Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 13. týždeň

Blíženci

Tento týždeň sa začína šťastné obdobie, objavíte nové erotické fantázie. V stálych vzťahoch návrat k romantike a oživeniu citov- Opačné pohlavie Vás bude obdivovať. Noci budú dlhé a opojné. Možné rozšíreniu rodiny. Vyhrotený spor s nadriadeným vám môže len uškodiť. Uvedomte si, že keď si to polepíte, môže sa to s vami ťahať dlho. Nepresviedčajte sa k ničomu, na čo vám nezostanú sily. Platí to v práci aj v súkromnom živote, potrebujete tiež relaxovať. Môžete si pripadať nezvyčajne krehkí a slabí. Je to len zdanie, ale vy prepadáte sebaľútosti. Zaujíma vás, ako sa vám bude dariť? Nemáte žiadnu konkrétnu otázku? Osobný horoskop Vám prezradí, čo vás čaká a neminie. Ide o najčastejší spôsob veštenia budúcnosti.

Rak

Tento týždeň sa snažte vo financiách mať všetko pod dôslednou kontrolou. Nebudete zažívať nič výnimočne komplikované, aj keby sa to spočiatku mohlo zdať. K celkovej pohode by Vám výrazne prospel pobyt v prírode spojený so športovou aktivitou. Urobte ústretové kroky, ktoré si môžete dovoliť. Je to investícia do budúcnosti. Máte dostatok energie a sily na rozdávanie. Nechýba vám ani chuť prekonávať prekážky a dokážete znova vybojovať svoje víťazstvá. Presne viete, po čom túžite a nič vás nezastaví. Máte radosť, ak dokážete pomôcť iným pri riešení problémov. Vyhnite sa ľuďom, ktorí zostávajú len pri akýchkoľvek sľuboch. Pozor na zbrklé jednanie. Nápor práce by ste mali zvládnuť.

Lev

Tento týždeň môžete počítať s pekným zárobkom, ktorý sa však vo vašej peňaženke dlho neohreje. Stále váhate tam, kde by ste potrebovali rýchlo a pomerne razantne rozhodnúť. Nedokážete sa s niečím ľahko vyrovnať, naopak, rýchlo a často podráždene reagujete. Vážte si tých, ktorí vám vždy pomohli, a nezatláčajte ich kvôli novým objavom. Niekto blízky si o vás robí starosti, rozhovor zaženie chmáry. Čaká vás skúška priateľstva, prípadne i sklamanie nádejí. Pravdepodobne dostanete výborný nápad ako získať veľké financie. Vyrovnajte rodinné dlhy a žiadajte vrátenie pôžičiek. Porozmýšľajte nad tým, prečo sú veci vo vašom živote tak ako sú. Prečo nikto z kolegov nemá pre vás a vaše problémy pochopenie.

Panna

Máte pred sebou mimoriadne úspešný týždeň, plný zaujímavých zmien a nádherných prekvapení. Zahoďte stŕpnutosť a distingvovanosť, uvoľnite sa a vychutnávajte si pocit vnútornej slobody. Okolo rozumejú vašim návrhom. Asi sa objaví nová cesta. Síce zložitá, ale vedie k cieľu. Viac by ste mali venovať pozornosť peniazom a domácej kase, nech nezostanete zaskočený a nepripravený. Ľudia, ako takí, vám pôjdu trošku na nervy, spôsobené to bude vaším úletom v správaní, čím sa zmení aj celkové vnímanie reality. Je to dočasné, tak žiadne obavy. Na cestách buďte opatrnejší. Urobte si jasno v tom, čo chcete a uvidíte, že sa vám hneď začne lepšie dariť vo všetkých oblastiach.

Váhy

Tento týždeň si pripravte nejaký zaujímavý program a prácu zaveste na klinec. Hoci mnohí budú maľovať byt, prať alebo upratovať, uvedomte si, že aj vaša duša potrebuje nejaký pokrm, či v podobe dobrého filmu alebo zaujímavej knihy. Ak máte možnosť tancovania, využite ju. Cez víkend odhoďte zo seba záťaž z celého týždňa, prídete na nové myšlienky a možno niečo pekné vytvoríte. Dovolenkujúci by si mohli urobiť aj náročnejší, napríklad poznávací program, pričom by spojili niekoľko múdrych cieľov dohromady. Podľa Marsu vám rozpory nehrozia a dokonca dosiahnete dohodu. Cez predstavivosť si pritiahnete peniaze. Ak vás okolie správne pochopí, nedorozumeniam sa vyhnete.

Škorpion

Tento týždeň obklopuje vás šťastie a harmónia. Očakávajte zlepšenie finančnej situácie. Do kariet vám nahráva príjemná atmosféra, každý sa snaží byť dobrý, milý a ústretový. Ochotu zabudnúť na staré nezhody musíte asi prejaviť i vy. Do nových vecí sa vrháte rýchlo, ale málokedy máte aj trpezlivosť dotiahnuť ich dokonca. Zmeňte to. Vďaka vašej vnútornej sile dokážete nezištne pomáhať druhým. Vaše srdce je otvorené dokorán. Často ste ovplyvňovaní svojim okolím, dávajte si pozor, aby ste nepochybili. Viacej myslite na svoje zdravie. Pokiaľ sa necítite dobre, neobviňujte z toho hviezdy, ale jedzte vitamíny, choďte si zaplávať alebo aspoň na krátku prechádzku do lesa.

Strelec

Tento týždeň odhoďte bokom zbytočné starosti a radujte sa z nasledujúcich dní. Vcíťte sa do nálady ostatných. Nevešajte hlavu, ak sa niečo vymkne spod vašej kontroly. Stačí chcieť a nad všetkým zvíťazíte. Problémy neriešte povrchne, vypomstilo by sa vám to. Vďaka dnešnej energii dokážete ťahať i za druhých. V pracovnom kolektíve spolupracujte, raďte sa, nie súperte a chcite za každú cenu zvíťaziť. Skúste využiť svoj voľný čas na to, aby ste spoločne so svojimi priateľmi aspoň na chvíľu pozabudli na problémy zo zamestnania, iste vám to veľmi pomôže. Prestanete si všímať drobné problémy a sústredíte sa na vážne kroky v oblasti vášho profesionálneho záujmu. Vylezte zo svojej ulity.

Kozorožec

V tomto týždni odhoďte bokom zbytočné starosti a radujte sa z nasledujúcich dní. Vcíťte sa do nálady ostatných. Nevešajte hlavu, ak sa niečo vymkne spod vašej kontroly. Stačí chcieť a nad všetkým zvíťazíte. Problémy neriešte povrchne, vypomstilo by sa vám to. Vďaka dnešnej energii dokážete ťahať i za druhých. V pracovnom kolektíve spolupracujte, raďte sa, nie súperte a chcite za každú cenu zvíťaziť. Skúste využiť svoj voľný čas na to, aby ste spoločne so svojimi priateľmi aspoň na chvíľu pozabudli na problémy zo zamestnania, iste vám to veľmi pomôže. Prestanete si všímať drobné problémy a sústredíte sa na vážne kroky v oblasti vášho profesionálneho záujmu. Vylezte zo svojej ulity. Emócie nebudú na mieste, riešte všetko s chladnou hlavou.

Vodnár

Tento týždeň sa vo Vašom živote udeje niečo veľmi vzrušujúce. V citovej oblasti radšej neriskujte, nemuselo by to dobre dopadnúť. Zažijete pocit oslobodenia. Už skoro sa vám i finančne bude dariť lepšie. Dohodnete sa, že nebudete mrhať peniaze na zbytočnosti. Tolerancia vo vzťahoch sa vypláca viac ako snaha o dokonalosť. Istá informácia vás môže zaskočiť, ale keď ju konečne spracujete, vzrušenie z plánovania ďalších krokov vám poskytne toľko napätia z očakávania, ako ste už dávno nezažili. Naplánujte si pozvanie do spoločnosti alebo výlet do prírody. Poďakuje sa Vám nielen Vaše namáhané srdiečko, ale i zvápenatené cievy a tepny. Ovládne vás nervozita. Starostlivo si zvážte všetko, čo chcete urobiť. Činnosti, ktoré budete vyvíjať, by mali dopadnúť úspešne a to na poli osobnom i pracovnom.

Ryby

Tento týždeň buďte opatrní a nezdôverujte sa každému, kto Vám príde do cesty. Od pondelka do štvrtku si to v zamestnaní budete musieť naozaj poctivo a tvrdo oddrieť. Až piatok bude úžasný a vy v tento deň dobehnete všetko, čo ste počas týždňa zameškali. Riskovať s peniazmi by ste, ale naozaj nemali. Zamyslite sa nad sebou. Napätie, ktoré pociťujete sa snažte odvetrať prácou, alebo športom. Pomôžete svojej psychike i telesnému zdraviu, prekvapí vás, čo získate. Povinnosti v zamestnaní vás zdolali a nutne sa už potrebujete zregenerovať. Prospeje vám, keď sa viac sústredíte sami na seba. Venujte sa nákupom, nebuďte podráždený a snažte sa všetko robiť s rozvahou. Vášmu zdraviu to len prospeje.

Baran

Tento týždeň Vás môžu v rodine stretnúť rôzne konflikty, chvalabohu Vás sa nebudú týkať. Môžete sa tešiť na rok plný harmónie a nežných citov, bez vážnejších otrasov. Samozrejme, ak si tento súlad nepokazíte príslovečnou výbušnou povahou. Nepichajte do ľudí, bez ktorých by ste nič nevybavili. Sledujte si myšlienky a zrealizujte rozumné nápady. Prelom týždňa prinesie do Vášho života dobré nápady a optimizmus. Budete mať príležitosť prejaviť svoje kvality a získať si priazeň svojich podriadených. Ak si v tomto období doprajete spánok, dokážete sa dobre sústrediť a Vaše vyhliadky na úspech sa znásobia.

Býk

Tento týždeň sa budete cítiť unavení. Prekonajte pohodlnosť a vyjdite svojej polovičke v ústrety, zabezpečíte si šťastné a radostné leto. Aj tých, čo žijú single, vesmír nabáda, aby prekročili svoj tieň a vydali sa šťastiu v ústrety. Stačí trochu otvoriť oči a predovšetkým srdce, aby ste zistili, že osoba, ktorú vám určil osud, je veľmi blízko a už dlhšie sa usiluje o vašu priazeň. Obklopuje vás šťastie a harmónia. Očakávajte zlepšenie finančnej situácie. Do kariet vám nahráva príjemná atmosféra, každý sa snaží byť dobrý, milý a ústretový. Ochotu zabudnúť na staré nezhody musíte asi prejaviť i vy. Do nových vecí sa vrháte rýchlo, ale málokedy máte aj trpezlivosť dotiahnuť ich dokonca.

Zahraj si hry!
Reyd.ioReyd.io
akčná
Multiplayerová akčná RPG hra. ... hraj>
Monkey Go Happy 234Monkey Go Happy 234
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>
Highway BikeHighway Bike
14
Jazdite s motorkou po ceste. S... hraj>
Scrap Metal 5Scrap Metal 5
14
Jazda so starými autami na roz... hraj>
Jewel bublesJewel bubles
logická hra
Spájajte kryštály rovnakej far... hraj>
Solitaire GrandeSolitaire Grande
kartová hra
Kartová solitaire hra. Zoraďte... hraj>
Jump Ninja HeroJump Ninja Hero
skákačka
Hra na postreh. Skáčte s ninjo... hraj>
Supertanks.ioSupertanks.io
akčná
Pekná tanková multiplayerová h... hraj>
Drednot.ioDrednot.io
adventúra
Multiplayerová online hra. Sta... hraj>
Monkey Go Happy 233Monkey Go Happy 233
adventúra
Hľadajte stratené opice v ďalš... hraj>