Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 14. týždeň

Blíženci

Tento týždeň sa konečne prestaňte neustále za niečím hnať a nedovoľte okoliu čerpať z vás energiu. Robte všetko s mierou, prípadné dlhy sa snažte vyrovnať. Sústreďte sa na stavbu silných a poctivých základov. Vo financiách máte už jasný prehľad, môžete začať plánovať budúcnosť. Svoju pozornosť upriamte v nasledujúcich dňoch najmä na prácu a financie. Najmä v práci si dávajte pozor, môže sa stať, že vám chce niekto ublížiť. Nepodceňujte ľudí okolo seba, najmä ak ide o tých, ktorých milujete. Pozor, len tak získate informácie, ktoré dokážu ukojiť vašu zvedavosť, keď budete ochotný pohovoriť si za každej situácie. Ľahko sa učíte novým veciam.

Rak

Tento týždeň sa nebojte vyskúšať niečo nové. V práci sa majte na pozore, môže sa stať, že sa niekto bude snažiť vyštvať vás z miesta a tým vám ublížiť. V tomto čase nerobte nové veci, ale ukončite tie, ktoré ste začali už skôr. Je jar, vyjdite si do prírody. Sila, ktorú získate vám pomôže zvládať aj negatívnejšie aspekty života. Nebuďte v oblakoch, držte sa viac pri zemi. V tomto období sa môžu vynárať staré problémy, ktoré ste už riešili. Ak tomu tak bude sústreďte sa úplne na ich riešenie. Rodinné nezhody neriešte, prinieslo by vám to žiaľ, držte sa radšej trochu v ústraní. Dajte prednosť experimentovaniu (hlavne v duševnej a mentálnej sfére.

Lev

Tento týždeň dostanete niekoľko skvelých nápadov, ktoré vaše myšlienky zamestnajú natoľko, že sa nebudete venovať problémom, ale vášni. V zamestnaní sa vám zíde opatrnejšie konanie, vhodné by bolo, aby ste si dávali pozor na svoj ostrý jazyk. Neplytvajte slovami. Hoci máte pochybnosti, o tom, či ste konali vždy správne, vedzte, že ste zakaždým urobili to, čo bolo najlepšie nielen pre vás, ale aj pre tých, na ktorých vám záležalo. Keby ste chceli mohli by ste správnym spôsobom ovládnuť sami seba, to, čo sa vám zdá alebo nezdá prirodzené. Musíte všetko nejako spracovať, a potom sa sústrediť na samotnú podstatu. Uvidíte, či si poradíte s nečakanými situáciami.

Panna

V priebehu tohto týždňa sa vyhnite akejkoľvek ťažkej fyzickej práci. Nemali by ste to preháňať. Dôležitým veciam neujdete, všeličo vo vzťahoch bude závisieť od komunikácie a spôsobu reči. Prejavíte mimoriadny organizačný talent, takže pri realizácii úloh by ste nemali naraziť na nijakú vážnu prekážku. Nadšenie pre neznáme často prináša isté riziko. Rozmýšľajte o tom, čo sa vám stalo nedávno a vyhnete sa starostiam. Tento týždeň vyhľadáte schopných ľudí. Príroda sa mení pred vašimi očami a vy nedokážete byť pokojní. Čaká Vás skúška priateľstva, prípadne i sklamanie nádejí. Pravdepodobne dostanete výborný nápad ako získať veľké financie potom stačí len nezaváhať.

Váhy

Tento týždeň porozmýšľajte nad tým, prečo sú veci v našom živote dôležité. Čaká vás skúška priateľstva, prípadne i sklamanie nádejí. Pravdepodobne dostanete výborný nápad ako získať veľké financie. Porozmýšľajte nad tým, prečo sú veci vo vašom živote tak ako sú presadzované. Postupujte oveľa diplomatickejšie ako dosiaľ. Inak by mohli veci nabrať smer, ktorý nie je žiaduci. Pozor na osoby, ktoré chcú od Vás vylákať väčšie finančné čiastky. Tento týždeň Vám práce neubudne. Podriaďte záujmy len existenčnej nutnosti, zmiernite tempo a intenzitu. Ak vás okolie správne pochopí, nedorozumeniam sa vyhnete. Budete veľmi aktívni, všetko hravo vyriešite a aj dobrá nálada vám vydrží.

Škorpion

Tento týždeň potrebujete odpočinok, preto si doprajte kratšiu dovolenku alebo aspoň menej práce v zamestnaní. Robte len toľko, koľko zvládnete. Nedomáhajte sa tvrdošijne svojho práva, ľahko môžete dosiahnuť pravý opak toho, čo chcete. Vyhnite sa tomu, aby vaše rozhodovanie začali viac ovplyvňovať city ako zdravý rozum; to by ste potom bilanciu oslavovali možno aj v slzách. Budete mať pocit, že milujete celý svet. Ste zbytočne skromní a tak sa o mnohé pripravujete. Ovládne vás nervozita. Potrebujete odpočinok, preto si doprajte kratšiu dovolenku alebo aspoň menej práce v zamestnaní. Postačia malé úpravy vašich plánov a môžete ich realizovať.

Strelec

V tomto týždni sa vyhnite tomu, aby vaše rozhodovania nezačali viac ovplyvňovať city ako zdravý rozum; to by ste potom bilanciu oslavovali možno aj v slzách. Osud vám ponúka nové možnosti. Neprovokujte útočných ľudí. Postačia nepatrné úpravy vašich projektov a môžete ich realizovať a mnohých nečakane prekvapiť. Uvedomte si, že už za pár sekúnd nemusíte byť medzi živými, preto si život na plno vychutnajte. Budete veľmi aktívni a dobrá nálada Vám vydrží. Obrňte sa trpezlivosťou a vydiskutujte si nedorozumenia. môžete dostať nepríjemné otázky. Peniaze a zlepšený finančný stav prídu prostredníctvom skupiny ľudí, ktorí vám poskytnú nové možnosti. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy a asi sa vrátite do mladosti.

Kozorožec

Prichádza výnimočne rušný týždeň, keď sa vám ujde zo všetkého. Peniaze a zlepšený finančný stav prídu prostredníctvom skupiny ľudí, ktorí Vám poskytnú nové možnosti. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy a asi sa vrátite do mladosti. Šťastie praje najmä láske, veselosti a citovým záležitostiam. Zameriate sa aj na duchovné aktivity a na svoj osobný rozvoj. Nedôležité investície radšej načas odložte. Nenoste v hlave stále pracovné problémy. Hoďte za hlavu všetky pracovné problémy a vo voľných chvíľach sa venujte naplno partnerovi a rodine. Ak nemáte prácu, je možné, že niekde niečo objavíte, niečo nové získate.

Vodnár

Tento týždeň si naplno užívajte svoju vládu. Uvedomte si však, že by ste nemali naraz vyplytvať všetky sily, pomaly ďalej zájdete. Spravte si aspoň jeden deň voľný nielen od práce, ale aj od domácnosti. Skúste využiť svoj voľný čas na to, aby ste aspoň na chvíľu pozabudli na problémy zo zamestnania, iste vám to veľmi pomôže. Prestanete si všímať drobné problémy a sústredíte sa na vážne kroky v oblasti vášho profesionálneho záujmu. Vylezte zo svojej ulity. Emócie nebudú na mieste, riešte všetko s chladnou hlavou. Nervozitu ľahšie prekonáte, ak si vychutnáte dobrý kúpeľ. Poďakuje sa vám nielen namáhané srdiečko.

Ryby

Tento týždeň máte šťastné obdobie na nákupy, a predaj v internetovom obchode, ale taktiež na štúdium. Preto si ujasnite ciele, totiž teraz v boji s koronavírusom môže spraviť významný krok každý jeden z nás. Priazeň hviezd sa najviac prejaví pri nadväzovaní kontaktov a zbere nových informácií. Nezabúdajte, že vašu radosť umožní spolupráca s inými. Zahrňte do ocenenia aj ich zásluhy, inak vás nabudúce nechajú na suchu. Nebuďte príliš zdržanliví, skromnosť vám môže len uškodiť. I bez vášho pričinenia sa vám splnia želania. Podmienkou je viera vo vlastné šťastie a schopnosti. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

Baran

Tento týždeň buďte na pozore pred chúlostivými témami, ktoré by medzi vami mohli vyvolať hádku. Môžete sa cítiť trochu unavení. Je vhodná doba vykonať inventúru vášho života. Možno ste dostali správy o niekom, kto vám v živote spôsobil veľa bolesti. V tejto chvíli sa môžete spoľahnúť na svojho partnera, ako na svoju oporu. Budete mať možnosť sa dostatočne zregenerovať. Nechajte ostatných, aby sa o vás chvíľu starali. Budete nedôverčiví, ale oprávnene. Vo finančnej záležitosti sa objavia problémy a preto zmeníte niektoré zámery. Pozor, aby ste v tejto zložitej dobe nezabudli na niečo dôležité, nebolo by to prekvapenie.

Býk

Tento týždeň vás čakajú pozitívne, ale aj negatívne príhody pri riešení zlomových situácií. Stále nenastal čas vhodný na dôležité rokovania, riešenie partnerských problémov. Tešte sa i z malých výhier a verte, že všetko dobre dopadne. Neprizerajte sa, ako vás ľudia využívajú. Zabezpečte si dostatok pohyblivosti. Nebuďte panovační. Nemiešajte sa do sporov cudzích ľudí, aj tak im nemôžete pomôcť. Dozviete sa veci, ktoré raz budú veľmi prospešné snažte sa ich zapamätať. Šťastie k Vám príde vo chvíli, keď ho budete najmenej očakávať. Vaša prezieravosť vám pomôže vyhnúť sa problémom. Občas sa osud usmeje.

Zahraj si hry!
Shark.ioShark.io
akčná
Ovládajte žraloka a požierajte... hraj>
Crazy Battle.ioCrazy Battle.io
akčná
Hrajte multiplayerovú Battle R... hraj>
Monkey Go Happy 351Monkey Go Happy 351
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Corona Virus.ioCorona Virus.io
akčná
Ovládajte vírus a likvidujte o... hraj>
Sweet Crush Match 3Sweet Crush Match 3
logická hra
Nová spojovačka cukríkov. Spoj... hraj>
My Perfect WeddingMy Perfect Wedding
zábavná hra
Hra pre dievčatá, pripravte sa... hraj>
Train Snake TaxiTrain Snake Taxi
skákačka
Ovládajte vláčik, zbierajte ce... hraj>
Apple WormApple Worm
logická hra
Zaujímavá logická hra s červík... hraj>
Battlefield.ioBattlefield.io
strategická hra
Multiplayerové taktické boje v... hraj>
Hot Air SolitaireHot Air Solitaire
kartová hra
Nová kartová solitaire hra. Tu... hraj>