Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 17. týždeň

Blíženci

Najbližších sedem dní, budete mať šťastie v hre. Tešte sa. Ak tento týždeň vzťahom venujete čas, zavládne v nich harmónia. Sústreďte sa aj na iné problémy okrem práce. Vašou devízou je prispôsobivosť a univerzálnosť. Väčšinou sa vám podarí takmer všetko, do čoho sa pustíte. Nájdite si čas porozprávať sa o problémoch vašich ratolestí. Možno zistíte, že žijú životom o ktorom toho veľa neviete. Dostanete neohlásenú návštevu, ktorá vám bude proti mysli , ale mala by vám byť nápomocná pri a nestrácajte prehľad o aktuálnom dianí. Neutekajte pred problémami v zamestnaní, ale snažte sa ich pokiaľ je to možné čo najskôr vyriešiť. Postavte sa im čelom. Nebojte sa. Nie sú tak veľké, ako sa zdajú.

Rak

Tento týždeň svojou šikovnosťou uskutočníte nejakú investíciu, ktorá vám zaručí finančné zisky. Stres a starosti zahoďte za hlavu, zabudnite na minulosť a vychutnávajte si prítomnosť. Neprepínajte svoje sily a nesnažte sa robiť niekoľko vecí naraz, relaxujte. Zotrváte v nadhľade nad materiálnym a pracovným svetom, čo je dobre. Pokúste sa v nečinnom kľude nahromadiť čo najviac telesnej i duševnej energie. Pospite si, nanajvýš vezmite do rúk obľúbenú knihu alebo sa venujte milovanej osobe. Máte nádej podstatne si finančne polepšiť. Taktiež astrologické výpočty ukazujú, že problémy nie sú tak veľké, ako sa ukazujú. Ženy by sa mali držať viac nakrátko, zbytočne by sa nemali zapájať do malicherných sporov.

Lev

Tento týždeň sa budete cítiť unavení a budete mať špatnú náladu. Zhorší sa vám aj psychická kondícia. Snažte sa chodiť skoro spať a tým načerpať stratenú energiu. Po načerpaní stratenej energie sa zložité situácie začnú rozmotávať a vy získate oveľa viac, ako ste mohli vôbec dúfať. Vaše predstavy sú zrazu uskutočniteľné. Začnete prežívať priaznivé dni, budete plný energie a chuti do práce. Bez problémov zariadite všetko zameškané. Myslite aj na oddych a relax pri obľúbenej hudbe, či knihe. Víkend prežijete s krásnym programom, ktorý bude plný potešenia a zábavy. Hviezdy odporúčajú zamerať pozornosť na činnosti, ktoré vám vždy spôsobujú potešenie.

Panna

Tento týždeň budete trocha ľahkomyseľní, čo vám môže spôsobiť problémy. Problémy riešte hneď v zárodku, nie keď dosiahnu obrovských rozmerov. Vytýčte si cieľ a choďte za ním. Nenechajte sa odradiť, ani rozptyľovať. Hlavne si nelámte hlavu tým, že sa vám nič nedarí. Neplytvajte energiou, niekto toho môže zneužiť. K vašej slabej stránke patrí veľká náladovosť. Nechajte niektoré veci plynúť prirodzene, váš šarm účinkuje lepšie než si myslíte, tak zachovajte pokoj. Šťastie sa na vás obracia predovšetkým v súkromnom živote. Práca je náš druhý domov, v ktorom strávime veľa času. Patríte medzi tých, ktorí vedia, čo chcú, ale väčšinou k tomu idú okľukou. Vážte si všetko, čo vám hviezdy nadelia, aj keby sa mali vyskytnúť menšie mráčiky.

Váhy

Tento týždeň po dobre odvedenej práci prichádza na rad zaslúžený odpočinok,. či pri riešení každodenných povinností, či zlomových situácií. Nastal čas vhodný na dôležité rokovania, riešenie partnerských kríz, Aj keď sa vám nedarí, nestrácajte chuť do práce. Nech sa objavíte hocikde, budete okolo seba šíriť ovzdušie tepla a veselosti. Veľmi vhod to padne najmä vašim blízkym, ktorí už veľmi potrebovali, aby ste im venovali svoj čas. Priaznivú konšteláciu hviezd by ste preto mali využiť na príjemnú debatu v kruhu svojej rodiny. Po víkendových večeroch si skúste prečistiť hlavu. Choďte si zabehať, zaplávať na plaváreň alebo sa odreagovať do posilňovne, potrebujete pohyb, uvoľnenie.

Škorpion

Tento týždeň sa vám bude oveľa viac dariť, príde k vám šťastie formou nečakaného daru, alebo dedičstva. Tento týždeň bude trochu slabším obdobím, ale aj sem patrí iba malá pripomienka, neprejedať sa. V zamestnaní sa nevyhýbajte povinnostiam, môžu vám časom doslova prerásť cez hlavu. Zbytočné plytvanie vlastnou energiou neprospieva nikomu. Sem-tam do niečoho pichnete, ale nepretrhnete sa. Vyzbrojte sa ľahostajnosťou proti intrigám okolia. Pozor, aby vás sebavedomie nedohnalo k nepremysleným činom. Snažte sa odstrániť prekážku a dať sa do práce. Zložitosti vlastnej ekonomickej situácie viete držať pod kontrolou, máte šťastnú ruku na zárobok. Kamarátom sa nevyhýbajte, potrebujete sa Nekopírujte od ostatných, to sa k vám nehodí.

Strelec

Tento týždeň planéty varujú pred nezdarmi. Najviac bude uškodené medziľudským väzbám na pracovisku. Sebectvo sa prepojí so súperením, ústiacim do sporov a zrážok. Dôverčivosť by mohla spôsobiť, že sa stanete ľahkou korisťou tých, ktorí sú prichystaní vašu ľahkovernosť zneužiť. Kadejaké rozprávané dojímavé príhody nemusia súvisieť naozaj aj s realitou. Vcelku vám problém so zamestnaním nehrozí, iné je to už s kolektívom spolupracovníkov. Zmierenie nastane najskôr koncom týždňa. Nemáte neobmedzené možnosti, v práci to nepreháňajte. Komunikujte ak aj pozitívne, či negatívne vplyvy so svojím okolím čo najviac. Nadriadení budujúci kariéru sa zapotia. Istá správa vám dodá sebaistotu a zdvihne sebavedomie.

Kozorožec

Tento týždeň ste pripravený zotrieť tabuľu a začať odznova. Čaká vás jeden úspech za druhým. Hľadáte kvalitnú pozíciu s vysokým zárobkom a ak budete trpezlivý, aj ju získate. Zachytíte informácie, ktoré vám až doteraz unikli. Prichádza dobré obdobie na budovanie základov v peniazoch, ale pokúste sa nebyť ľahkomyseľný, keď Vám budú chcieť ostatní pomôcť alebo Vás nasmerovať. Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s priateľom alebo členom rodiny. Hyperaktivitu si kontrolujte, niekedy prináša problémy. Pokiaľ budete mať čas a chuť, tak sa venujte aktívne umeniu. Asi vás obvinia z chýb, ktoré spôsobil niekto iný. Vyvarujte sa uponáhľanosti. Zaradíte si do programu dlho plánovanú akciu.

Vodnár

Tento týždeň neočakávajte žiadne podstatné zmeny. Prichádza k vám vcelku úspešné obdobie. Čaká vás jeden úspech za druhým. Hľadáte kvalitnú pozíciu s vysokým zárobkom a ak budete trpezlivý, aj ju získate. Zachytíte informácie, ktoré vám až doteraz unikali. Prichádza dobré obdobie na budovanie základov v peniazoch, ale pokúste sa nebyť ľahkomyseľný, keď vám budú chcieť ostatní pomôcť alebo vás nasmerovať. Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s priateľom alebo členom rodiny. Hyperaktivitu si kontrolujte, niekedy prináša problémy. Pokiaľ budete mať čas a chuť, tak sa venujte aktívne umeniu. Asi vás obvinia z chýb, ktoré spôsobil niekto iný. Vyvarujte sa uponáhľanosti. Zaradíte si do programu dlho plánovanú akciu.

Ryby

Tento týždeň majú šancu nájsť si partnera slobodné Rybičky, najmä tie, ktoré prežili v poslednom období nejaké sklamanie. Šťastie vám bude priať, pokiaľ obstojíte, všetko sa výrazne zmení. Pozitívny vplyv planét bude robiť divy, nakoniec to pre vás nemusí dopadnúť zle. V rozhovore so vzdialeným príbuzným diplomaticky uznáte svoju chybu, čím si určite získate jeho sympatie. Disponuje nevyčerpateľnou energiou. Nič vám nemôže spôsobiť väčšiu radosť než bolesť zmiešaná s malou dávkou rozkoše. Ak vás ovládne pesimizmus a zmätok, uvedomte si, že je to len z konštelácií hviezd. Vo financiách dostanete dobré odpovede, len keď položíte rozumné otázky.

Baran

Tento týždeň prejavte odvahu a začnite s vlastným podnikaním. Finančne si prilepšíte. Sústreďte sa na dôležité veci. Blíži sa okamžik, kedy sa vám poskytne príležitosť vrátiť istej osobe jej láskavosť. Zahoďte starosti za hlavu a zahĺbte sa naplno do práce. Čas vám ubehne v pohode. Zažijete niečo, čo vám ani na um neprišlo. Ťažšie sa budete vyrovnávať s tým, že ste narušili istý rytmus pohody doma. Ak máte dnes súťažiť, robiť skúšku, či vystupovať na verejnosti máte dobré predpoklady na úspech. Cesta bude tŕnistá, ale vytrvalou prácou dosiahnete obrovské úspechy. Keď začnete pracovať, budete sa cítiť omnoho lepšie, ale pozor na vašu pohodlnosť.

Býk

Tento týždeň môže byť plný nedorozumení, ktoré zapríčiní vaša hlúposť. Pokiaľ by to bola groteska, bol by to trhák, ale ako reálny život to bude previerka sily vášho vzťahu. Zabudnite na vaše problémy, skúste si nevšímať nedostatky iných a vľúdnejšie jednajte s tými, ktorí sa nedokážu riadne vyjadriť. Dajte si pozor, asi všetko nevyjde podľa vášho, nestačí iba chcieť. Pre svoju vnútornú energiu a rozumový potenciál budete potrebovať nájsť vhodné uplatnenie. Môžete dnes začať obdobie smerujúce k veľkému úspechu, vyžaduje to však zdravú mieru sebadôvery a zhodnotenie prijateľného rizika. Patríte medzi tých, ktorí vedia, čo chcú, ale väčšinou k tomu idú okľukou. Doprajte si všetko, čo radi robíte, a ak vám niekto tvrdí, že na niečo nemáte nárok, tak si ho nevšímajte.

Zahraj si hry!
Fugitive ShiftFugitive Shift
akčná
Ste utečenec. Utekajte krížom ... hraj>
GeoQuizGeoQuiz
logická hra
Kvíz zameraný na štáty a hlavn... hraj>
Tanks Sci-fi BattleTanks Sci-fi Battle
akčná
Veľmi kvalitné tankové boje. Z... hraj>
Just Park ItJust Park It
14
Parkujte kamión na presne vyzn... hraj>
Tomb Raider - Open Lara Tomb Raider - Open Lara
akčná
Webbrowser verzia klasického T... hraj>
Escape the DeepEscape the Deep
adventúra
Uviazli ste v podmorskej zákla... hraj>
Transfer 2017Transfer 2017
adventúra
Ste členom tímu jedného tajnéh... hraj>
Desert Storm RacingDesert Storm Racing
14
3D preteky áut na púštiach. Vy... hraj>
Tap Tap WestTap Tap West
zábavná hra
Klikačka na divokom západe. Kl... hraj>