Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 29. týždeň

Blíženci

Tento týždeň sa budete musieť prispôsobovať iným a robiť kompromisy. Majte trpezlivosť. Príjemné obdobie bude pokračovať aj tento týždeň. Nastáva správny čas na vážne rozhodnutia. B najbližšími Nastáva správny čas na vážne rozhodnutia, tak ako vždy budete mať všetko pod kontrolou. V niektorých prípadoch vám bude chýbať ohľaduplnosť a tolerancia, môžu zato finančné problémy. Zjemnite svoje slová úsmevom, nechajte ľudí okolo seba trošku voľnejšie dýchať. Uznanie, peniaze a stabilitu môžete dosiahnuť len pomalými krokmi, nesmiete si dovoliť urobiť prešľap z nepozornosti. Zvýšte pozornosť pred finančnými podvodníkmi, ktorí chcú svoju províziu a nie váš zisk.

Rak

Tento týždeň v partnerských vzťahoch môže občas zavládnuť napätie vašej zvýšenej citlivosti. Bude vás prenasledovať pocit, že vám niečo chýba. Budete sa musieť naučiť viac veriť sebe, ale aj ostatným. Nič nepreháňajte. Nemyslite neustále na svoje problémy, napriek tomu čo sa deje, život ide ďalej. Príjemná atmosféra je základ pre uzatvorenie výhodného obchodu. Netrápte sa tento týždeň! Predpoklady k úspechu sú lepšie v druhej polovici týždňa. Nachádzate sa na špici svojich pracovných schopností a možností. Nebojte sa riskovať, môžete veľa získať. Povýšenie a odmeny nie sú vylúčené. Bude sa vám finančne dariť, aj keď získavanie peňazí bude pre vás väčšia výzva.

Lev

Tento týždeň sa vám bude dariť, dokončíte to, čo ste začali v obchode, či v tvorbe svojich nápadov. Projekt, ktorý vám zrazu zišiel na um, vzrušil vaše sebavedomie. Pod vplyvom situácie prežijete príjemné chvíle. Pri realizácii projektu vám vytrvalosť prinesie zaslúžené ovocie Konečne sa začínate prebúdzať z dlhotrvajúceho spánku. V rodinnom kruhu počas tohto týždňa bude všetko v najlepšom poriadku, len veľmi rýchlo sa dopočítate peňazí, treba pridať. Overujte si všetky informácie, ktoré sa k vám dostanú doma aj v práci. Netrápte sa kvôli zvedavosti iných, vyprovokuje vás k činnosti. V týchto dňoch sa venujte najmä svojej emočnej oblasti. Tvrdohlavosťou sa presadíte ťažko.

Panna

Tento týždeň sa venujte aktivitám, ktoré vás nabijú energiou. Pokúste sa poriadne koncentrovať a načerpať nové sily. Blízki vždy ocenia vaše realizačné schopnosti, nemusíte na ne neustále poukazovať. Pochvalu a obdiv ale musíte vedieť podať aj ďalej, rovnako ako vás, teší aj druhých. Užívajte si, že sa máte s kým deliť o svoje šťastie. Nerobte nič, čo vám kazí náladu, ale keď nebudete robiť, nič nezískate. Čo sa týka peňazí, pomaly, ale isto sa dostávate z najhoršieho. Stačí sa len zamyslieť na čom šetriť. Vaša intuícia je dobrá, spoliehajte sa na ňu a nerobte si zbytočné problémy. Viete veľmi dobre, že iba energia vám nestačí, musíte k tomu pridať aj pár svojich nápadov a ukázať okoliu všetko, čo vo vás je. Dosť bolo vyčkávania v kúte, nastal čas činov.

Váhy

To, čo tento týždeň dosiahnete, nebude nič svetoborné, ale bude to výhodné. Nápady zrealizujte tak, aby ste minuli čo najmenej peňazí. Plánujte si nové aktivity. Do nového týždňa môže dôjsť k výmene názorov. Pamätajte, nepriateľ nespí. Nové vzťahy nadväzujte na prelome týždňa. Nájdite si účinnú zbraň a všetko berte s humorom. V zamestnaní na vás síce čaká hŕba povinností, ale vy sa tým nerozptyľujte. Máte pred sebou ešte jeden celý deň oddychu. Dnešný deň môžete užiť v spoločnosti svojich priateľov alebo v kruhu svojich najbližších. Je na vás, prečo sa rozhodnete. Znie to ako fráza, ale kto nevyskúšal na svojej koži, že pozitívne myslenie má niečo do seba, ten neuverí.

Škorpion

Tento týždeň si budete vedieť dať rady. Vzhľadom na terajšiu fázu mesiaca môžete bez obáv vytvoriť priestor pre potešenie svojich zmyslov v rámci vynikajúceho pohostenia s príjemnou osobou. Pozbierajte úroky zo svojej doterajšej činnosti. Nekonajte pochabo. Narážky okolia si neberte osobne, pretože inak budete mať tendenciu k prehnaným reakciám. Budete vo všetkých smeroch sklamaní. Skúste sa dnes sami od seba rozplakať, vyskúšate si tak, či ste vôbec voči niečomu dosť citliví. S kondíciou to bude všelijaké. Očarí vás osoba, ktorá nereaguje na vaše nadbiehanie. Nekonajte unáhlene. Vyhnite sa zbytočným hádkam, ktoré vás bolia. Energiu sústreďte stále len na seba. Nekonajte unáhlene. Vyhnite sa hádkam.

Strelec

Tento týždeň pravdepodobne začnete budovať niečo nové. Panovačnosť niektorých kolegov vás zneistí tam, kde treba zachovať rozvahu. Máte síce zaujímavé plány, ale ešte musia dozrieť. Váš zmysel pre estetiku a krásu niekedy a možno právom znepokojuje vášho partnera. Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Mali by ste si však uvedomiť, že cesta k úspechu nebýva ľahká a všetko, čo príde, či už dobré alebo zlé, berte viac s pokorou. Vnútorne ste už dlhodobo pociťovali nutnosť zmeny a tá sa blíži, tak si to nepokazte výčitkami voči ľuďom, ktorí za nič nemôžu. Potešujúca správa je najmä to, že do práce začnete chodiť s radosťou.

Kozorožec

Tento týždeň voľné chvíle venujete nákupom a profesionálnej starostlivosti o svoj vzhľad. Zvlášť blížiaca sa dovolenka vás môže zviesť k poriadnemu míňaniu, ktoré by mohlo zamávať s doteraz vyrovnaným rozpočtom. Skúste lepšie počítať, nech si môžete užívať aj na dovolenke. Letáky vám poradia, kde môžete ušetriť nemalé financie. Tovar za výhodnú cenu nezruinuje vašu pochudnutú peňaženku. Vaša úprimnosť bude pre niekoho urážlivá, pre iného hodná rešpektu. Každopádne je nutné udržať ju v prijateľných medziach. Budete sa s potešením zaoberať svojím vzhľadom. Najrôznejšie skrášľovacie procedúry vás pohltí. Chcete mať na leto šmrnc. Cez víkend si na čerstvom vzduchu prečistíte unavenú hlavu a zabudnete na všedné starosti.

Vodnár

Tento týždeň je vhodný čas, aby ste si urovnali staré hriechy. Budete sa musieť naučiť viac veriť sebe, a tiež ostatným. Isté udalosti ovplyvnia vašu doterajšiu finančnú situáciu. Ráno sa na svoje problémy budete pozerať ináč. Skúste vyjednávať skôr, ako by mohlo dôjsť ku sporu. Na najvyššom stupienku úspechu stojí akákoľvek duševná práca, poradenská a kreatívna činnosť najmä pre nadnárodné spoločnosti. Hoci sa objavia nečakané ťažkosti, predsa budete plní elánu. Vaša nefalšovaná úprimnosť a otvorenosť vám pomôže nájsť nových priateľov, u ktorých môžete rátať s kompletným porozumením pre vaše plány. Vďaka zvýšenej sebakontrole sa vyhnete napätiu. Dáte dohromady zaujímavú skupinu ľudí, ktorá sa postará o vzostup vašich pracovných snáh a aktivít.

Ryby

To, čo tento týždeň dosiahnete, nebude nič svetoborné, ale bude to výhodné. Nápady zrealizujte tak, aby ste minuli čo najmenej peňazí. Plánujte si nové aktivity. Do nového týždňa môže dôjsť k výmene názorov. Pamätajte, nepriateľ nespí. Nové vzťahy nadväzujte na prelome týždňa. Nájdite si účinnú zbraň a všetko berte s humorom. V zamestnaní na vás síce čaká hŕba povinností, ale vy sa tým nerozptyľujte. Máte pred sebou ešte jeden celý deň oddychu. Dnešný deň môžete užiť v spoločnosti svojich priateľov alebo v kruhu svojich najbližších. Je na vás, prečo sa rozhodnete. Znie to ako fráza, ale kto nevyskúšal na svojej koži, že pozitívne myslenie má niečo do seba, ten neuverí.

Baran

Tento týždeň hviezdy prajú cestovaniu. Ak si balíte kufor na dovolenku, tešte sa. trpezlivosť a pohoda vám prinesú hľadaný pokoj. Podarí sa vám vynikajúci úlovok, môže to byť dobrá kúpa, výborný obchod, ale aj nečakaná známosť. Nerobte rýchle rozhodnutia, nehádajte sa, konflikty vám nepomôžu, skôr uškodia. Nič nepodnikajte, vyhýbajte sa ľuďom. Dajte si pozor na napätie na pracovisku, diplomaticky obíďte napäté situácie, ktoré život prinesie. Nemusíte sa báť väčšej zodpovednosti, ste výborný a schopný pracovník.

Býk

Tento týždeň si urobíte pauzu od rodinného života a po práci si vyrazíte s partiou priateľov. S nimi máte istotu, že sa nielen výborne pobavíte, ale zároveň si dôverne porozprávate. Za posledné dni ste si prešli všeličím. Tento týždeň sa presvedčíte o sympatiách starých priateľov. Príde dôležitý oznam. Váš náprotivok je tiež dobrou vŕbou, ale isté veci s ním skrátka preberať nemôžete. Vaša trpezlivosť a vytrvalosť bude skúšaná. Blízka osoba sa vzdá požiadaviek a uzná, že máte pravdu. Dobre vám padne stretnutie s priateľom. Máte svoju trinástu komnatu, kam partnera ani v dôvernom rozhovore nepúšťate. Vy sami tiež nemusíte vedieť úplne všetko. Už budete jednou nohou vo dverách, keď u vás pristane nová úloha.

Zahraj si hry!
Spear StickmanSpear Stickman
akčná
Obhadzujte sa so kopiami. Pokú... hraj>
Pacman FPSPacman FPS
akčná
Vyskúšajte Pacamana vo fps poh... hraj>
BattlecoastBattlecoast
akčná
Obraňujte svoje pobrežie pred ... hraj>
Run RightRun Right
skákačka
Bežte a skáčte... hraj>
Chaotic GardenChaotic Garden
strategická hra
Tower defense hra v štýle Plan... hraj>
Pet SportsPet Sports
športová hra
Súťažte so zvieratkami v rôzny... hraj>
Hold the HypeHold the Hype
zábavná hra
Malá minihra pred začiatkom Hr... hraj>
Lead the BoxLead the Box
logická hra
Preveďte krabicu až do cieľa. ... hraj>
Circle Game - Agar.ioCircle Game - Agar.io
skákačka
Singleplayerová verzia Agar.io... hraj>
Valerian Space RunValerian Space Run
skákačka
Hra k prichádzajúcemu sci-fi f... hraj>