Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 15. týždeň

Blíženci

Tento týždeň vás čaká dvojité šťastie. Dostanete pomoc, práve keď ju budete potrebovať. Relaxovať môžete krátko a rýchlo skutočne kdekoľvek. Diplomaticky obídete napäté situácie, ktoré život prinesie. Budete sa cítiť dobre, čo vás prenesie ponad napätú situáciu. Vplyv Jupitera sa dotkne všetkých hlavných oblastí. Vášho života, tak sa pripravte sa samé zmeny vo všetkých smeroch. Dostavia sa výsledky vášho snaženia. Neriskujte s financiami, nepoľavujte v pozornosti. V problémoch vás rada podrží milovaná osoba a Vaši najbližší.

Rak

Tento týždeň budete do okolia šíriť nervozitu. Úspech vám zaručia originálne nápady. Neklesajte na duchu, ak sa bude diať niečo neobvyklé, podnikneme. Pracujete samostatne a projekty riešite na vysokej úrovni. Tam hore to vždy tak zariadia, že ak človek verí, šanca k lepšiemu príde. Na cestách vás môžu postihnúť menšie nepríjemnosti. Dôležité budú partnerské vzťahy. Obohatí sa váš vzťah. Spočiatku všeličo vo vzťahoch bude závisieť od komunikácie a spôsobu reči. Rodina bude na prvom mieste. K riešeniu rodinných nezhôd pristupujte opatrne. Neoverené informácie prinesú nepokoj, preto dôverujte, ale preverujte.

Lev

Tento týždeň sa budete chovať presne tak ako kladní rozprávkoví hrdinovia z kníh a filmov. Trochu klasiky, na ktorú ste sa v týchto dňoch naladili vám nezaškodilo. Váš spôsob života je učebnicovým príkladom, aký by nemal byť. Hon za účelovosťou vášho konania vás dovedie až na okraj priepasti, zastavte sa preto včas a venujte sa aj niečomu neužitočnému. Nedávajte príliš najavo radosť, mohli by sa oslabiť vaše pozície. Pozor na osoby, ktoré chcú od vás vylákať väčšie finančné čiastky. Svojim správaním vyprovokujete priateľov k neuváženým skutkom. Iní ľudia Vám budú oveľa ochotnejšie pomáhať pri Vašich úlohách.

Panna

Počas tohto týždňa si vyčleňte dostatok času a priestoru na doliečenie chronických neduhov. Mali by ste brzdiť svoju netrpezlivosť a radšej s pokojom dokončiť potrebné práce. Nezaťažujte si myseľ vecami, ktoré nepotrebujete. Uľaví sa vám. Budete mať čo robiť, aby ste na nič nezabudli. Hviezdy vám sľubujú zmeny, asi budete cestovať alebo dostanete návštevu. Nenechajte sa opantať zlom, klamstvom a závislosťou. Pozor, budú vás zaťažovať finančné problémy. Nesnažte sa nikomu nahovoriť, že vám samota vyhovuje. Ak máte chuť urýchľovať dej udalostí, spomaľte, pretože máte dostatok energie na pozitívne zvládnutie situácie.

Váhy

Tento týždeň nerozprávajte priveľa, inak doplatíte na svoju prostorekosť. Prelom týždňa prinesie zložitú situáciu. Všímajte si okolie. Vezmite na seba viac zodpovednosti a presne definujte pracovné vzťahy. Veci posudzujte vyvážene, jednostrannosť sa vám neosvedčí. Týždeň sa začína skvele, dá vám pocit veľkoleposti a nie rezervovanosti. Podľa Marsu vám rozpory nehrozia a dokonca dosiahnete dohodu. Cez predstavivosť si pritiahnete peniaze. Ak vás okolie správne pochopí, nedorozumeniam sa vyhnete. Vaša fyzická kondícia je dobrá. Zdravie vás poslúcha, partner tiež, držte sa iba základnej zásady.

Škorpion

Tento veľkonočný týždeň sa nedajte znechutiť. Finančná situácia sa stabilizuje. Máte pred sebou krásne obdobie plné lásky, pochopenia a pozornosti. Cestovanie je ešte stále nemožné. Stále vás ešte všetci považujú za fajn človeka, tak si nezničte povesť intrigami. Musíte dať ostatným jasne najavo, že nie ste nezničiteľný, ani neomylný. Netrápte sa dnes! Počas oddychu, obeda porozmýšľajte o veciach, ktoré musíte riešiť. Hovorí sa, že šťastie v peniazoch znamená nešťastie v láske. Ak nie ste nároční, so stavom bankového konta budete spokojní.

Strelec

V tomto týždni je pre vaše znamenie skvelým na šťastné napredovanie vo zvolenej profesii. V práci si dajte pozor na obchody, financie a vážne rozhodnutia. Prežijete od závisti po chválospevy všetko. Zbavte sa všetkého starého negativizmu, za ktorý ste sa doteraz ukrývali. Úspech a uznanie čakajú, aby vám spadli do lona. Vaše zamestnanie vás uspokojuje, tak si ho vážte a zvoľte pozitívny prístup. Doprajte si relax pri plávaní a využite ponuku v saune. Nervozitu ľahšie prekonáte, ak si vychutnáte kúpeľ. Bude to nádherný týždeň. Hviezdy Vám sľubujú zmeny, asi budete cestovať alebo čakajte návštevu. Znovu získate duševnú rovnováhu.

Kozorožec

Tento týždeň sa rýchlo zbavíte povinností, čo môže byť aj brzdou. Doriešte to, čo ste odkladali na potom. Pocítite únavu, ale nič vážne to nebude. Napriek tomu práca vám pôjde od ruky, niektorí vyhrajú v lote. Rešpekt si získate objavením skrytých chýb projektov. Z menšej depresie sa dopracujete k perfektnej energii. Strávte minulosť a jasne pozrite do budúcnosti. Vytrvalosťou prekonáte prekážky, ktoré by bránili realizácii vašich plánov. Zatiaľ sa ešte nemôžete tešiť na oddych, preto by ste mali šetriť silami. V pohode vás udržuje zmysel pre harmóniu a slobodu. Narastú tento týždeň nádeje do budúcnosti, Koronavírus síce ešte bude šarapatIť, ale už ho čiastočne ovládnu.

Vodnár

Počas tohto týždňa nájdete spôsob ako posunúť projekty k realizácii. Náročné veci odložíte, porozprávate sa s kolegami. Blíži sa koniec mesiaca, pripomeňte si záväzky voči veriteľom a plňte ich. Nehľadajte chyby na iných, zamyslite sa nad svojim správaním a riešte to. Zaskočí vás nejaká nečakaná požiadavka od šéfa. Cez víkend sa budete venovať „ papučovej kultúre“ a televízoru. Zahrajte sa na detektívov a všeličo objavíte. Niekedy je lepšie nič nevedieť a trpezlivo čakať, ako sa veci vyvinú. Hviezdy tento týždeň prajú pripraveným. Priateľstvo, ktoré vám ponúkajú, nemusí byť celkom úprimné.

Ryby

Tento týždeň sa pozbierate, prospeje vám pohyb, uvoľnenie, smiech. Dostanete pochvalu, možno aj finančné ohodnotenie. Ak sa pousilujete môžete si splniť aj vysnívaný sen svojho srdca. Pôjdete priamo na vrchol. Ak ste podnikateľmi spojte sa s investormi, ak ste študentmi učte sa jazyky, právo. Hviezdy prajú pripraveným. Útlm psychickej činnosti vyplýva z poklesu vašej energie. Priame konflikty v práci vám nedovolia múdro uvažovať. Nájdite si trochu času na krátke duchovné cvičenia. Dostanete pochvalu ba možno aj finančné ohodnotenie. Ak nemáte životné poistenie, teraz je vhodný čas si ho založiť. Informujte sa o jeho výhodách, či nevýhodách.

Baran

Tento týždeň vás bude každý zdržiavať a vyrušovať. Povzbudí vás prílev energie. Skúste si nájsť oddychovú aktivitu, upracte v spisoch. Zaplaťte splátky, poplatky a snažte sa zarobiť nejaké extra peniaze. Prospel by vám aktívny pohyb na čerstvom vzduchu. Nehľadajte pohodu v rôznych obchodných kolosoch. Povinností budete mať vyše hlavy. Prekonajte pohodlnosť a buďte aktívnejší, prekvapíte seba aj okolie. Vyhnete sa nepríjemnej hádke s niektorým nadriadeným. Nič vás nebude veľmi priťahovať dáte prednosť zábave. Začnete týždeň s mocným Marsom priamo vo Vašom znamení, čo Vám dodá silu, sebavedomie a odhodlanosť.

Býk

Tento týždeň vás čakajú ťažké rozhodnutia a náročné stretnutia. Pracovný elán vám schladia poznámky nadriadeného. Budete mať tendenciu presúvať všetky dôležité záležitosti na neskôr. Nové príležitosti prídu, keď získate nové zručnosti. Pri práci potrebujete pokojnú myseľ, preto občas vypnite. Všetku únavu zo stresu prenesiete na milovanú osobu. K partnerovi buďte úprimní a dočkáte sa. Dávajte si pozor na zdravie. Prospeje vám meditácia, či masáž. Tento týždeň môžete na stabilne postavených základoch ryžovať. Čaká vás brilantné leto. Naplánujte si dovolenku Vaše deti Vás potrebujú.

Zahraj si hry!
Shark.ioShark.io
akčná
Ovládajte žraloka a požierajte... hraj>
Crazy Battle.ioCrazy Battle.io
akčná
Hrajte multiplayerovú Battle R... hraj>
Monkey Go Happy 351Monkey Go Happy 351
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Corona Virus.ioCorona Virus.io
akčná
Ovládajte vírus a likvidujte o... hraj>
Sweet Crush Match 3Sweet Crush Match 3
logická hra
Nová spojovačka cukríkov. Spoj... hraj>
My Perfect WeddingMy Perfect Wedding
zábavná hra
Hra pre dievčatá, pripravte sa... hraj>
Train Snake TaxiTrain Snake Taxi
skákačka
Ovládajte vláčik, zbierajte ce... hraj>
Apple WormApple Worm
logická hra
Zaujímavá logická hra s červík... hraj>
Battlefield.ioBattlefield.io
strategická hra
Multiplayerové taktické boje v... hraj>
Hot Air SolitaireHot Air Solitaire
kartová hra
Nová kartová solitaire hra. Tu... hraj>