Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 29. týždeň

Blíženci

Tento týždeň sa budete vznášať v oblakoch, kde na Vás čaká dobrý nápad, ako uskutočniť eden z Vašich nápadov. Pokiaľ sa trápite nešťastnou láskou, radšej začnite premýšľať. Rysujú sa aj určité finančné výhody. Pracovitosť síce ľudí šľachtí, ale vaša úporná snaha byť všade včas a stihnúť aj nemožné vám ohrozuje zdravie. Plány na namáhavejšie aktivity by aj tak mali ostať iba plánmi. Telo potrebuje oddych, a tak radšej snívajte a plánujte svoju budúcnosť. Príjemné udalosti vás posilnia. Dajte si pozor na situácie, ktoré by pre vás boli emočne náročné. Rozšírte svoje vedomie a snažte sa, aby vám to do života prinieslo čo najviac pozitívneho.

Rak

Máte šťastné obdobie na nákupy, predaj aj cestovanie, podpisovanie zmlúv, vyjednávanie a štúdium. Preto si ujasnite ciele a nerozptyľujte sa vedľajšími činnosťami. Priazeň hviezd sa najviac prejaví pri nadväzovaní kontaktov a zbere nových informácií. Nezabúdajte, že vašu radosť umožní spolupráca s inými. Zahrňte do ocenenia aj ich zásluhy, inak vás nabudúce nechajú na suchu. Nebuďte príliš zdržanliví, skromnosť Vám môže len uškodiť. I bez vášho pričinenia sa vám splnia želania. Podmienkou je viera vo vlastné šťastie. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

Lev

Tento týždeň máte šťastné obdobie na nákupy, predaj aj cestovanie, podpisovanie zmlúv, vyjednávanie a štúdium. Preto si ujasnite ciele a nerozptyľujte sa vedľajšími činnosťami. Priazeň hviezd sa najviac prejaví pri nadväzovaní kontaktov a zbere nových informácií. Nezabúdajte, že vašu radosť umožní spolupráca s inými. Zahrňte do ocenenia aj ich zásluhy, inak vás nabudúce nechajú na suchu. Nebuďte príliš zdržanliví, skromnosť Vám môže len uškodiť. I bez vášho pričinenia sa vám splnia želania. Podmienkou je viera vo vlastné šťastie. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky. Pochmúrne myšlienky rozptýľte cestovaním, spoznávaním historických pamiatok.

Panna

Priveľký stres v práci a to, že preberáte problémy iných ľudí, sa podpísali pod celkovú vyčerpanosť. Koncom tohto týždňa skúste šťastie v lotérii, výhry sú veľmi pravdepodobné. Energie vám zosilnia túžby na nečakané dobrodružstvo. Nenaleťte. Mnohí svoje víťazstvo, alebo naopak porážku, nezvládnu, preto to chce pokoj mysle. Vezmite na seba zodpovednosť a ostatným presne definujte pracovné povinnosti. Veci posudzujte vyvážene, nie jednostranne. Ak vás okolie správne pochopí, nedorozumeniam sa vyhnete. Nezaháľajte! Usilujte sa napraviť, čo ste zanedbali, alebo pokazili. Zo všetkých strán Vás ohrozujú konflikty a napäté vzťahy. Stačí len nabrať odvahu a prekročiť svoj tieň. Ak cítite, žeby ste si mali vyhrnúť rukávy a vrhnúť sa do práce je vaša predtucha správna. Neváhajte.

Váhy

Tento týždeň Tento týždeň sa dostanete do ťažkej situácie, ktorá bude od vás vyžadovať väčšiu pružnosť. Zvážte a posúďte priority. Skúste lepšie počítať, nech si môžete na dovolenke. Užívať a bez problémov regenerovať. Prospeje vám, keď sa viac sústredíte sami na seba a zabudnete na každodenné problémy. Oplatí sa ísť k odbornému masérovi. Ten vám naštartuje niektoré lenivé časti tela, aby lepšie fungovali. Počúvajte svoje srdce a poďakujte sa mu, že pre vás neustále bije. V pohode vás udržuje zmysel pre harmóniu a slobodu. Každý deň okolo obeda príde mierny útlm, ale navečer budete zase v skvelej forme. Pokúste sa poriadne odreagovať!

Škorpion

Tento týždeň sa dostanete do ťažkej situácie, ktorá bude od vás vyžadovať väčšiu pružnosť. Zvážte a posúďte priority. Skúste lepšie počítať, nech si môžete na dovolenke. Užívať a bez problémov regenerovať. Prospeje vám, keď zabudnete na každodenné problémy. Oplatí sa ísť k odbornému masérovi. Ten vám naštartuje niektoré lenivé časti tela, aby lepšie fungovali. Počúvajte svoje srdce a poďakujte sa mu, že pre vás neustále bije. V pohode vás udržuje zmysel pre harmóniu a slobodu. Každý deň okolo obeda príde mierny útlm, ale navečer budete zase v skvelej forme. Pokúste sa poriadne odreagovať. Odporúčam sa venovať osobnému rozvoju. Osoby, ktoré majú za sebou špatné zážitky, môžu počítať so stabilizáciou.

Strelec

Tento týždeň sa dostanete do ťažkej situácie, ktorá bude od vás vyžadovať väčšiu pružnosť. Zvážte a posúďte priority. Skúste lepšie počítať, nech si môžete na dovolenke. Užívať a bez problémov regenerovať. Prospeje vám, keď sa viac sústredíte sami na seba a zabudnete na každodenné problémy. Oplatí sa ísť k odbornému masérovi. Ten vám naštartuje niektoré lenivé časti tela, aby lepšie fungovali. Počúvajte svoje srdce a poďakujte sa mu, že pre vás neustále bije. V pohode vás udržuje zmysel pre harmóniu a slobodu. Každý deň okolo obeda príde mierny útlm, ale navečer budete zase v skvelej forme. Zoznámite sa s niekým, kto urobí Váš život krásny a naplnený.

Kozorožec

Tento týždeň sa vo vašom živote udeje niečo veľmi vzrušujúce. Dosiahnete istú rovnováhu a doslova vás to rozsvieti. Bude to výnimočne šťastný týždeň, keď sa vám ujde zo všetkého. Bude to mimoriadne rušný, ale aj dosť zábavný týždeň. Peniaze a zlepšený finančný stav prídu prostredníctvom skupiny ľudí, ktorí vám poskytnú nové možnosti. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy a asi sa vrátite do mladosti. Šťastie praje najmä láske, veselosti a citovým záležitostiam. Zameriate sa aj na duchovné aktivity a na svoj osobný rozvoj. Nedôležité investície radšej načas odložte. Nenoste v hlave stále pracovné problémy. Hoďte za hlavu všetky pracovné problémy. Ak nemáte prácu, je možné, že niečo nové získate.

Vodnár

Tento týždeň vaše prosby budú splnené a modlitby vypočuté. Vyhnite sa nepríjemným situáciám, kedy sa budete málo venovať láske alebo príbuzným a oni by za to spustili more výčitiek. Nečakajte na niekoho, že vám podsunie nové príležitosti, vy sami sa musíte po nich obzerať. Zameriavajte sa na medziľudské vzťahy. Veľa vecí sa okolo vás zmenilo, čo ešte stále nemáte strávené. Otvorenosť pre náhle a neočakávané zmeny môže priniesť vzrušujúce zážitky. Začiatkom týždňa máte dobré možnosti k nadväzovaniu nových známostí. Ak ste dobrodružnej povahy, tak si odskočte niekde, kde ste ešte doposiaľ neboli. Pozornosť zamerajte skôr na neobvyklé veci. Nemyslite na zajtrajšie pracovné povinnosti, radšej načerpávajte nové sily, ktoré budete potrebovať.

Ryby

Tento týždeň prichádza radosť po období smútku. Neporovnávajte sa s majetnými. Uchovajte si zo seba čo najdlhšie dobrý pocit. Ak sa na chvíľu stratíte v spleti zbytočných slov, mali by ste sa čo najskôr nájsť. Otvorte sa zázrakom, ktoré máte okolo seba: prírodu, rodinu, deti, partnera i kamarátov. Začnite si svoje okolie všímať viac a skúste pozerať na svet inými očami ako doteraz. Cestovanie a vzdelávanie by ste nemali podceňovať. Bez slov pripravte niečo radostné. Môžete si dopriať všetko, na čo len máte chuť, všetko je vo vašich rukách. Tento týždeň sa presvedčíte o sympatiách starých priateľov. Občas treba vedieť žiť, vychutnať si aj tú najmenšiu príjemnú chvíľu. Ak vyhodíte prebytky svojej minulosti, uvoľníte priestor novým veciam, novým zážitkom, či novým projektom.

Baran

Pokiaľ sa trápite nešťastnou láskou, radšej začnite premýšľať, ako to urobiť, aby sa premenila a bola šťastná. Ak by bola Vaša minulosť akákoľvek na všetko teraz zabudnite. Pracujte na peknej prítomnosti a ešte lepšej budúcnosti. Dobre, že ste odložili niektoré problémy. Teraz vidíte, že sa vyriešili samotné. Nenechajte sa vyčerpať pracovnými povinnosťami a urobte si viac času na seba a svoju rodinu, Prestaňte sa správať a konať tak, ako by sa bez vás nič nezaobišlo, aj keď vo svojej snahe nie vždy nájdete porozumenie. Cez víkend neseďte doma na gauči, ale spravte si so svojimi deťmi malý výlet po okolí, prospeje Vám to. Na chvíľu sa odpútajte od všetkých problémov, ktoré Vás trápia. Viac relaxujte.

Býk

S láskou to ide všetko lepšie. A to platí aj pre Vás. Tento týždeň budete v láske prežívať jedno z najpriaznivejších období. Manželia sa do seba opäť zaľúbia. Slobodné devy stretnú mužov svojich snov, a pokiaľ ste rozvedení, alebo ovdovelí, nájdete niekoho s podobným osudom. Vytvoríte spolu hlboký vzťah, ktorý zahojí Vaše rany. Rysujú sa aj určité finančné výhody. Pracovitosť síce ľudí šľachtí, ale vaša úporná snaha byť všade včas a stihnúť aj nemožné vám ohrozuje zdravie. Plány na namáhavejšie aktivity by aj tak mali ostať iba plánmi. Telo potrebuje oddych, a tak radšej snívajte a plánujte svoju budúcnosť. Príjemné udalosti vás posilnia. Víkendy strávte s priateľmi a rodinou pri vode.

Zahraj si hry!
Single lineSingle line
skákačka
Logická hra s prepájaním bodov... hraj>
Jumping NinjasJumping Ninjas
skákačka
Skáčte s malým ninjom po obraz... hraj>
Jail Prison BreakJail Prison Break
akčná
Utečte so zlodejom z väzenia. ... hraj>
Monkey Go Happy 195Monkey Go Happy 195
adventúra
Pomôžte opici, nájdite všetky ... hraj>
Batland ioBatland io
skákačka
Vstúpte do krajiny netopierov ... hraj>
TransmorpherTransmorpher
skákačka
Prechádzajte s malým mimozemšť... hraj>
Bouncy DunkBouncy Dunk
športová hra
Triafajte do koša basketbalovú... hraj>
Harley Quinn FasionHarley Quinn Fasion
zábavná hra
Oblečte a vybavte Harley Quinn... hraj>
Cube JumpCube Jump
skákačka
Skáčte s kockou krížom cez poh... hraj>
Moto Trial RacingMoto Trial Racing
14
Pekná pretekárska hra na malýc... hraj>