Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 38. týždeň

Blíženci

Tento týždeň nerobte nič, čo by vám mohlo uškodiť. Tolerancia je základným predpokladom existencie vášho partnerského vzťahu. Vynucovaním súhlasu so svojimi stanoviskami strácate čas. Neakceptovaním stanoviska druhej strany by ste sústavne vyvolával roztržky. Urobte kompromis, názory partnerky sú zaujímavé. Tolerancia je základným predpokladom existencie vášho partnerského vzťahu. Pri vynucovaní súhlasu so svojimi stanoviskami strácate čas. Neakceptovaním stanoviska druhej strany by ste sústavne vyvolával roztržky. Urobte kompromis, názory partnerky sú zaujímavé. Možno vám spadne sánka z toho, čo uvidíte. A možno nie. Keď stretnete pesimisticky naladeného človeka, uvedomte si, že je to jeho nálada a vy sa ňou nemusíte nechať nakaziť.

Rak

Tento týždeň buďte pri práci s ohňom a železom, aj keď vás podvedome priťahuje, opatrnejší, ako ostatné znamenia. Niektoré veci bude tento týždeň lepšie pretrpieť. Hrozí vám krádež, preto si dávajte pozor na svoje veci. Určite nájdete dosť argumentov, aby ste presadili vaše názory. Pozor na podrazy, Týždeň vám prinesie najväčší úžitok v sebarealizácii. Nechajte si tento týždeň dostatok času na rozhovor. Tento týždeň pre Vás platí staré porekadlo: Babka k babce, budú kapce. Sústredíte sa najmä na lásku k rodine a priateľom, ktorej máte naozaj dostatok. Z vášho života sa vytratila láska a vášeň, preto ju musíte znova priviesť do svojho života. Spoľahnite sa na intuíciu, pozerajte na svet s optimizmom.

Lev

Tento týždeň pozitívny vplyv planét bude robiť divy, pre vás to nemusí dopadnúť zle. V rozhovore so vzdialeným príbuzným diplomaticky uznáte svoju chybu, čím si určite získate jeho sympatie. Disponuje nevyčerpateľnou energiou, ale sa cítite unavený. Nič vám nemôže spôsobiť väčšiu radosť než bolesť zmiešaná s malou dávkou rozkoše. Mali by ste sa vydať na dávnejšie plánovanú cestu, sú priaznivé podmienky na priateľstvo. Chyťte šťastie za pačesy, nebuďte však vtieravý. Po dobre odvedenej práci prichádza na rad zaslúžený odpočinok. Nastal čas vhodný na dôležité rokovania. Aj keď sa vám nedarí, nestrácajte chuť do práce. Nech sa objavíte hocikde, budete okolo seba šíriť ovzdušie tepla a veselosti.

Panna

Tento týždeň. vás čakajú napäté chvíle. Čaká vás týždeň malých peňazí. Nečakajte nič príjemné, finančné transakcie veľa nesľubujú. Presvedčivý a výkonný budete dostatočne. O výsledky činnosti sa s vami radi všetci podelia. Trpezlivosť a poučenie sa z vlastných chýb vám naozaj prinesie rozkvitnuté ruže. Dokonale zvládnete udalosti, ktoré sú pred vami. Dostanete odpovede na všetky dôležité otázky. Potrebujete niečo, čo by vás do nového roka povzbudilo. Dôležité rozhodnutia odsuňte na neskoršie. Neutvárajte názor skôr, kým si nevypočujete všetky fakty. Zamerajte sa na život v prítomnosti, kráčajte dopredu. Únava a náladovosť Vás budú sprevádzať celým týždňom. Cez víkend sa vyberte na huby.

Váhy

Tento týždeň sa javí ako najlepšie obdobie na zavedenie finančných záležitosti do najlepšieho poriadku. S peňažnými prostriedkami zaobchádzajte opatrne, uskromnite sa. Dávajte pozor, aby ste nekonali neuvážene. V tomto týždni budete častejšie mrzutý, pesimisticky naladený. Dostanete jedinečnú šancu prehodnotiť svoj život a pozrieť sa naň z inej perspektívy. Skúste sa odosobniť od vlastnej sebaľútosti a radšej sa poučte na vlastných chybách. Máte sklon urobiť vždy viac, ako treba, ale ľudia to u vás už považujú za bežné a nie za výnimku. Nerezignujte, pripravte sa, že sa vám začne dariť. Pozor, ak si budete stavať vzdušné zámky, budete veľmi sklamaní a môže vás to dohnať k depresiám.

Škorpion

Tento týždeň asi by ste urobili dobre, keby ste odišli na dlhšiu dovolenku a dali spolupracovníkom priestor a čas, aby si uvedomili, že na sebe treba pracovať a nie sa spoliehať na druhých. Odovzdajte sa osudu a užívajte príjemné chvíle. Bude vás to stáť dosť peňazí, ale bude to stáť za to. Riešte svoje otázky s nadhľadom a nedajte sa ovplyvniť názormi ľudí v svojom okolí. Pod vplyvom alkoholu by ste mohli vyviesť niečo nepredpokladaného skôr než sa nazdáte. Kolegovia by sa síce náramne pobavili, ale vy a váš nadriadený už menej. Ešte budete mať veľa príležitostí spoznať nových priateľov alebo sa výborne zabaviť s tými súčasnými. Dokážete i to, čo ste v minulosti považovali za úplne nemožné.

Strelec

Tento týždeň môžete Tento týždeň asi by ste urobili dobre, keby ste odišli na dlhšiu dovolenku a dali spolupracovníkom priestor a čas, aby si uvedomili, že na sebe treba pracovať a nie sa spoliehať na druhých. Odovzdajte sa osudu a užívajte príjemné chvíle. Bude vás to stáť dosť peňazí, ale bude to stáť za to. Riešte svoje otázky s nadhľadom a nedajte sa ovplyvniť názormi ľudí v svojom okolí. Pod vplyvom alkoholu by ste mohli vyviesť niečo nepredpokladaného skôr než sa nazdáte. Kolegovia by sa síce náramne pobavili, ale vy a váš nadriadený už menej. Ešte budete mať veľa príležitostí spoznať nových priateľov alebo sa výborne zabaviť s tými súčasnými. Dokážete i to, čo ste v minulosti považovali za úplne nemožné. Urobte si dôkladnú kontrolu výdavkov v domácnosti.

Kozorožec

Tento týždeň prestaňte konečne brať ohľady na ľudí, ktorí to nikam nedotiahli, ale neustále vás kritizujú. Možno ich nahneváte svojím elánom a aktivitou, ale je to len slepá závisť. Venujte sa naplno tomu, o čom ste už dávno snívali. Bude sa vám dariť. Šírite okolo seba výbornou náladu a neskazíte žiadnu zábavu. Čo viac si priať? Nezabúdajte, že veci sa nestanú z večera do rána. S obľubou vyhľadávate plytké debaty a k ničomu nevedúce diskusie. Najlepšie urobíte, ak si nejaké odložíte na neskôr. Lepšie urobíte, keď budete len tak oddychovať a nič nerobiť. Pustite sa do vecí, ktoré ste už dlho odkladali. Môže to byť banálne napísanie mailu, do ktorého sa vám nechcelo alebo vyhadzovanie starých vecí.

Vodnár

Tento týždeň nestrácajte čas romantickým rozmýšľaním čo by bolo, keby. Vylezte zo svojej ulity a prestaňte si všímať drobné problémy a sústreďte sa na vážne kroky v oblasti vášho profesionálneho záujmu. Stanovte si cieľ a potom vám už nebude nič brániť v jeho dosiahnutí. dosiahnete skvelé výsledky, prídete na nové nápady a veľa z toho dokážete zrealizovať. Možno presadíte nejaký beznádejný projekt z minulosti. Na posedení pri kávičke nedávajte však dôverné informácie takému človeku, ktorému sa hovorí, že je hlásna trúba. Vaše informácie nielenže podá ďalej, ale ich ešte aj skreslí. To by ste iste nechceli. Môže sa vám zdať, že si nerozumiete s ľuďmi. Nebudete vo svojej koži, ale všetko zvládnete.

Ryby

Tento týždeň asi by ste urobili dobre, keby ste odišli na dlhšiu dovolenku a dali spolupracovníkom priestor a čas, aby si uvedomili, že na sebe treba pracovať a nie sa spoliehať na druhých. Odovzdajte sa osudu a užívajte príjemné chvíle. Bude vás to stáť dosť peňazí, ale bude to stáť za to. Riešte svoje otázky s nadhľadom a nedajte sa ovplyvniť názormi ľudí v svojom okolí. Pod vplyvom alkoholu by ste mohli vyviesť niečo nepredpokladaného skôr než sa nazdáte. Kolegovia by sa síce náramne pobavili, ale vy a váš nadriadený už menej. Ešte budete mať veľa príležitostí spoznať nových priateľov alebo sa výborne zabaviť s tými súčasnými. Dokážete i to, čo ste v minulosti považovali za úplne nemožné. Urobte si dôkladnú kontrolu výdavkov v domácnosti.

Baran

Tento týždeň bude plný energie a nastane priaznivý čas bohatý na udalosti, činnosť a zisk. Čaká vás nepriaznivá doba pre obchodnú činnosť, štúdium, písomnosti a cesty. Bude to čas, ktorý nebude žičiť žiadnym finančným transakciám a nákupom. Hviezdy ukazujú na nezhody v partnerských vzťahoch. Svojim bystrým analytickým rozumom rozuzlíte aj tie najzamotanejšie problém. Pomôžete svojej psychike i telesnému zdraviu. Tento týždeň je nevhodný na nové investície. Niekedy máte pocit, že by vás najradšej niektorí ľudia nevideli. Skúste sa zamyslieť nad tým, prečo nadobudli takýto pocit. Keby ste sa správali prívetivejšie, tak by ste nemuseli trpieť takéto pohľady. namiesto hundrania, kričania a uzatvárania sa do seba začnite pracovať.

Býk

Tento týždeň sa javí v dobrom svetle. Každý deň vám môže byť lepšie ako horšie. O ideál sa neopierajte! O láskavých ľudí áno! Stretávajte sa s ľuďmi, ktorí sú vtipní, pútaví, ohľaduplní a nadchnutí svetom, ktorý je vašim spoločným a vzájomne ste súčasťou ich sveta a oni vášho. Tolerancia je základným predpokladom existencie vášho partnerského vzťahu. Vynucovaním súhlasu so svojimi stanoviskami strácate čas. ste sústavne vyvolával roztržky. Tolerancia je základným predpokladom existencie vášho partnerského vzťahu. Vynucovaním súhlasu so svojimi stanoviskami strácate čas. Neakceptovaním stanoviska druhej strany by ste sústavne vyvolával roztržky. Urobte kompromis, názory partnerky sú zaujímavé.

Zahraj si hry!
BlockBlast.ioBlockBlast.io
akčná
Ovládajte svoj tank a ničte ta... hraj>
Happy EarthHappy Earth
logická hra
Pekná logická hra s témou zách... hraj>
Snow Plow Jeep SimulatorSnow Plow Jeep Simulator
14
Vyberte si auto, nasaďte pluh ... hraj>
Tattoo SalonTattoo Salon
zábavná hra
Tetujte vo svojom tetovacom sa... hraj>
Cubic TowerCubic Tower
logická hra
Stavajte veže z Minecraft koci... hraj>
Muscle Car RobotMuscle Car Robot
akčná
Ovládajte robota a ničte mesto... hraj>
Mini Tenis 3DMini Tenis 3D
športová hra
Zahrajte si malý zábavný tenis... hraj>
Slaughter House EscapeSlaughter House Escape
skákačka
Utečte s prasiatkom z bitúnku.... hraj>
Mini GuardiansMini Guardians
strategická hra
Obraňujte svoj hrad pred útokm... hraj>
Road FuryRoad Fury
14
Akčná strieľačka s autíčkom. L... hraj>