovnanosť. Prípadný nezdar berte ako ponaučenie pre budúcnosť. Veď v pracovnej oblasti sa vám celkom darí. Snažte sa nerobiť veľké životné rozhodnutia, ktoré by vás neskôr negatívne ovplyvnili. V tomto týždni bude dopriate skôr romantickým vzťahom, láskam a priateľstvám. Pozor na deštruktívnu silu vášho ohňa, ktorá môže razom zničiť vaše ťažko vybudované pozície. Mohli by ste pochybiť a spraviť nesprávne rozhodnutie, ktoré by vás dlho mrzelo. Vyvarujte sa zbytočného napätia, v prípade obvinení radšej ustúpte, mlčte. V láske a citovom živote nerobte žiadne veci, ktoré by mohli narušiť vašu pohodu a pokoj.

Panna

Tento týždeň využite na generálnu očistu duše. Premýšľajte o tom, čo by ste chceli vo svojom živote zmeniť, prípadne ponechajte niektoré zo svojich povinností ostatným. Áno, pomôže vám k tomu napríklad aj urobiť poriadok v skriniach. Začnite vyhadzovaním nepotrebných vecí. Preberte oblečenie a veci, ktoré ste viac ako rok nevytiahli. Darujte ich alebo ich jednoducho vyhoďte. Skúste toto pravidlo aplikovať na všetky priestory. Uvidíte, že sa vám bude lepšie dýchať. Možné je i to, že vás niekto v niečom posunie zaujímavým smerom. Isté je, že všeličo vyjde vo váš prospech. Možno budete sami zo seba prekvapení, kladne alebo záporne. Isté je, že sa nikdy netreba vzdávať.. V zamestnaní všetko pôjde ako po masle.

Váhy

Tento týždeň je správny čas na to, aby ste si za svoje peniaze dopriali to, po čom túžite. Dávajte si v tomto týždni pozor, nech niekomu nenaletíte. Máte teraz tendencie snívať a stavať si vzdušné zámky. Vráťte sa rýchlo na zem a buďte opatrní. Máte pred sebou krásny týždeň, urobte si radosť a choďte aspoň jeden deň do kina. Verte si, a urobte niečo bláznivé, pozitívne prekvapíte svoje okolie. Nebojte sa rozprávať o svojich pocitoch s partnerom, pomôže vám to. S financiami nešpekulujte, ale poriadne sa pozrite do papierov a počítajte, len tak môžete odhadnúť, čo sa stane v budúcnosti. Práca vás posunie vpred, mali by ste využiť ponúkanú šancu. Vaša kamarátka má problémy pomôžte jej. Vo všetkom ukážte dobrú vôľu, popri tom relaxujte, pite dostatok tekutín.

Škorpion

Tento týždeň sa rysuje, že na vašich pleciach zostane riešenie závažných problémov, ktoré ostatní kolegovia nebudú zvládať. Kolegovia vás zatiahnu do sporu a budú chcieť počuť váš názor. Neodsudzujte druhého človeka, veď nie ste na jeho mieste. Prejavte trochu ochoty vypočuť si aj názory druhej strany. Ľahšie nájdete vhodné východisko. Našťastie nájdete spôsob, ako z toho kulantne vykorčuľovať. Pochybnosti alebo informácie s chladnou hlavou prediskutujte so šéfom. Ak máte vnútornú potrebu zmeniť zamestnanie, urobte tak. Ako jedno z mála znamení máte dané, že zmena by mohla byť vo váš prospech. Venujte pozornosť financiám a dobrým radám, ktoré sa ich týkajú. Pozor, Škorpión je skúpy na peniaze.

Strelec

Tento týždeň Vás budú mnohí považovať za sebca, ktorý chce ťažiť zo snahy druhých. Budete sa musieť veľmi snažiť o kompromisy, aby ste predišli stresom a musíte si prestať myslieť, že sa svet točí len okolo Vás. Škodí vám, že vás ovláda vaša neskrotná povaha. Neustále si opakujte, že idete správnym smerom, všetko máte pod kontrolou a premyslené. Niečo ovplyvní váš život. Asi nájdete cestu k človeku, s ktorým ste si nerozumeli. Čaká vás stretnutie, ktoré môže ovplyvniť vašu prácu. Budete sa musieť zbaviť zaužívaných zvykov, možno aj zlozvykov. Najskôr si splňte vlastné ciele. Pripravte sa na zmeny a dajte si do poriadku pracovné záležitosti. Budete sa musieť rozhodnúť, kam emocionálne smerujete a koho chcete mať v živote po boku.

Kozorožec

Tento týždeň brzdite svoju nevrlosť, zbytočne nehovorte a iných počúvajte. Buďte presný a budete mať úspech. Pred vami sú výborné dni, najmä v súvislosti s financiami. Budete si môcť dovoliť aj väčšie výdavky, lebo len pár dní vás delí od vysnívaných financií. Ak budete váhať, začnú si o vás myslieť to najhoršie. Ak treba, tento týždeň zabojujte, o to na čom vám najviac záleží Ochota pomáhať vám prinesie vďaku a uznanie okolia. Pripravte sa na zmeny a najmä dajte si do poriadku pracovné záležitosti. Čaká vás stretnutie, ktoré ovplyvní vašu prácu. Najskôr si splňte vlastné ciele. Niekedy je výhodnejšie priznať si chybu, lebo na pravde môžete najviac profitovať. Budete musieť zapierať, aby ste uspokojili svojich nadriadených, ale určite vám to pomôže pri budovaní kariéry.

Vodnár

Tento týždeň nervozitu ľahšie prekonáte, ak si pripravíte dobrý kúpeľ, alebo pôjdete do WELNESU. Poďakuje sa vám za takéto rozhodnutie nielen namáhané srdiečko, ale i zvápenatené cievy a tepny. Starostlivo si zvážte všetko, čo chcete urobiť. Činnosti, ktoré budete vyvíjať, by mali dopadnúť úspešne. To, čo vás v súčasnosti priťahuje, môže byť náročné. Znesiete viac námahy ako obvykle. Nekazte si čas malichernosťami. V podnikaní jednajte opatrne, niekto by vás rád vybabral. Môže tak dosiahnuť i pretvárkou, no na druhej strane počítajte s priateľskou pomocou a ponukami. Hoďte za hlavu všetky problémy a vo voľných chvíľach sa venujte naplno rodine. Ak nemáte prácu, je možné, že niekde niečo objavíte, niečo nové získate. Svoje city nedávajte najavo, tak sa vyhnete sklamaniam.

Ryby

Tento týždeň k realizácii svojich nápadov okrem iného potrebujete dobre zohratý tím ľudí. Počkajte si na hlavné investície. Konečne dokončíte všetky odložené úradné veci. Možno by ste si mohli uvedomiť svoju hodnotu a tiež hodnotu priateľstva skôr, ako nastanú hádky, rozchody a nepríjemnosti. Buďte radšej skromní a zdržanliví. Ak chcete, aby vaša láska prekvitala, pozrite sa na svoj vzťah objektívne s odstupom, aby ste zistili, čo v skutočnosti máte a či je to funkčné. Vidíte život ako švédsky stôl prehýbajúci sa pod obrovským množstvom lahôdok a nevie te sa dočkať, kedy ich všetky ochutnáte. Snažte sa ujsť od hluku mesta, obmedzte prácu a zmeňte stereotyp víkendov. Skúste chápavejšie pozerať na svoje okolie, strávte pár dní len s manželkou. Cez víkend sa vyberte na zber medvedieho cesnaku.

Baran

Tento týždeň vám trochu hrozí nebezpečenstvo, že vaša pýcha a neschopnosť pružnosti voči niektorým okolnostiam, spôsobia problémy. Buďte úprimný a hovorte pravdu. Nedajte sa ovplyvniť počiatočným neúspechom. Neodmietajte pokus o zmier s ľuďmi, s ktorými ste pohnevaný. Trochu sa zamyslíte nad drobnými pripomienkami, ktoré majú k vašej práci vaši kolegovia. Pozor na unáhlené rozhodnutia, zvlášť pri hodnotení správania priateľov a kolegov. Všetko ovplyvňuje vaše konanie. Buďte ostražitý, nastáva letný čas a s ním prichádzajú i zmeny. Vo finančných záležitostiach máte šťastnú ruku a aj schopnosť vycítiť dobrý obchod. Taktiež ho dokážete šikovne viesť, využite to a budete mať veľký úspech.

Býk

Tento týždeň zabudnite na vaše problémy a všetkým dokážte, že ešte nepatríte do starého železa. Svojím pracovným nadšením presvedčte šéfov. V zamestnaní ste opäť na správnej vlne. Pozornosť, zamerajte najmä na finančný zisk. Buďte opatrní zo zmien a vašich rôznorodých nálad si nič nerobte. Prejdú, tak to neprežeňte. Ste vynaliezaví, dopátrate sa pravdy. Hviezdy vám pripravili celkom priaznivé dni, ale ak túžite po kariére, budete si musieť nejaký čas ešte počkať. Sústreďte sa teraz na potreby tých, ktorí sú vám blízki a na to, aby im s vami bolo dobre. Získate nejaké peniaze, ale vo vašich vreckách plných dier sa dlho neohrejú. Skúste byť trochu zodpovednejší. Nebojte sa urobiť niečo nezvyklé, niečo, čo by vám pomohlo.

Zahraj si hry!
Offroad Truck DriverOffroad Truck Driver
14
Ovládajte nákladné vozidlo za ... hraj>
SalamisSalamis
skákačka
Zábavná hra s lietajúcou pizzo... hraj>
Hill Riders OffroadHill Riders Offroad
14
Kvalitne spracovaný titul Hill... hraj>
Airplane ParkingAirplane Parking
14
Parkujte lietadlá na určené po... hraj>
Super Smash MonstersSuper Smash Monsters
akčná
Akcia s ničením monštier v ret... hraj>
Froggie JumpFroggie Jump
skákačka
Pekná hra so skákajúcimi žabam... hraj>
Dumb Family Die TestDumb Family Die Test
skákačka
Zábavná hra s rozmanitými úloh... hraj>
Sherlock has a ClueSherlock has a Clue
adventúra
Adventúra so Sherlockom Holmes... hraj>
Justice ClickerJustice Clicker
skákačka
Zábavná klikačka. Klikajte na ... hraj>
Brawls.ioBrawls.io
akčná
Bitkárska multiplayerová 3D hr... hraj>