Zabava.sk
Horoskop na tento týždeň
Horoskop na 4. týždeň

Blíženci

Tento týždeň sa vám dostane odmeny a pritom nemusíte zradiť sami seba, alebo sa pod cenu predávať. Buďte veľkodušnejší a štedrejší. Vyhnite sa hádkam, veď vám je spolu tak dobre. Pochmúrne myšlienky rozptýľte cestovaním, spoznávaním susedných aj ďalekých krajín. Pokúsite sa pozrieť na problematiku novým, netradičným pohľadom. Silu, ktorú ušetríte, využijete počas nasledujúcich týždňov. Týždeň lemujú spoločenské podujatia príjemného aj menej príjemného charakteru. Možno budete musieť investovať do nových zariadení, alebo do opráv starších. Blíženci by si mali dávať zvýšený pozor na cestách a pri šoférovaní. Slobodní sa môžu tešiť na vzrušujúce dobrodružstvá a nové zoznámenia.

Rak

Tento týždeň si nájdete známosti a pomocou nich usmerníte pripravované plány. Sledujte dianie okolo seba. Buďte na seba opatrní a zo začiatku týždňa nepodceňujte svoje sily a možnosti. Zmeny, po ktorých túžite nechajte ešte chvíľu bokom a premyslite si všetky detaily. Neponáhľať sa, čas je na vašej strane. Ku koncu týždňa bude niekto potrebovať vašu podporu, ale nesmiete ho ľutovať ani podceňovať, ináč sa vaše snahy minú účinkom. Nechajte sa viesť svojou intuíciou, hviezdy vám napovedia tie správne odpovede aj na otázky, v ktorých ste sa nevedeli doteraz rozhodnúť. Čo sa týka peňazí, stále ich bude nedostatok, zlepšovanie čakajte na budúci týždeň.

Lev

Tento týždeň nič neodriekajte sebe, ani rodine, ani priateľom. Počúvajte, čo vám hovoria kolegovia a zbytočne nekritizujte nadriadených. Nové výzvy prijímajte s pochopením, učte sa a neprotestujte, ak vás pošlú na služobnú cestu. Ak ste sa rozhodli pre zmeny, zdá sa, že neostane kameň na kameni. Váš radikalizmus je však sympatický. Najvyšší čas sa rozhýbať, ale iba niektorí Levi to dokážu. Nepríjemne sa vás dotkne reakcia blízkej osoby, S úsmevom vás zotrie. Peniaze, zložitosti vlastnej ekonomickej situácie viete držať pod kontrolou. Máte šťastnú ruku na zárobok. Nebojte sa osloviť niekoho, kto sa vám páči. Radšej utŕžiť pár odmietnutí, no nakoniec sa dopracovať k osudovej láske, ako keby ste mali iba stále potichu čakať na zázrak.

Panna

Tento týždeň nepodceňte svoju intuíciu, myslite pozitívne, ale nebuďte pasívni. Máte šťastné obdobie na nákupy, predaj aj cestovanie, podpisovanie zmlúv, vyjednávanie a štúdium. Preto si ujasnite ciele a nerozptyľujte sa vedľajšími činnosťami. Priazeň hviezd sa najviac prejaví pri nadväzovaní kontaktov a zbere nových informácií. Nezabúdajte, že vašu radosť umožní spolupráca s inými. Zahrňte do ocenenia aj ich zásluhy, inak vás nabudúce nechajú na suchu. Nebuďte príliš zdržanliví, skromnosť vám môže len uškodiť. I bez vášho pričinenia sa vám splnia želania. Podmienkou je viera vo vlastné šťastie. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

Váhy

Tento týždeň by ste mali klásť väčší dôraz na maličkosti, ktoré sú každodennou súčasťou. Poriadne sa rozhliadnite po kancelárii a zistíte, aká je pracovná vyťaženosť. Vnímavo preciťujte svoju súčasnú situáciu. Venujte väčšiu pozornosť svojmu citovému prejavu. Isté veci, na ktoré ste sa spoliehali môžu vypáliť inak, môžu sa vyhrotiť. Nedorozumenia, ktoré by mohli vzniknúť si skúste vyjasniť. Ak sa nudíte, nemáte čo robiť, nájdite si lepšie aktivity ako je nakupovanie v nákupných centrách. Vaša dobrá nálada a túžba naplniť svoje sny pôsobí na okolie povzbudivo. Bude nevyhnutné ujasniť si celkovú situáciu, venovať veľkú pozornosť kontrole a sústredenosti. Nekonajte nasilu a riaďte sa intuíciou. S niektorými ľuďmi jednajte diplomatickejšie.

Škorpion

V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy. V tento týždeň sa dostavia výsledky vášho snaženia. Urobíte množstvo práce, ale aj množstvo chýb, ktoré všetko spochybnia. Môžete však vyniknúť pri nejakom stretnutí. Ujasníte si svoje ciele, nerozptyľujte sa vedľajšími činnosťami. Úspešné zavŕšenie dôležitých činností značne posilní vaše pracovné postavenie i cenu v očiach konkurencie. Vaši najbližší si vydýchnu, že vás budú mať opäť viac doma. Ak budete potrebovať niečiu pomoc, určite ju veľmi rýchlo získate. Nezaťažujte škodlivými látkami pečeň a obličky. Na konci dňa začnete s niečím čistým a novým. Svoje dojmy z pobytu v prírode možno dáte na papier.

Strelec

Tento týždeň môže zmeniť váš život. Komunikujte so svojím okolím čo najviac. Nezabúdajte, že veci sa nestanú z večera do rána. S obľubou nevyhľadávajte plytké debaty a k ničomu nevedúce diskusie. Zvolíte si aktivity, pri ktorých máte priestor na vybitie energie s rozvahou a budete sa držať dlhodobých plánov. Na konci týždňa by sa mohlo ukázať, že na účte nezostala ani koruna. Odtiaľ je už len krok k dlhom. Veľkú radosť a pohodu vám prinesú hry, zábavy a koníčky. Vyriešite to, čo sa vám už dávnejšie nedarilo a vykročíte ku svojmu vytýčenému cieľu. Vo finančných otázkach sa nespoliehajte na nikoho okrem seba. V tých sa dobre vyznáte. Pri práci sa snažte viac sústrediť, aby ste sa nedopustili nejakej chyby.

Kozorožec

Pripravte sa na to, že vás čaká pracovne naozaj ťažký a náročný týždeň, plný nervozity a stresu. Váš zamestnávateľ začne robiť zmeny, ktoré sa vám nebudú páčiť a budú mať aj z dlhodobého hľadiska negatívne dopady. A ani v súkromnom živote sa vám nebude dariť. Ešte stále budú medzi vami a partnerom pretrvávať nezhody a hádky. Snažte sa im preto vyhnúť. Teraz je obdobie vhodné na dovolenky, podmienkou je zmena prostredia. Oddych, oddych a ešte raz oddych. Svoje ste už urobili, ostatné prenechajte na spolupracovníkov. Využite silu svojej osobnosti. Máte nato, aby ste využili príležitosti a príjemné náhody. Nestrácajte čas s ľuďmi, ktorí vás nedokážu oceniť. Deň má iba dvadsaťštyri hodín, nechcite stihnúť všetko. Vo financiách nič mimoriadne, ale bude sa to dať vydržať.

Vodnár

Tento týždeň skúste viac oddychovať, najlepšie aktívne pri nejakom športe alebo v galérii. či prechádzky prírodou. Ak idete kupovať nejakú veľkú vec, nechajte si poradiť. Najlepšie bude ak sa budete držať dlhodobých plánov. Ináč na konci týždňa by sa mohlo ukázať, že na účte nezostala ani koruna. Odtiaľ je už len krok k dlhom. Veľkú radosť a pohodu vám prinesú hry, zábavy a koníčky. Vyriešite to, čo sa vám už dávnejšie nedarilo a vykročíte ku svojmu vytýčenému cieľu. Vo finančných otázkach sa nespoliehajte na nikoho okrem seba. V tých sa dobre vyznáte. Pri práci sa snažte viac sústrediť, aby ste sa nedopustili nejakej chyby.

Ryby

Tento týždeň nič nepreháňajte, ani vtedy, keď vás budú chcieť naštvať vaši najbližší. Dostatok starostí si tak či tak užijete. Naordinujte si dobrú náladu a pobudnite zopár chvíľ medzi svojimi priateľmi, tí vašu melanchóliu od vás hneď odoženú. Pozhovárajte sa v pohode domova, urobí vám to dobre. Svoj súkromný život začnite riešiť s väčšou dávkou pochopenia a tolerancie. Tam, kde je úprimná láska, by to nemalo byť vôbec ťažké, tak sa tomu jednoducho len poddajte a urobte všetko, čo si situácia bude žiadať. Dajte si pozor, niekto sa pokúsi zvaliť na vás svoju vlastnú chybu.

Baran

Tento týždeň sa nezadlžujte, ak na to určite nemáte. Peniaze sú síce dôležité, ale nemali by byť vašim jediným záujmom. Investujte svoj čas do vecí, ktoré vám dobijú baterky a ktoré rozjasnia vašu dušu. Ak aspoň deň strávite v prírode, tak určite nič nepokazíte. Nezabúdajte na rozum, keď sa všetko hneď nepodarí. Nebolo by zlé, ak by ste sa viac venovali svojim blízkym, pretože majú pocit, že ich zanedbávate. Využite na to nadchádzajúci víkend. Pokiaľ zvažujete nejakú finančnú transakciu, môžete sa do nej smelo pustiť. Z dlhodobého hľadiska vám prinesie zisky.

Býk

Tento týždeň nezabúdajte na povinnosti, ktoré ste si predsavzali, zapisujte si ich Pozerajte sa ľuďom priamo do očí, komunikujte jasne a zrozumiteľne. Po víkende budete mať energiu na celý týždeň, využite ju efektívne. buďte sami sebou. Nedajte sa ovplyvňovať druhými. Prechádzate obdobím, kedy vám hviezdy prajú najmä v citovej oblasti. V práci sa nedeje nič dôležité a tak sa môžete plne zamerať na svoje vzťahy. Problémy iných nech vás nezaujímajú, sústreďte sa na svoje povinnosti. Akýkoľvek pravidelný pohyb vás naplní radosťou a elánom. Prospeje vám voda i vzduch. Nezabúdajte, že krása tela pochádza z vnútornej harmónie. Potrebujete pociťovať dôveru najbližších a istotu pevného zázemia.

Zahraj si hry!
Monster RampageMonster Rampage
akčná
Zaútočte na mesto s príšerou. ... hraj>
Spider Solitaire BlueSpider Solitaire Blue
kartová hra
Nová verzia Spider Solitaire. ... hraj>
DeflyioDeflyio
akčná
Multiplayerová hra s helikopté... hraj>
Alchemist labAlchemist lab
logická hra
Spájajte tri rovnaké symboly v... hraj>
Bomb EmBomb Em
akčná
Multiplayerová hra v štýle Bom... hraj>
Castle Glory Castle Glory
strategická hra
Strategická hra s útokom na hr... hraj>
Special WarsSpecial Wars
akčná
Kvalitne spracovaná fps multip... hraj>
ArkanoidArkanoid
skákačka
Odrážajte loptičku v klasickej... hraj>
Neon Battle TanksNeon Battle Tanks
akčná
Likvidujte nepriateľské tanky ... hraj>
Adam and Eve 5: ZombiesAdam and Eve 5: Zombies
adventúra
Pekná adventúrová séria Adam a... hraj>